Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

01 Listopada 2012

Będzie Obłędny rycerz, Niania w Nowym Jorku oraz nasze ulubione seriale.

niania w nowym jorku

TVP2, 15:55, Niania w Nowym Jorku, komedia romantyczna

Annie Braddock, absolwentka antropologii, nie ma pomysłu na to, co robić po studiach. Podczas spaceru w parku poznaje Panią X i jej synka. Nowa znajoma proponuje Annie pracę w charakterze opiekunki do dziecka. Dziewczyna przyjmuje ofertę. Państwo X nie mają czasu dla małego Grayera, który jak każde dziecko potrzebuje dużo miłości i ciepła. Annie stara się wynagrodzić chłopcu zaniedbanie ze strony rodziców. Sprawy komplikują się, gdy na horyzoncie pojawia się przystojny chłopak. Anna nazywa go Harvardzkim Ciachem.

TVP2, 22:10, Ogród Luizy, obyczajowy

Wrażliwa 18-latka, Luiza Bartodziej, staje się coraz większym ciężarem dla rodziców, którzy wstydzą się córki. Gdy ojciec Luizy, prowincjonalny polityk i kandydat na burmistrza, musi przerwać z jej powodu mityng wyborczy, postanawia umieścić nastolatkę w zakładzie zamkniętym. Dziewczyna trafia do szpitala psychiatrycznego. Jedyną osobą, która nawiązuje z nią bliższy kontakt, jest przebywający na obserwacji gangster Sawicki. "Fabio" symuluje chorobę, aby zyskać alibi w razie oskarżenia o morderstwo. Mężczyzna postanawia pomóc dziewczynie.

TVN, 12:50, Niesforna Zuzia, komedia

Bill Tancerz jest oszustem, niestety, kiepskim. Ten życiowy bankrut i nieudacznik wędruje od miasta do miasta razem z przybraną córką - dziewięcioletnią Curly Sue. Przy jej pomocy prowokuje niegroźne stłuczki samochodowe. W ten sposób zarabiają na życie. Gdy przybywają do Chicago, znajdują idealną kandydatkę do naciągnięcia na większą sumę pieniędzy. Jest nią atrakcyjna, ale wyjątkowo zaabsorbowana pracą zawodową młoda pani prokurator, Grey Allison.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-01 00:32:19

Polecam "Ogród Luizy", dobre polskie kino, jak to gdzieś przeczytałam "pomieszanie love story z kinem gangsterskim", Dorociński jest genialny!! Chętnych zapraszam na bloga do przeczytania recenzji, wpiszcie w google: pocahontas recenzuje. Mogę też polecić "Obłędny rycerz", jeśli ktoś nie wie główną rolę gra Heath Ledger!! Film jest wyjątkowo przyjemny, dobrze się ogląda (nie zrażajcie się kiczowatym tytułem). Udanego weekendu wszystkim :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-01 00:25:46

Niania w nowym jorku fajoooowa ale w tym czasie będę się obżeać na rodzinnym spotkaniu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1