Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

11 Grudnia 2012

Sprawdź, co na dzisiejszy wieczór proponują najpopularniejsze stacje telewizyjne!

Julia TVN

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5735

Steffy skarży się Billowi na decyzję Katie. Przekonuje go, że powinien wybrać jej koncepcję kampanii reklamowej. Dziewczyna wchodzi w otwarty konflikt z Katie. Sandy nadal pracuje w "Jackie M.". Jej młodszy brat, Oliver, niespodziewanie ją odwiedza.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2369

Michałowi zręcznie udaje się ukryć ostatnie kłamstwo. Usprawiedliwia się żonie, że długo szukał prezentów mikołajkowych. Rafalski otrzymuje wezwanie na sprawę rozwodową. Ma żal do Barbary; sądził, że postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Chojnicki i Krzysztof odwiedzają dom dziecka i wręczają prezenty. Jacek i Agata odbierają wyniki badań histopatologicznych. Okazuje się, że guz Jacka nie miał charakteru złośliwego.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 45

Ola odnosi pierwszy sukces w sprawie koncernu farmaceutycznego. Mimo to ma wyrzuty sumienia wobec poszkodowanego pacjenta. Jola skarży się Stefanowi, że jest nielubiana w kamienicy, a nie wie dlaczego. Mąż Agaty, Luca, niespodziewanie przyjeżdża z Mediolanu do Lublina. Włoch odwiedza Gajewską w mieszkaniu, gdzie zastaje Agatę w towarzystwie Pawła.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 841

Kasia ma bolesne skurcze, wzywa pogotowie. Stefan i Oksana widzą, że dziewczynę zabiera karetka. Oksana namawia Stefana, by pogodził się z córką. Po chrzcinach Olenki Jeleniowie spotykają się na obiedzie u Ludmiły. Wszyscy są przejęci aresztowaniem Kostka. Okazuje się, że prokurator wystąpił o przedłużenie aresztu tymczasowego. Tomek jest nadal zły na Magdę, że zwolniła się z pracy. Namawia dziewczynę, by przeprosiła szefa. Irek dowiaduje się o okolicznościach zwolnienia Magdy. Jedzie do ojca, aby to wyjaśnić.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-11 23:07:11

Sliver "był" dziś w tv.... taki dobry film, a nie ma w poleconych

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-11 11:42:52

telewizja padnie za parę lat. znajomi w moim wieku (powiedzmy studenci) wyprowadzając się "na swoje" nie kupują telewizorów, bo wszystko można obejrzeć w internecie. telewizja serwuje same gnioty, powtarzany milion razy syf, raz na pare miesiecy poleci dobry film i tyle.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-11 09:43:20

żmuda w blondzie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1