Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

01 Listopada 2011

Sprawdź, jakie filmy proponują na dzisiejszy dzień największe stacje telewizyjne!

przepis na życie

TVP1, 16:25, Klan, odc. 2154

Agnieszka ma pretensje do Marka, że przyszedł bez zapowiedzi. Mężczyzna wyznaje, iż nie może bez niej żyć. Jerzy i Elżbieta szykują się do wyjazdu na cmentarz. Po drodze chcą zabrać Małgorzatę. Kamila wypytuje Miłosza o zdjęcia. Maciek siada do śniadania w tym samym ubraniu, które miał na sobie podczas nagrania. Grażyna tłumaczy, że powinien się przebrać. Chłopak chce zaprezentować się w nich Martynie. Kamila przychodzi do Błażeja. Przyznaje, że nie poprosiła Miłosza o oświadczenie. Para zaczyna się kłócić. Kamila wybiega z płaczem.

TVP1, 17:30, Doktor Quinn: Serce na dłoni, film obyczajowy

Po latach pracy w prowincjonalnym miasteczku doktor Quinn przeprowadza się wraz z rodziną do Bostonu. Colleen wyszła za mąż i kończy studia medyczne na Harvardzie, Brian rozpoczyna pracę w redakcji "Boston Globe". Doktor Mike aktywnie angażuje się w działalność polityczną. Sully jest komisarzem do spraw Indian i zabiega o utworzenie specjalnej komisji zajmującej się parkami narodowymi. Radość z sukcesów rodziny przyćmiewa tylko pogarszający się stan zdrowia matki Michaeli, Elizabeth.

TVP1, 20:15, Ostatni Mohikanin, film przygodowy

Po stracie rodziców Sokole Oko został przygarnięty przez Mohikanina Chingachgooka, który traktował białego chłopca jak syna. Gdy wybucha wojna między Wielką Brytanią i Francją, młodzieniec stara się nie mieszać w konflikt. Jednak pewnego dnia Sokole Oko, jego przybrany ojciec oraz brat, Uncas, ratują z indiańskiej zasadzki dwie córki dowódcy brytyjskiego fortu. Obiecują eskortować je na tereny kontrolowane przez Brytyjczyków. Sokole Oko zakochuje się w jednej z nich, Corze. Dziewczyna powoli przekonuje się, że jej wybawcy nie są dzikusami.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 644

Golonko zaczepia Sylwię na korytarzu urzędu miasta. Chce wiedzieć, czy poczyniła postępy w szukaniu materiałów kompromitujących Marczaka. Malwina jest świadkiem ich szamotaniny. Oksana dowiaduje się, że Ludmiła pożyczyła pieniądze od Wowy. Robi przyjaciółce wymówki. Jej zdaniem Kostek nie jest wart takiego ryzyka. Nadia przekazuje Krystynie kosztowny obraz. Chce, aby środki ze sprzedaży zasiliły konto stowarzyszenia kombatantów. Jakubowscy zjawiają się nieoczekiwanie w domu staruszki. Oksana mówi Stefanowi, że chciałaby mieć z nim dziecko.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 861

Hanka ma niespodziankę dla teściów - rodzina chce przebudować teren wokół domu. Marek dostał awans i podwyżkę. Z tej okazji wręcza żonie prezent. Telefon od Anny niszczy spokój rodziny. W środku nocy siostra błaga Hankę, by przywiozła pieniądze, których żąda jej szwagier. Paweł zaprasza Joannę na kolację. Wręcza ukochanej klucze do mieszkania i prosi ją o rękę. Mirka, Irek, Piotrek oraz Kinga jadą do klasztoru, w którym przebywa Kuba. Okazuje się, że wuj Kwiatkowskiej jest biskupem. Dzięki temu dziewczyna załatwia spotkanie z Zioberem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-01 14:02:58

'Ostatni Mohikanin' UWIELBIAM :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-01 00:24:45

czemu PRAWIE same seriale? tego nie warto obejrzeć!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1