Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

01 Lipca 2011

Oto najlepsze filmowe i serialowe propozycje na dzisiaj.

ofiary losu

TVP1, 20:25, Ofiary losu, komedia

Willard jest szoferem pani Crock, która z powodzeniem mogłaby zarządzać piekłem. Na każdym kroku uprzykrza Willardowi życie, na dodatek marnie mu płaci. Czas więc na zemstę. Willard, wspólnie z najlepszym kumplem Rustym, postanawia porwać ukochanego pieska chlebodawczyni i zażądać za niego okupu. Jednak rezolutna psina ucieka i wraca do domu. Pani Crock nabiera podejrzeń, że porwano jej szofera. Wspólnicy w zaistniałej sytuacji dobierają sobie trzeciego kompana, właściciela zakładu pogrzebowego, z zamiarem uzyskania pieniędzy od pani Crock.

TVN, 10:00, Dwóch i pół, odc. 8, serial komediowy

Alan namawia Charliego, by pomógł w przygotowaniach do szklonego przedstawienia, w którym bierze udział Jake i jego klasa. Podczas jednej z prób Alan i Judith nie mogą dojść do porozumienia. Charlie musi sam poradzić sobie z grupą rozwydrzonych czwartoklasistów. Zadanie nie jest łatwe, ponieważ dzieci nie darzą go szacunkiem. Kiedy dowiadują się, że jest autorem tekstu reklamy ich ulubionych płatków śniadaniowych, zmieniają swój stosunek do niego.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 11, serial komediowy

Ojciec Blair wraca domu. Towarzyszy mu jego partner, Roman. Córka nie potrafi zaakceptować nowej sytuacji. Jenny i Vanessa pomagają Serenie w przygotowaniu świąt z niespodzianką dla Dana. Chuck i Nate spotykają się w Monaco. Blair obawia się, że Chuck zdradzi Nate'owi ich wspólne tajemnice. Rufus traci cierpliwość, gdy były kochanek żony usiłuje się z nią skontaktować.

TVN, 22:05, Szeregowiec Ryan, film wojenny

D-Day, czyli 6 czerwca 1944 roku, plaża Omaha w Normandii, miejsce lądowania 1. Dywizji Piechoty Stanów Zjednoczonych. Amerykanie w czasie inwazji ponieśli wyjątkowo dotkliwe straty. Grupa żołnierzy ma stworzyć specjalny oddział, którego zadaniem jest odnaleźć i sprowadzić ostatniego z braci Ryanów, który przeżył desant. W czasie akcji wielokrotnie ogarnie ich zwątpienie, wiele razy będą kwestionować sens rozkazów, które narażają życie wielu ludzi, aby uratować jednego człowieka.

Polsat, 20:05, Wakacje rodziny Johnsonów, komedia

Małżeństwo Johnsonów przechodzi kryzys. Seria konfliktów doprowadza do tego, że Dorothy razem z córkami, nastoletnią Nikki i małą Destiny, wyprowadza się do sąsiedniego budynku. Dla ojca rodziny, Nate'a, który zostaje w opustoszałym mieszkaniu z synem, raperem, to i tak za daleko. Nate wpada na pomysł, jak uratować małżeństwo. Namawia Dorothy na familijne spotkanie w Caruthersville. Johnsonowie wyruszają w podróż do Missouri, ale wciąż gubią drogę. Sytuację pogarsza zabrana autostopowiczka, której wdziękom Nate nie potrafi się oprzeć.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Których części ciała nie lubimy w sobie najbardziej?

Biust, pośladki, a może uda? Zobacz, czego nie lubimy w sobie najbardziej!

Oto najpopularniejsze KIERUNKI STUDIÓW! (Kim chcą zostać młodzi Polacy?)

Sprawdź, co w tym roku najchętniej wybierają polscy studenci!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-13 11:39:47

bMyZGi uhznmjljwxiz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-11 11:10:43

v5kLFX ncumqvthqqpl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-11 03:06:17

More posts of this qauitly. Not the usual c***, please

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-01 08:51:05

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 11, serial komediowy Polsat, 20:05, Wakacje rodziny Johnsonów, komedia Te filmy na pewno dziś obejrzę :) Oraz o 19.00 na TV4 " Triumf miłości " :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-01 08:35:56

nic ciekawego, wogóle to ja nie rozumien tego dlaczego w tv teraz ciąglę puszczaja powtórki... masakra....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-01 09:08:22

też tego nie razkminiam ale oni wiecznie puszczają powtórki;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-01 13:06:26

a co mają nowe odcinki pokazywać ? są wakacje, ludzie wyjeżdżają i ich to ma ominąć ? w wakacje zawsze są powtórki itrzeba się z tym pogodzić. to czas wolny, urlopy i td.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1