Co dziś w serialach? Streszczenia odcinków!

09 Listopada 2009

Nowy tydzień, nowe odcinki! A w nich kolejne perypetie naszych ulubionych bohaterów!

Co dziś w serialach? Streszczenia odcinków!
>

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Feliks tłumaczy się Monice z niedawnej imprezy biznesowej w restauracji. Tymczasem Gabriela i Roman zastanawiają się, czy powinni powiedzieć Monice o spotkaniu z Feliksem. Obawiają się reakcji wspólniczki. Mariola stara się jak najszybciej wyprawić narzeczonego do pracy, spodziewa się bowiem Kajetana. Niespodziewanie odwiedza ją Surmaczowa. Krystyna zagląda do Agnieszki i dowiaduje się, że Smosarski nie daje znaku życia. Surmaczowa roztacza przed Błażejem wizje wspaniałego przyjęcia urodzinowego. Błażej nie jest tym zachwycony.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Osa i Jurek piją nad Bystrawą. Jurek nie chce sprzedawać ośrodka Traczowi. Myśli o znalezieniu innego inwestora. Wkrótce pojawia się Tosiek, który proponuje im wejście do spółki. Osa wpada na pomysł otwarcia fitness klubu w domu handlowym. Kiedy Irka i Joanna przyjeżdżają do mężów, ci zgodnie oświadczają, że kupują dom handlowy. Zbyszek spotyka się z Nathanem. Prosi Żyda o poradę. Nathan uważa, że pomysł spółdzielczego domu handlowego, wspólnej pracy różnych ludzi, jest bardzo dobry.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Piotra nachodzi w mieszkaniu kochanka, Agnieszka, która przyjechała z Londynu. Chce wiedzieć, czy powiedział Marcie o romansie. Klara chce poznać przyrodnią siostrę, Olę, córkę Olgierda. Mężczyzna jednak nie jest zadowolony tym pomysłem, zdenerwowany wybiega z domu. Po powrocie tłumaczy Danucie swoje zachowanie. Mówi, że Ola nie jest jego biologiczną córką. Iza rodzi zdrowego syna. Nadaje mu imię Szymon.

TVP 2, godzina 20:40, M jak Miłość

Radosz próbuje porwać ze szpitala dziecko Rogowskich. Jego zamiary udaremniają Barbara i Artur. Rodzice nadają córce imię po babci: Barbara. Tomek odwiedza Mostowiaków. Zapowiada, że chce zrobić Małgosi niespodziankę: zorganizuje ślub w szpitalu. Jaroszy spotyka się z synem. Chłopak ma problemy, ale, będąc w konflikcie z ojcem, nie zdradza szczegółów. Jaroszy zgadza się dać mu pieniądze i prosi, by Jurek omijał Grabinę. Boi się o jego bezpieczeństwo. Hanka, po kolejnym zdanym egzaminie, nie ulega pokusie sięgnięcia po alkohol.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza Miłość

Błażej proponuje, że zajmie się zaproszeniami na imprezę u Sabiny. Przygotowuje zaproszenie multimedialne, które postanawia umieścić na ogólnodostępnym serwerze. Do mieszkania Wojtka przychodzi Gabriel. Prosi fotografa o kontakt do Emilki. Mężczyzna twierdzi, że chciałby ją zatrudnić przy kolejnej reklamie. Beata zaprasza Marka do opery. Żukowski dzieli się z żoną wątpliwościami. Teresa podejrzewa podstęp i namawia męża, by odmówił. W "Barbarianie" odbywa się pierwszy koncert.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Ewa rozpoczyna śledztwo w sprawie fałszywych atestów na rynku leków dla zwierząt. Wobec braku dowodów decyduje się jednak nie pisać tekstu do gazety. Informator zaprasza ją na kolację. Tymczasem Łukasz próbuje namówić Kikę na dołączenie płyty miejskich raperów do wydania "Samego Życia". Udaje mu się przekonać Bartnika. Vadim wprowadza się do Marysi. Kobieta prosi go, by opowiedział jej o pracy. Lekarz odmawia.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Kinga pyta Jaśka, czy unika jej z powodu Robsona. Jasiek zaprasza ją do siebie. Marek ratuje Ulę w kluczowej sprawie związanej z targami mody. Ula jest przekonana, że pomógł jej Piotr.

TVN, godzina 20:00, Na Wspólnej

Kinga jest w depresji. Wykręca się od spotkań z przyjaciółkami i chce zrezygnować z pracy na Wspólnej. Andrzej zapewnia ją, że nadal są rodziną i zachowanie Michała w żaden sposób tego nie zmieni. Tymczasem Michał zaniedbuje pracę, narażając Bud-Maks na straty. Maks szykuje się do otwarcia Fabryki Kultury. Marta nie może się pogodzić z tym, że już nie pracuje przy "Mamie w wielkim mieście". Filip stara się znaleźć pracę. Marta zaczyna mieć wątpliwości, czy postąpiła zbyt pochopnie, odchodząc z telewizji.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Mąż z przypadku – film na jesienną chandrę

Czy warto wybrać się do kina na intensywnie reklamowaną komedię romantyczną?

Marcin Majewski – kim jest tajemniczy uczestnik „Mam Talent”?

Cała Polska chce się dowiedzieć, kim jest megautalentowany chłopak!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (24)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-09 23:10:22

No właśnie gdzie jest horoskop ? ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-09 22:22:57

HOROSKOP, KURWY!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-09 22:01:43

a gdzie horoskop ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-09 19:38:06

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w bezpłatnym programie realizowanym przez serwis cokupić.pl oraz Allegro. Pisz opinie o produktach , zdobywaj punkty i wymieniaj je na gwarantowane, wartościowe nagrody takie jak telefony, aparaty czy suszarki i prostownice Wystarczy, że masz konto na Allegro z pełną aktywacją, wejdź na ten link zaloguj się swoim nick'iem i hasłem z Allegro i już. Zapraszam! https://cokupic.pl/zaproszenie/carmen2304

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-09 20:38:26

TAK MY WEJDZIEMY I BEDZIE4 ZE NAS ZAPROSILAS POMECZ SIE TROCHE DZIEWCO BO NA GLUPICH NIE TRAFILAS NIE WEJDZIEMY!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-09 17:13:58

no właśnie ! też zdziwiłam się,że nie dodali horoskopu. a szkoda bo wole horoskop choć pewnie głupoty niż streszczenie odcinków.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-09 17:10:16

gdzie do cholery horoskop? ;|

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-09 16:10:36

wkurza mnie już "Brzydula", tak naciągają to, wymyślają coraz to nowe rzeczy, żeby tylko Ulka nie była z Markiem, jakieś insynuacje, głupie "przypadki". Już wolałabym, żeby była wreszcie z tym Markiem i się to skończyło:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-09 19:27:58

bez kitu..juz sie nudne robi!Mogli by ich zeswatac w koncu i juz..bo ja to ogladam tylko dlatego ze chce zobaczyc jak oni sie zgadaja w koncu.;p ale robi sie z tego 'Moda na sukces' juz troche..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-09 16:05:29

a o uli coraz wiecej ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-09 10:15:32

a gdzie Barwy Szczęścia??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-09 10:49:26

Na 3 miejscu O.o

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-09 10:49:58

przyjżyj sie dokładnie to zobaczysz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-09 10:50:26

ślepa ?? Barwy szczęscia są na samym początku..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-09 09:40:44

kocham "Pierwszą Miłość" < 3

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz