Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

12 Grudnia 2012

Zajrzyj do naszego przewodnika i sprawdź, co ciekawego możesz dzisiaj obejrzeć w telewizji.

Julia TVN

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5736

Brooke martwi się z powodu konfliktu między rodzinami Forresterów i Loganów. Taylor wyznaje Whipowi, że niepokoi się o Ridge`a, który musi walczyć ze Spencerem i z siostrami Logan. Steffy próbuje przekonać Billa do swojego pomysłu odnośnie nowej kolekcji, ale Katie broni projektu Hope. Spencer oświadcza, że wybrał wersję Hope. Katie jest gotowa walczyć o małżeństwo. Zamierza pozbyć się rywalki.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2370

Szczęśliwy Jacek szykuje się do powrotu do pracy, ale Agata stara się studzić jego zapał. Wspólnie z Olafem spędzają miły wieczór. Jerzy zdaje współpracownikom relację z akcji charytatywnej w domu dziecka i skarży się na nowego sąsiada, altruistę, który ciągle zaskakuje go nowymi pomysłami. Michała dręczą wyrzuty sumienia. Wyznaje Mariuszowi, że zdradził żonę. Marta ma pomysł na cykl programów telewizyjnych i namawia Miłosza do współpracy.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 46

Luca wyznaje Agacie, iż chce odbudować ich związek, bo wciąż ją kocha. Paweł jest przekonany, że Pavoni tylko gra na emocjach żony, by nie stracić majątku przy rozwodzie. Szawarski odwiedza ostatnią żyjącą krewną Kusińskiego, jednego z udziałowców firmy "Bernat i Spółka". Biznesmen chce odkupić od kobiety prawa do przedwojennej firmy jej dziadka. Pierwszego dnia w nowej szkole Marcin próbuje zaprzyjaźnić się z Zuzą. Poznaje też Kacpra, któremu wyraźnie podoba się dziewczyna i radzi Lisowskiemu, by nie wchodził mu w paradę.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 842

Marta jest niezadowolona z wyjazdu Roberta, ponieważ spadną na nią wszystkie sprawy wydawnictwa i kontakty z Chowańskim, których wolałaby uniknąć. Maria jest zaszokowana, gdy Agata oznajmia jej, że chce zażywać pigułki antykoncepcyjne. Pyrka uważa, że córka jest za młoda na rozpoczęcie współżycia. Postanawia porozmawiać z Kamilem. Ludmiła odwiedza Kostka w areszcie. Wspiera męża. Michał przejmuje obowiązki brata związane z prowadzeniem pubu, rozpoczyna prywatne śledztwo.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-12 12:01:16

Główna bohaterka "Julii" to beznadziejna aktorka, ale reszta obsady bardzo pasuje do swoich ról :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-12 09:51:20

pierwsza miłość najlepsza

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1