Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

16 Sierpnia 2011

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się dziś w „Chirurgach”, „Plotkarze” i innych serialach!

plotkara

TVP1, 20:25, Starcie w przestworzach, film SF

Grupa żołnierzy amerykańskich, transportujących towar na front, zmuszona jest do lądowania na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Rozpaczliwe działania żołnierzy, aby wznowić akcję i dostarczyć ładunek do miejsca jego przeznaczenia, są utrudniane przez ataki japońskich pilotów i wygłodniałe, skrzydlate potwory.

TVP2, 20:10, Misja specjalna, komedia

Londyn, 1943 r. Porucznik Romański, pseudonim "Meteor 6", agent angielskiego wywiadu, czeka na przerzut do okupowanej Polski, w okolice Przemyśla, gdzie hitlerowcy ukryli skrzynię z tajemniczym podarunkiem dla Hitlera. Przesyłkę trzeba dostarczyć do sztabu brytyjskiego lotnictwa. Karol zaprzyjaźnia się z Janem, szefem kuchni kantyny oficerskiej. Degustację trunków kończą w pokoju Karola, po czym ten udaje się na spotkanie z Angielką, Janett. Jego niefrasobliwość staje się źródłem wielkiej, być może katastrofalnej w skutkach pomyłki.

TVN, 10:20, Dwóch i pół, odc. 22, sezon 6

Charlie, choć żal mu kawalerskiej swobody, zgadza się, aby Chelsea zamieszkała u niego. Alan orientuje się, że w domu nie ma dla niego miejsca.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 24, sezon 2

Blair i Nate przygotowują się do wyjścia na szkolny bal. Nie wszystko jednak układa się tak, jak było zaplanowane. Chuck ma w tym swój udział. Lily i Serena nie zgadzają się ze sobą w kwestii zdarzenia, podczas którego dziewczyna złamała prawo.

Polsat, 11:55, Chirurdzy, odc. 11, sezon 5

Na ostry dyżur trafia skazaniec, imieniem William, który został poważnie ranny w plecy. Grozi mu paraliż, jeśli lekarzom nie uda się usunąć fragmentu narzędzia, którym został zraniony, a który utkwił w pobliżu jego kręgosłupa. George opiekuje się pacjentką, która ma pretensję do Boga, bo z powodu notorycznych złamań kości straciła ukochanego. Zagrożone jest też życie chłopca, który na oddział chirurgiczny trafia po raz kolejny z powodu poważnych problemów z przewodem pokarmowym.

Polsat, 20:00, Zmiana pasa, thriller

Pewnego poranka na jednej z zatłoczonych ulic Nowego Jorku dochodzi do stłuczki. Uczestnikami kolizji są Gavin Banek, młody adwokat, który wiezie do sądu ważne dokumenty dotyczące wielomilionowego kontraktu, oraz Doyle Gipson, agent ubezpieczeniowy w średnim wieku, zdążający na własną rozprawę o prawo do widywania się z dziećmi. Konsekwencje tego niegroźnego z pozoru wypadku przerosną najśmielsze oczekiwania.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Sukienki i spódnice H&M: Dzienne i wieczorowe, do szkoły i do pracy (Dostępne kolory + ceny)

Dziewczęce fasony, przystępne ceny, szeroki wybór wzorów i kolorów. To wyróżnia jesienną kolekcję H&M!

Modelka XL w „Vogue`u”! Fałdki nie przeszkodziły jej w karierze! (PIĘKNA?)

Zdjęcia 22-letniej Robyn Lawley wywołały w świecie mody prawdziwą sensację!

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-16 13:48:21

Nie lepiej, zamiast oglądać tv i powtórek seriali, poczytać jakąś fajną książkę? Na przykład "Straż", z serii Strażnicy Veridianu - miło umila czas, a dodatkowo rozbudza wyobraźnię :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-16 12:34:17

TRUDNE SPRAAWY

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-16 13:14:37

trudną sprawę to masz ty w głowie ! jak można takie durnoty oglądać i tracić na nie czas !! Tam przecież wszystko jest szczegółowo zagrane. No bo np. w Sędzi Marii Wesołowskiej nie wpuściliby cię na salę rozpraw, więc to jest na pewno specjalnie nagrywane. Radzę Ci obejrzeć ponadczasowe klasyki takie jak Kogel Mogel, a nie jakieś Trudne Sprawy !!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-16 12:33:49

TRUUUDNE SPRAAAWYY

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1