Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

17 Sierpnia 2011

Nie masz pomysłu na dzisiejszy dzień? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów!

alex karev

TVP1, 20:20, Lekcje pana Kuki, film obyczajowy

Waldemar pragnie spędzić wakacje za granicą i jednocześnie podjąć tam pracę. Prosi więc o pomoc doświadczonego podróżnika. Za radą pana Kuki młody człowiek wyjeźdza do Wiednia. Już w autobusie okazuje się, że nic nie jest takie, jak w opowieściach starszego pana. Na miejscu chłopak poznaje Niemca, Lothara. Pod jego wpływem Waldemar zaczyna kraść.

TVP2, 20:10, Air America, film sensacyjny

Air America to jednostka specjalna CIA ukrywająca się w Laosie pod szyldem cywilnej firmy transportowej. Przybywa do niej nowy pilot, Billy Covington, były reporter telewizyjny. Zaprzyjaźnia się z jednym z weteranów, szalonym Genem Ryackiem. Gene i jego nowy partner wpadają na trop handlarzy narkotyków. Mężczyźni zaczynają się zastanawiać nad sensem pracy. Wreszcie zamiast ryzykować życie dla przestępców postanawiają ratować innych ludzi.

TVN, 10:20, Dwóch i pół, odc. 24, sezon 6

Gdy pojawia się Mia, Charlie staje przed życiowym dylematem. Nie jest pewien, czy powinien związać się z Chelsea. Judith zaczyna rodzić. Charlie, Alan i Herb towarzyszą jej w drodze do szpitala.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 25, sezon 2

W Constance Billard i St. Jude trwa ceremonia wręczania dyplomów. Zła wiadomość zakłóca Serenie uroczystość. Dziewczyna wciela w życie intrygę, którą wcześniej zaplanowała. Lily i Rufus próbują ratować swój związek.

TVN, 20:50, Poszukiwany, film sensacyjny

Sierżant marines James Dunn został niesłusznie oskarżony o zamordowanie przełożonego podczas wojny w Iraku. Skazano go na śmierć. Szansą dla żołnierza stało się wstąpienie do oddziałów specjalnych, taką propozycję przedstawił mu płk Casey. Jego pierwszym zadaniem miało być zlikwidowanie biznesmena nielegalnie handlującego bronią. Jednak w trakcie wypełniania misji Dunn zorientował się, że padł ofiarą manipulacji. W zamachu zginęła żona prezydenta towarzysząca biznesmenowi. Została zastrzelona, mimo że Dunn nie zdążył oddać strzału.

Polsat, 11:55, Chirurdzy, odc. 12, sezon 5

Mama Dereka przyjeżdża z niezapowiedzianą wizytą do Seattle, by po raz pierwszy zobaczyć przyszłą żonę syna. Wprawia Meredith w jeszcze większą panikę, bo zamiast poczekać na lotnisku, zjawia się niespodziewanie na oddziale. Pacjent Dereka, który przeszedł skomplikowaną operację mózgu, ogłasza wyprzedaż organów i prosi Meredith, by pomogła mu umrzeć w szpitalu, bo dzięki temu będzie mógł uratować chore dziecko. Derek kipi gniewem na tego człowieka z powodu śmierci ojca, który zginął przed laty z ręki podobnego kryminalisty.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kate Middleton miksuje stare z nowym: Nosi te same ciuchy dwa razy i zawsze wygląda świetnie!

Księżna dokonuje rozsądnych zakupów. Stawia na ponadczasowe kroje i uniwersalne wzory, które można nosić na wiele sposobów.

Wygląda jak lalka, ale to naprawdę ŻYWE DZIECKO! (2-letnia Ira Brown robi karierę jako modelka - śliczna?)

2-letnia Ira Brown jest gwiazdą wśród… modelek.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-22 14:11:59

Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-17 20:42:28

CHIRURDZY !!!!!! : D :D :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-17 16:46:59

plotkara, mój ukochany serial. Nie wiem co zrobię jak się skończy :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1