Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

14 Lutego 2012

Walentynkowy przegląd filmów i seriali.

julia tvn

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2229

Norbert szykuje się na rozmowę kwalifikacyjną. Ola stara się go przekonać, że nawet jeśli nie dostanie pracy, nic się nie stanie. Marta spotyka się z Bolkiem i Rutką w sprawie wsparcia finansowego dla jej przedstawienia. Monika ma zastrzeżenie do pracy Darka. Przekazuje uwagi kucharza na temat nieświeżego mięsa, które rzekomo przywozi Kurzawski. Przeczytawszy apel Elżbiety skierowany do Beaty, Małgorzata przyjeżdża na Sadybę, by wesprzeć przyjaciółkę. Nagle dzwoni telefon. Elżbieta odbiera, ale nikt się nie odzywa. Norbert dostaje pracę.

TVP1, 20:25, Robin Hood: książę złodziei, film przygodowy

Robin z Locksley wyrusza na krucjatę. Z saraceńskiej niewoli pomaga mu uciec szlachetnie urodzony Maur Azeem, który zostaje jego druhem. Obaj wracają do Anglii. Tam na Robina czekają tragiczne wieści. Ojciec został zamordowany, przepadły dobra rodzinne, król Ryszard Lwie Serce przebywa na wygnaniu, a władzę sprawuje jego największy wróg, szeryf z Nottingham. Robin wraz z Azeemem dołącza do przebywających w lesie ludzi, wypędzonych z własnych domostw przez szeryfa. Wkrótce zdobywa sławę jako szlachetny rozbójnik, pomagający biednym.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 704

Waleria często dzwoni do Stefana i Oksany, wypytuje o syna. Po wieczornym telefonie Bartek nie wraca na noc do domu. Oksana martwi się, że wpadł w tarapaty. Maria odkrywa, że Borys kontaktuje się z Wojtkiem. Jest wściekła. Gwałtowna reakcja Marysi daje do myślenia Fryderykowi i Teresie, którzy zaczynają podejrzewać, że córka tęskni za Sacewiczem i żałuje swojej decyzji. Maria wyznaje Marcie, że czasami czuje się samotna. Bożena namawia Alinę na wspólny wyjazd do Egiptu. Waldemar proponuje byłej żonie, by ponownie wzięli ślub.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 891

Irek chce razem z Kubą odwiedzić Helenę, lecz nie udaje mu się porozmawiać z siostrą. Dziewczyna informuje brata przez telefon, że odmawia spotkania z ojcem. Ziober przekazuje Irkowi złe wieści z Berlina - Olga się rozwodzi, ale ze względu na młodszego syna będzie musiała zostać w Niemczech.

TVN, 17:55, Julia, odc. 32

Policja zjawia się w warsztacie samochodowym Darka i Pawła. Wypytuje o jednego z klientów. Julia organizuje Janickim przyjęcie z okazji ich rocznicy poznania się. Angażuje w przygotowania Janka i Maćka. Kiedy wszyscy zaproszeni gromadzą się w willi, Hanna i Tadeusz są wzruszeni. Tego samego wieczoru Julia przypadkiem odkrywa wielką tajemnicę Maćka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-14 18:51:27

nie ma żadnych komedi ??? :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-14 16:36:49

Walentynki i zadnych fajnych komedii romantycznych.. ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-14 10:02:13

M jak miłość rules :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1