Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

01 Maja 2012

Dziś dzień wolny, więc jeśli nie masz żadnych planów na spędzenie popołudnia, sprawdź, jakie filmy warto obejrzeć w telewizji!

Przepis na życie

TVP1, 11:10, Moda na sukces, odc. 5639

Jackie szybuje nad domem Owena. Nagle stado mew atakuje spadochron i kobieta wpada do wody. Mąż rusza jej na ratunek. Brooke wyznaje Ridge'owi, że jej matka ma alzheimera. Beth kłóci się ze Stephanie, wypominając jej krzywdy sprzed lat. Marcus, Ridge i Brooke muszą je rozdzielić.

TVP1, 13:45, Rejs, komedia

Kultowy film polski. Obraz mentalności i stosunków w PRL-u. Kapitan statku wycieczkowego bierze gapowicza za nowego instruktora kulturalno-oświatowego, a on z ochotą wciela się w tę rolę. Zwołuje spotkanie zapoznawcze, podczas którego rodzą się plany wielu imprez i zabaw. Ich uczestnicy prezentują żenujący poziom, a "kaowiec" coraz bardziej upaja się swoją rolą. Organizowane są: święto kapitana, bal maskowy, quiz na inteligencję, zbiorowa gimnastyka - robi się coraz bezsensowniej, ale "kierownictwo" rejsu ogarnia coraz większy entuzjazm.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 64

Adam odwiedza Karolinę, która urządza lokal w galerii. Dziewczyna przekonuje go, że z Woydattem łączą ją tylko sprawy zawodowe. Jerzy doprowadza do konfrontacji z Anitą, w trakcie której daje jej do zrozumienia, że nie pozwoli na szantaż rzekomym romansem. Obiecuje jednak, iż poprze pomysł fitness klubu. Adam i Kacper zastanawiają się, w jaki sposób Woydatt oddziedziczył dom matki Adama. Nie wiedzą, że posiadłość obecnie należy do Joanny.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2283

Renata tłumaczy Jerzemu, że jej kontakty z Eugeniuszem są typowo koleżeńskie. Tymczasem Antoniak zdradza Elżbiecie, iż poinformował żonę o chorobie i zapowiedział, że nie zgadza się na dziecko. Paweł przygotowuje się do operacji nadgarstka. Jasiek spotyka Magdę, koleżankę ze szpitala, i umawia się z nią na spotkanie. Bolek zaprasza Lubiczów na weekend majowy do Woli Tureckiej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-02 01:04:19

czym sie rozni ten wpis od typpowego" co dzis w serialach?"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-01 17:14:50

Filmy? Czy te, wyrażę się kulturalnie, niemądre redaktorki wiedzą czym różnią się filmy od seriali? Dobrze chociaż i tak, że nie dodała tytułu "Co dziś warto obejrzeć w telewizji? Mega ♥" co się często zdarza. Śmiech na sali, czasem to myślę, że jestem na bloku czternastolatki patrząc na niektóre tytuły.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-01 14:46:40

zapraszam na blog p-n-z.blogspot.com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-01 10:35:03

Co to są za propozycje?! Moda na sukces? Julia? to są seriale a nie filmy warte zobaczenia!!! Myślałam ze macie cos fajnego, ale tylko zmarnowałam czas wchodzac tutaj.... sorry papilocie, ale coraz gorzej z Toba.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-01 13:00:14

dokladnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1