Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

06 Lipca 2011

Zajrzyj do naszego przewodnika i sprawdź, co ciekawego proponują na dzisiejszy wieczór stacje telewizyjne!

plotkara

TVP1, 18:25, Szminka w wielkim mieście, odc. 6

Wendy zdobywa informację o możliwości zakupu praw do prequela "Harry'ego Pottera". Nico podchwytuje tę myśl i przedstawia ją Hectorowi. Ten natychmiast wysyła ją do Szkocji na negocjacje. Nico zaprasza Kirby'ego. W ostatniej chwili na podróż decyduje się Wendy. Zaskoczona obecnością Kirby'ego kobieta kłóci się z przyjaciółką. Victory nabiera podejrzeń w stosunku do nowego inwestora. Okazuje się, że słusznie, bo był on podstawiony przez Joego. Urażona Victory kłóci się z ukochanym.

TVP1, 20:25, Statyści, komedia

Do prowincjonalnego polskiego miasta przyjeżdżają chińscy filmowcy, by kręcić film "Smutny wiatr w trzcinach". Polskę wybrali nieprzypadkowo - według ich obserwacji Polacy są najsmutniejszym ze wszystkich narodów. Chińczycy potrzebują statystów, urządzają więc casting, na który zgłasza się połowa mieszkańców miasteczka. Są wśród nich owdowiała księgowa, fotograf Garlewski - właściciel staromodnego zakładu, Ela, która wraz z siostrą prowadzi pasmanterię i kolekturę lotto. Jest też Bożena, tłumaczka, której pomyłki wywołują sporo zamieszania.

TVP2, 20:10, Piękna i szalona, film obyczajowy

Nicole mieszka w luksusowej rezydencji w Los Angeles wraz z ojcem, wpływowym kongresmenem, i jego drugą żoną. Jest zbuntowaną siedemnastolatką, która wagaruje i wchodzi w konflikty z prawem - wszystko po to, by zwrócić na siebie uwagę ojca. Pewnego dnia Nicole spotyka Carlosa Nuneza, chłopaka z ubogiej latynoskiej rodziny, i zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Z pozoru nic ich nie łączy. Carlos jest odpowiedzialnym młodym człowiekiem i poważnie myśli o przyszłości. Nicole nie uznaje autorytetów, a od nauki woli szalone imprezy.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 14

Plotkarka wystawiła Blair negatywną opinię. Po tym zdarzeniu dziewczyna straciła popularność, którą teraz usiłuje odzyskać. Niechętnie wraca do szkolnego środowiska. Serena pomaga jej ze wszystkich sił, chociaż sama boryka się z poważnym problemem. Musi przyzwyczaić się do obecności w domu jej przyszłego przyrodniego brata, Chucka. Na domiar złego jakiś nieznajomy zasypuje ją przesyłkami. Jenny, aby zyskać sławę, popełnia wykroczenie.

TVN, 20:50, Eksplozja, thriller

Tajemniczy zamachowiec podkłada w różnych częściach Bostonu ładunki wybuchowe. Mieszkańców miasta ogarnia panika. Grupa policjantów należących do brygady antyterrorystycznej bezskutecznie szuka szaleńca. W tym samym czasie członek oddziału saperów, Irlandczyk Jimmy Dove, przechodzi na emeryturę. Kilka dni później podczas pełnienia obowiązków ginie jego następca. Jimmy podejrzewa, że bomba, od której zginął kolega, była przeznaczona dla niego. Domyśla się również, że sprawcą wybuchów jest jego dawny nauczyciel i terrorysta IRA Ryan Gaerity.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jakie stopy najbardziej podobają się facetom? (Mamy dokładny opis)

Panowie opisali, jak powinna wyglądać idealna kobieca stopa.

Wakacje w Polsce zdrożeją! (O ILE?) Stać będzie na nie tylko najbogatszych!

Jeśli w tym roku zamierzasz wypoczywać w kraju, nastaw się na większe wydatki niż w ubiegłych latach.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-06 17:23:23

czemu za kazdym razem jest zdjecie z plotkary...?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-06 15:39:51

na tv4 o 19 triumf miłości leci hehe nic wiecej w telewizji mnie nie urzekło;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-06 11:38:19

uwielbiam "Plotkare" czytam całą serię

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-06 10:19:38

plotkara! super serial

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-06 10:48:02

Tak,bardzo wciąga,ale trzeba oglądać dokładnie odcinki bo się tem szybko wszystko dzieje i miesza :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1