Co dziś w serialach? Streszczenia odcinków!

15 Października 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Co dziś w serialach? Streszczenia odcinków!
>

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Czwartek, 15 października

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Michał zapewnia Kingę, że pralnia ruszy w grudniu. Przyznaje się Jerzemu, że nie powiedział, w jakim stanie lokal jest obecnie. Błażej przypomina, że w listopadzie ma osiemnaste urodziny. Z tej okazji chce urządzić imprezę dla znajomych. Edyta obawia się pogróżek Pawła i nakazuje Halszce zmianę szyldu na drzwiach. Nic nie może sugerować, że ona udziela porad lekarskich. Ola narzeka na brak obowiązkowości Norberta. Chłopak opuszcza seminarium Smosarskiego. Feliks postanawia wyprowadzić się od Moniki.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Tracz przyjeżdża do producenta seriali telewizyjnych. Swieta szykuje się do USC razem ze Sławkiem, ale w dalszym ciągu ma mieszane uczucia, czy powinna zgodzić się na zaproponowany układ. W końcu jednak oboje dopełniają formalności w USC. Urzędnik wyznacza termin ślubu. Janusz proponuje producentowi poważną ofertę inwestycyjną w zamian za wykreślenie roli Oliwii z serialu.

TVP 1, godzina 20:25, Londyńczycy

Andrzejowi nie podoba się, że Asia pracuje ze Stevenem. Uważa, że Anglik chce ją  wykorzystać. Asia uznaje, że Andrzej jest zazdrosny. Dochodzi do kłótni. Asia spędza popołudnie w towarzystwie Stevena. Wieczorem, gdy Andrzej jest jeszcze w pracy, Steven próbuje zgwałcić Asię. Przerażona dziewczyna ucieka do loftu. Gdy Andrzej wraca z firmy i dowiaduje się o zajściu, rozprawia się ze Stevenem. Na ciele Willy'ego pojawiają się krwawe wybroczyny. Darek i Mariola jadą z nim do szpitala, gdzie Willy zostaje potraktowany jak ofiara przemocy domowej.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Zenek trafia do szpitala. Zostaje zatrzymany na obserwację. Hubert źle znosi oczekiwanie na wyniki badań DNA. Boi się, że w laboratorium się  pomylą i na tej podstawie zostanie oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił. Klara ma wyrzuty sumienia, że nie wspierała Huberta i dała mu odczuć, że nie wierzy w jego niewinność. Odwiedza chłopaka i przeprasza go za swoje zachowanie. Marta zwierza się Elżbiecie z podejrzeń, że Piotr zdradza ją ze współpracownicą z banku, Agnieszką. Jest załamana.

TVP 2, godzina 21:40, Tancerze

Jarek w ciężkim stanie trafia do szpitala. Wszyscy czekają na informacje o stanie jego zdrowia. Alicja mówi Krzysztofowi o podejrzeniu, że Dorota używa dopalaczy. Obawia się, że nie jest jedyną taką osobą w szkole. Studenci dowiadują się, że Krzysztof i Alicja wiedzą o dopingu, winią za to Dorotę. W szkole pojawia się policja w poszukiwaniu nielegalnych środków farmakologicznych. Wszyscy odwracają się od Doroty, nazywając ją donosicielką. Załamana dziewczyna rezygnuje z nauki.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Marek jest poirytowany urzędowymi zaniedbaniami dotyczącymi kamienicy. Dowiaduje się,  że przedstawiciele partii prawicowej chcą wziąć w obronę interesy jej lokatorów. Żukowski jest temu niechętny, bo nie chce, by sprawa roszczeń Wimmerów stała się kartą przetargową w rozgrywkach politycznych. Podczas imprezy urodzinowej Wojtka Paweł spotyka Magdę. Okazuje się, że znają się z domu dziecka i kiedyś byli w sobie zakochani. Marek jest zmęczony pracą i skarży się żonie na sytuację w szpitalu.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Franek wpada na pomysł, jak pogodzić skłócone matki. Uważa, że powinny założyć  wspólną firmę, ponieważ nie kłócą się tylko, gdy współpracują. Podczas wizyty kontrolnej u Vadima Staszek dowiaduje się, że oko goi się dobrze, ale nie ma jeszcze mowy o powrocie do sportu. Następnie mężczyzna odwiedza Basię. W tym samym czasie pojawia się tam Witek, który jest przekonany, że Basia jest już jego narzeczoną. Staszek nie chce się w to mieszać i odchodzi. Basia jest przygnębiona.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Ula jest zła, bo myśli, że Piotr ją nachodzi. Okazuje się, że to przyjaciele namawiali go do tego. Wojtek zrywa kontakty z Pachemkiem. Zaczyna nocować u Cieplaków. Aleks wyrzuca z pracy Sebastiana.

TVN, godzina 20:05, Na Wspólnej

Michał jest podekscytowany tym, że Kinga pozwoliła mu wrócić do domu. Patrzy w przyszłość z optymizmem i przekonuje Andrzeja, że weźmie na siebie wykupienie udziałów Bud-Maksu od Zdybickiej. Szybko okazuje się jednak, że jego radość była przedwczesna. Do Jerzego przychodzi kręgarz. Wychodząc, posądza Dudka o to, że jest on dziadkiem Klementynki. Po wyjściu z biura Żaneta spotyka Juliana i umawia się z nim na kolejny wieczorny spacer. Julian widzi Manię po raz pierwszy. Wieczorem nie przychodzi na umówione spotkanie.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Telewizja jest dla nieszczęśliwych?

Seriale, programy rozrywkowe, itd. Kto to ogląda? Bo przecież kobieta zapracowana, mająca obowiązki rodzinne, nie będzie codziennie zasiadać do "Rozmów w toku".

Telenowele uczą nas samodzielności!

Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne.   

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (39)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-17 16:13:50

Dr. House !! W prawdzie nie jest to polski serial, ale niezwykle lubiany. Proponuję, żeby go wprowadzić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-16 12:11:50

gregory house <3

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-16 10:58:27

http://www.sexy-lena.com/?uid=171189

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-16 08:42:18

http://prisonwars.pl/28357/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-15 20:10:33

house house house!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-15 22:50:44

House na prezydenta! ; D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-15 20:07:01

Ejjj... A HOUSE??!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-15 19:31:28

http://www.allegro.pl/item784630069_lg_cookie_kp500_pelen_zestaw_gwarancja_tanio.html

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-15 19:20:08

A miodowe lata? czy bevery hills Tez je lubie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-15 18:02:57

a house to co?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-15 19:32:45

no własnie najlepszy serial:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-15 17:29:12

Rebelde najlepsze!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz