Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

06 Stycznia 2012

Sprawdź, co na dzisiejszy wieczór proponują najpopularniejsze stacje telewizyjne!

julia

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 467

Po udanej operacji Zapała odwiedza Ludmiłę. Poznaje słynnego chirurga, Falkowicza, który rozważa przyjęcie posady w Leśnej Górze. Agata dowiaduje się, że powinna jak najszybciej podjąć starania o dziecko. Godzi się z mężem, ale szczęście Lewickich zakłócone zostaje wizytą Doroty, żony Pawła. Sambor obchodzi 40. urodziny. Od jakiegoś czasu źle się czuje. Niektórzy uważają, że to efekt zbyt częstego picia alkoholu. Nina odkrywa, że przełożony zatruł się jadem kiełbasianym. Czuwa przy nim całą noc. Anka przywozi do szpitala swojego chłopaka.

TVP2, 21:15, Nawiedzony dwór, komedia

Jim Evers handluje nieruchomościami. Pewnego dnia postanawia wykorzystać podróż służbową do wystawionej na sprzedaż posesji poza miastem i zabrać ze sobą żonę i dzieci, aby choć w ten sposób wynagrodzić im notoryczną nieobecność. Rodzina trafia do tajemniczego dworu, gdzie pełno jest duchów i niesamowitych zjawisk. Okazuje się, że żonie Jima grozi wielkie niebezpieczeństwo. Aby zdjąć klątwę ciążącą na mieszkańcach dworu, demoniczny pan Gracey musi poślubić Sarę. Jim i dzieci starają się uratować mamę.

TVN, 17:55, Julia, odc. 5

Maciek zamierza wyjechać z kraju. Matka nalega, by przed wyjazdem przyprowadził Julię na kolację. Z kolei ojciec informuje Maćka, że ma wobec niego i Julii pewne oczekiwania. Niespodziewanie zjawia się Darek. Wyznaje Julii miłość i prosi, by do niego wróciła. Przyparta do muru dziewczyna decyduje się pójść na kolację do Janickich. Przed posiłkiem Maciek informuje dziewczynę o oczekiwaniach ojca, z których trudno będzie im się wycofać.

TVN, 20:00, Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia, film fantastyczny

Dzielny hobbit Frodo Baggins stawia czoła Władcy Ciemności Sauronowi, starając się nie dopuścić, by magiczny pierścień dostał się w jego ręce. Wraz z wiernymi przyjaciółmi: czarodziejem Gandalfem, elfem Legolasem, krasnoludem Gimlim oraz Aragornem, Boromirem, Samem, Merrym i Pippinem, wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, której celem jest zniszczenie pierścienia w miejscu, w którym został wykuty - w wulkanicznym ogniu Góry Przeznaczenia. Losy świata zależą od powodzenia tej misji.

Polsat, 20:00, Jumanji, film fantastyczny

Opowieść ma początek w XIX wieku. Dwóch chłopców zakopuje nocą w lesie tajemniczą skrzynkę. Mija sto lat. W miejscu, w którym rósł las, stoi fabryka. Wychodzący z niej syn właściciela, Alan, słyszy dobiegający z wykopów odgłos tam-tamów. Podążając tym tropem, odkrywa drewnianą skrzynkę. Znajduje się w niej gra planszowa. Chłopiec wtajemnicza w sprawę przyjaciółkę, Sarę Whittle. Podczas nieobecności rodziców w domu rozpoczynają rozgrywkę. Wówczas dochodzi do nieprzewidzianych wydarzeń.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

„W Sylwka upiłam się do nieprzytomności, ona to wykorzystała i uwiodła mojego faceta!”

Karola utwierdziła się w przekonaniu, że kobiety bywają podłe i bezwzględne.

Ciuchy gwiazd VS Twoja szafa (Zobacz, czego Ci brakuje i znajdź to na wyprzedażach!)

Mnóstwo modowych inspiracji na nowy rok.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-10 19:48:16

"Julia" to taka mieszanina seriali: "Brzydula", "Majka" i "Prosto w serce". Kolejny serial o tym jak to biedna dziewuszka zakochuje się w swoim szefie,a on ma bogatą i piękna narzeczoną. Obejrzałam jeden odcinek, bo myślałam, że to coś ciekawego i polski pomysł, podobno nie jest robiony na licencji zagranicznej, ale się zawiodłam te same wątki co wcześniej , brak akcji, drętwa i sztywna gra- nuda. Wolę już "Przepis na życie"- fajny polski serial, można się pośmiać, coś się dzieje. A w tej "Julii" nic, nuda. Ciekawym serialem na licencji była "Brzydula", tam się chociaż coś działo i doskonała gra aktorska, ale ostatni odcinek tak zrobili na łapu-capu, a tak po za tym to był fajny serial.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-08 03:09:48

ja lubie takie seriale

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-06 20:21:41

brzydlua, majka, prosto w serce, julia... wszystko to dokładnie to samo, ta sama historia, taka sama akcja serialu... wszystko na jedno kopyto. czy zamiast całego mnóstwa tych brzydlu, julii itp. nie mogą wyprodukować jakiegoś dobrego serialu? czy to naprawdę w dzisiejszych czasach naprawdę niemożliwe jest zrobić coś porządnego zamiast kiczowatych produkcji wszystkich na jedno kopyto? dzisiejsza telewizja - albo same reklamy, albo seriale chyba jeszcze gorsze od reklam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-06 19:03:46

brzydka ta Julia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-06 18:16:20

Król Lew na TVP1 o 20:20 oglądajcie, to jest prawdziwy HIT dnia:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-06 12:31:49

Julia to podróba żenującego serialu Majki ;/ Wszystko takie same - Aktorzy , miejsce , nawet budynki i wystrój . NUDA !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-06 15:12:14

no właśnie.. nic ciekawego. dopiero teraz stracą ogladalność.. ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-06 16:36:26

Jakbyście nie zauważyły to Brzydula, Majka, Prosto w serce oraz ta nieszczęsna Julka to wszystko to samo. Te same motywy, ci sami aktorzy.... Masakra.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-06 18:53:14

ktoś was zmusza do oglądania tego ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-06 10:46:43

a gdzie Król Lew na 1? :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-06 11:27:14

WŁASNIE !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-06 11:34:20

dokładnie :) KRÓL LEW!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz