Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

13 Grudnia 2012

Ulubiony serial, dramat, a może komedia – co masz ochotę obejrzeć dzisiaj?

Titanic

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5737

Ridge chce wrócić do domu i miło spędzić czas z żoną. Brooke mówi mu, że siostry przyjdą do nich na kolację. Ridge jest wściekły. Stephanie i Taylor rozmawiają o siostrach Logan. Hope spotyka się z Grahamem, który pokazuje jej zdjęcia z sesji. Ridge dzwoni do Taylor. Następnie wsiada w samochód i jedzie do niej.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2371

Miłosz z entuzjazmem opowiada Pawłowi o propozycji nakręcenia pilotażowych odcinków programów. Ma nadzieję, że jakaś firma producencka zainteresuje się nimi. Agata i Jacek zastanawiają się, dlaczego Olaf nie ma partnerki. W Rosso znane są już wyniki konkursu kulinarnego. Okazuje się, Halszka i Adam zajęli ex aequo pierwsze miejsce. Miłosz po raz kolejny odwołuje spotkanie z Bożenką. Dziewczyna traci humor, kiedy Kamila zdradza jej, że widziała Kazunia w towarzystwie Marty. Zyta odkrywa oszustwo Michała.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 47

Paweł dowiaduje się o problemach finansowych Luki i ostrzega Agatę, że Pavoniemu nie zależy na odbudowaniu małżeństwa, tylko na pieniądzach. Gajewska jest urażona słowami przyjaciela i daje mężowi jeszcze jedną szansę na spokojną rozmowę. Wiśniewska spotyka się z Olgierdem, by przedyskutować zaproponowaną sprzedaż praw do kamienicy. Znajomy, który doradza kobiecie, podejrzewa Szawarskiego o próbę oszustwa. Chcąc zaimponować kolegom ze szkoły, Marcin stawia pierwsze kroki w popularnej grze komputerowej.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 843

Maciek i Władek mają coraz większe szanse na wygraną w konkursie na zawarcie związku partnerskiego. Dzięki zaangażowaniu Joli udaje się namówić wiele osób, by oddały na nich głos. Małgorzata dowiaduje się od Natalii, że Magda zwolniła się z pracy. Jedzie do Warszawy. Kasia postanawia wyprowadzić się z domu ojca. W związku ze zwiększeniem liczby obowiązków Anita domaga się udziałów w zyskach z klubu fitness. Uprzedza Kasię, że odejdzie z pracy w wypadku odmowy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz