Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

13 Lipca 2011

Sprawdź, co proponują na dzisiejszy wieczór najpopularniejsze stacje telewizyjne!

plotkara

TVP1, 18:25, Londyńczycy, odc. 4, serial obyczajowy

Andrzej wraca do Londynu, żeby porozmawiać z Kingą. Spotyka ją przed domem, gdy dziewczyna wybiera się z Robalem na wymarzone wakacje. Andrzej prosi ją o zwrot przynajmniej połowy pieniędzy, które zarobił, ale dziewczyna go nie słucha. Zrezygnowany Andrzej nie chce jej już więcej widzieć. Zatrzymuje się u Darka, starając się uniknąć spotkania z właścicielką domu, panią Niną. Przez pomyłkę trafia do pokoju kolegi z budowy, elektryka Wiesia. Wojtek czeka przed klubem na Miszę. Za towar, którego nie dostarczył, proponuje Miszy samochód Hamida.

TVP1, 20:25, Tatarak, dramat obyczajowy

Marta jest wykształconą, wrażliwą i atrakcyjną kobietą w średnim wieku. Żyje wśród książek, pielęgnując wspomnienia z czasów, gdy była młodą mężatką. Nie może przeboleć straty synów, choć od ich śmierci minęło wiele lat. Pewnego dnia Marta poznaje młodego mężczyznę. Przystojny, miły i prostolinijny Boguś zaprzyjaźnia się z nią. Kobieta jest zafascynowana jego młodością, niewinnością i naiwnością, które przypominają jej to, co utraciła. Ich spotkania na brzegu rzeki są naznaczone wzajemną fascynacją. Kres kładzie im okrutny kaprys losu.

TVP2, 20:10, Flintstonowie, komedia

W prehistorycznej osadzie o nazwie Bedrock, w czasach kamienia łupanego, żyją dwie zaprzyjaźnione rodziny. Mężczyźni: Fred Flintstone i Barney Rubble, pracują w kamieniołomach. Ich piękne żony: Wilma Flintstone i Betty Rubble, wychowują dzieci i zajmują się domem. Ich sielankę pewnego dnia przerywa szef kamieniołomu, który postanawia zredukować personel.

TVN, 15:30, Plotkara, serial

Serena wraca na Manhattan odmieniona. Jednak duchy przeszłości nie dają o sobie zapomnieć. Podczas jej pobytu w szkole z internatem Blair mogła nacieszyć się sytuacją, w której wszystkie oczy skierowane były na nią. Teraz, kiedy Serena wróciła, Blair nie zamierza żyć w jej cieniu. Związek Blair i Nate'a przechodzi kryzys. Relacja popsuła się, gdy Serena podbiła serce najlepszego przyjaciela Nate'a, Chucka.

TVN, 20:50, Fatalna namiętność, thriller

Amerykański prawnik Jack Moore, główny doradca wielkiego koncernu medialnego, przybywa do Pekinu, by podpisać z przedstawicielami chińskiego rządu umowę dotyczącą chińsko-amerykańskiej telewizji satelitarnej. Jack pozwala się zaprosić do klubu nocnego, gdzie wpada mu w oko piękna modelka, Hong Ling. Po kilku drinkach prawnik ulega pokusie spędzenia z nią nocy. O świcie do pokoju hotelowego wpada milicja. Jack z przerażeniem stwierdza, że ma na sobie krew, a w pobliżu leży trup modelki. Zostaje aresztowany pod zarzutem popełnienia morderstwa.

Polsat, 20:35, Płytki facet, komedia romantyczna

Dla Hala Larsena ideał kobiecego piękna sprowadza się do modelek z rozkładówek magazynów. Pewnego dnia wszystko się zmienia. Hal zostaje zahipnotyzowany przez telewizyjnego guru, który nakazuje mu lekceważyć wygląd zewnętrzny i dostrzegać w kobietach wewnętrzne piękno. Wkrótce Hal zakochuje się od pierwszego wejrzenia w Rosemary, otyłej ochotniczce z korpusu pokoju, w której jako jedyny widzi uosobienie kobiecości i wdzięku. Problem w tym, że czar po pewnym czasie pryska, a Hal staje oko w oko z potężną kobietą.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jaką widzisz twarz: ŁADNĄ czy BRZYDKĄ? Niesamowita ILUZJA!

Ułożone obok siebie zdjęcia twarzy, zmieniając się z odpowiednią szybkością, dają szokujący efekt.

Rosjanie wiedzą, jak wyglądają kosmici! (Podobno ludzie spotkają się z nimi już za 20 lat!)

Do kontaktu z obcymi cywilizacjami dojdzie w ciągu najbliższych 20 lat.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-01 10:34:01

wAoDal kyvktedslhac

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-24 13:35:44

PiP1Th nqizhpawdmoy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-24 06:07:53

There is a critical srhotage of informative articles like this.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-13 21:55:52

Tu jest opisany pierwszy odcinek pierwszego sezonu plotkary, a jaki leci w tv to nie wiem. Ogólnie teraz bedzie w USA leciał 5.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-13 10:16:27

coś się pokręciła. xd zamiast opis odcinka 1 z sezonu 2 jest opis odcinka 1 z sezonu 1 ;P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-13 14:11:39

racja!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-13 00:34:09

pierwszy raz druga :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-13 00:12:54

pierwszy raz pierwsza:P:P:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz