Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

08 Lipca 2011

Nie masz pomysłu na dzisiejszy dzień? Spędź go w gronie serialowych i filmowych bohaterów!

dwóch i pół

TVP1, 20:25, Nawiedzony dwór, komedia

Jim Evers handluje nieruchomościami. Pewnego dnia postanawia wykorzystać podróż służbową do wystawionej na sprzedaż posesji poza miastem i zabrać ze sobą żonę i dzieci, aby choć w ten sposób wynagrodzić im notoryczną nieobecność. Rodzina trafia do tajemniczego dworu, gdzie pełno jest duchów i niesamowitych zjawisk. Okazuje się, że żonie Jima grozi wielkie niebezpieczeństwo. Aby zdjąć klątwę ciążącą na mieszkańcach dworu, demoniczny pan Gracey musi poślubić Sarę. Jim i dzieci starają się uratować mamę.

TVN, 9:50, Dwóch i pół, odc. 17, sezon 4

Evelyn zaprzyjaźniła się z nowymi znajomymi. Alanowi i Charliemu jeden z nich szczególnie nie przypadł do gustu. Jake również go nie lubi.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 16

Georgina grozi Serenie, że ją zdemaskuje. Tymczasem sama wywołuje skandal. Blair i Jenny zaciekle rywalizują, siejąc pomówienia w plotkarskiej gazecie. Dan mówi Jenny, że Asher ją oszukuje, ale dziewczyna nie chce przyjąć tego do wiadomości. Rufus prosi Lily o radę w sprawie Jenny. Ktoś z towarzystwa przyznaje się, że jest gejem.

TVN, 20:00, Wykonać wyrok, film sensacyjny

Detektyw Louis Burke właśnie zakończył trudne śledztwo, aresztując psychopatę Sandmana. Teraz ma poprowadzić dochodzenie w sprawie serii morderstw. W tym celu musi przeniknąć do więziennego środowiska, udając jednego ze skazanych. Akurat gdy prowadzone przez niego śledztwo zbliża się do końca, Sandman zostaje przeniesiony do zakładu Harrison - natychmiast rozpoznaje i demaskuje detektywa. Między mężczyznami dochodzi do bezwzględnej walki, gdy milkną strzały, jeden z nich dostaje wyrok śmierci.

Polsat, 22:15, Anakonda, thriller

Grupa dokumentalistów kierowana przez Terri Flores i Dannego Richa, wędrująca przez dżunglę amazońską w poszukiwaniu nieznanego antropologii plemienia Indian, ratuje z tonącego statku myśliwego Paula Sarone'a, który w dowód wdzięczności obiecuje doprowadzić ich do obiektu ich zainteresowania. Gdy kapitan stateczku traci przytomność po ukąszeniu przez jadowitego owada, Sarone więzi filmowców i zmusza ich do wzięcia udziału w polowaniu na największą znaną anakondę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jakie stopy najbardziej podobają się facetom? (Mamy dokładny opis)

Panowie opisali, jak powinna wyglądać idealna kobieca stopa.

Wakacje w Polsce zdrożeją! (O ILE?) Stać będzie na nie tylko najbogatszych!

Jeśli w tym roku zamierzasz wypoczywać w kraju, nastaw się na większe wydatki niż w ubiegłych latach.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-08 13:05:33

Na TVN o 21.50 leci Transfer. Polecam ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-08 11:30:32

plotkara rzadzi !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-08 10:39:17

plotkara najlepsza!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1