Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

14 Czerwca 2011

Co zobaczyć dziś w TV? Oto papilotowy przegląd programów telewizyjnych najpopularniejszych stacji.

prosto w serce, w dół kolorowym wzgórzem

TVP1, 20:25, W dół kolorowym wzgórzem, film obyczajowy

Współczesna Polska. Rysiek po pobycie w więzieniu wraca na Śląsk. Jego starszy brat, Jarek, zamierza sprzedać odziedziczone po rodzicach nierentowne gospodarstwo rolne i przeprowadzić się do miasta. Rysiek ma żal do brata o to, że ożenił się z jego byłą dziewczyną, Agatą. Chciałby znaleźć pracę i odzyskać rodzinny majątek, ale jako były więzień ma na to niewielkie szanse. Miejscowy gangster kusi go wizją łatwego zarobku, lecz mężczyzna odrzuca jego ofertę. Tadek próbuje siłą przekonać dawnego kompana do zmiany przekonań.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 608

Helenka odwiedza Karolinę, jest jej żal dziewczyny. Wydawnictwo, w którym pracują Robert i Marta, ma problemy finansowe. Szef chce, żeby Walawska zwiększyła ilość sensacyjnych materiałów. Pani Nadia namawia Kaję, by zaczęła myśleć o przyszłości, zachęca ją do poszukiwania wymarzonej pracy. Aldona i jej wspólnik planują włamanie. Zdzisio znajduje w taksówce torbę, w której jest 50 tys. zł. Żaden z klientów nie przyznaje się do zguby. Zdzisio z Zenkiem i Jankiem zastanawiają się, co zrobić z pieniędzmi.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 115

Monika przekonuje Artura, że poradzi sobie z procedurami adopcyjnymi. Z inicjatywy Roberta Konstancja spotyka się z Ewą Ekert. Aneta bezskutecznie próbuje namówić Feliksa na wspólne wakacje. Obawia się, że Feliks nie jest już tak zaangażowany w związek z nią, jak kiedyś. Kacper próbuje pocałować Laurę podczas powrotu z randki. Artur organizuje kolację z Ewą Ekert. Zależy mu na tym, by kuratorka lepiej poznała Monikę.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1463

Weronika jest przekonana, że Sebastian jest ojcem jej dziecka. Uważa, że najlepszym wyjściem z sytuacji będzie usunięcie ciąży. Nie chce, by Adam dowiedział się o jej zdradzie. Marek Zimiński udziela Hofferowi korepetycji z matematyki. Roman niewiele zrozumiał z tłumaczenia Marka. Jest załamany i zamierza rzucić studia. Sławek wrócił do Polski. Dziedzicowa ze łzami w oczach wita syna. Dziedzic też cieszy się z powrotu do domu, ale priorytetem jest teraz dla niego, by jak najszybciej spotkać się z Renatą.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1332

Zbliża się termin wyjazdu Oli na stypendium do Hiszpanii. Grzegorz postanawia polecieć z córką i pomóc jej się zaaklimatyzować. Wierzy, że przekona ją, aby została. Manuel przedostaje się do sali Anny. Robi jej zdjęcie, które w ramach szantażu zamierza przesłać Pawłowi. Hubert i Iwona planują podróż w interesach do Monachium. Mirek szykuje się do wyjazdu do Londynu. Tosi i Krzyśkowi udaje się z nim pożegnać. Śmiałek, Emilka i Patryk nie mogą pogodzić się z faktem, że stracą tak bliską im osobę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Bezrobotni z tytułem magistra: Z roku na rok jest ich w Polsce coraz więcej!

Pracy nie mogą znaleźć zwłaszcza absolwenci kierunków humanistycznych, zarządzania oraz marketingu.

Oto edukacyjne SEKS-ZABAWKI dla przedszkolaków! Rodzice są oburzeni!

Pluszowe pochwy i drewniane członki to elementy programu seksualnego dla najmłodszych.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-14 20:22:31

a co z m jak miłość?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-14 20:00:54

Ten artykuł powinien mieć nazwę 'czego nie warto obejrzeć dziś w telewizji'. Same seriale...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-14 10:19:19

casablanca 12;50 na ale kino :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-14 18:30:21

kurcze, a tak czekałam aż będzie w tv i przegapiłam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1