Co dziś w serialach? Streszczenia odcinków!

12 Października 2009

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Co dziś  w serialach? Streszczenia odcinków!

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Poniedziałek, 12 października 

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Beata uważa, że Rafalski nie powinien umawiać się z Jasiem bez konsultacji z nią. Obawia się, że może stracić autorytet u syna. Jerzy pyta, czy Kinga spędziła weekend w nowym mieszkaniu Michała. Surmaczowa namawia Mariolę do wspólnych zajęć w klubie fitness. Mariola słucha znajomej bez entuzjazmu, ale mówi jej o pewnym dość kosztownym pomyśle. Czesia i Darek liczą, że rozprawa definitywnie rozstrzygnie losy Anulki. W gabinecie Edyta ogląda niepokojące znamię klientki. Doradza kobiecie wizytę u chirurga i poleca El-Med.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Swieta mocno przeżywa oświadczyny Sławka. Godzi się na małżeństwo, ale nie chce, żeby Sławek myślał, że chce wyjść za mąż dla obywatelstwa. Zwierza się Wali, że chyba odrzuci oświadczyny. Tosiek i Grzybowa przychodzą do proboszcza. Proszą o poświęcenie nowego sklepu. Spierają się jednak o wszystko, a ostatnim punktem zapalnym staje się nazwa sklepu. Sławek spotyka się ze Swietą w restauracji u Krystyny. Kobieta tłumaczy, że nie chce go wykorzystać i nie może przyjąć jego oświadczyn. Oliwia kupuje najtańszy pierścionek zaręczynowy.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Dzieci Pyrków wracają z Londynu. Roman dowiaduje się od Stasia, że Maria chce go zabrać do siebie i zapisać do tamtejszej szkoły. Hubert zwierza się Romanowi, że oskarżenie Ady popsuło jego relacje z Klarą. Kasia urządza w klubie przyjęcie pożegnalne przed wyjazdem do Zakrzewia. Obowiązki przekazuje Kamilowi. Jerzy chce unieważnić umowę sprzedaży domu Malwiny. Zasięga w tej sprawie porady u Waldemara. Rybiński stwierdza, że jedyną szansą na unieważnienie aktu notarialnego wbrew woli dziewczyny jest stwierdzenie jej niepoczytalności.

TVP 2, godzina, 20:40, M jak Miłość

Grażyna postanawia uśpić czujność męża. Przekonuje Łagodę, że pragnie mieć z nim Dzieci. Michał po rozmowie z żoną rezygnuje z usług agencji detektywistycznej. Tymczasem Grażyna spotyka się z Markiem. Ich pocałunek widzi Jaroszy. Marta próbuje wrócić do przyjacielskich stosunków z Szymonem, lecz mężczyzna jej unika. Elżbieta jest bliska śmierci. Zawadzki prawie nie opuszcza szpitala. Paweł zgadza się dopilnować remontu pensjonatu w Krynicy. Planuje wyjechać tam razem z Majką. Mirka wysyła Piotrka nad morze. Widzi, że Zduński tęskni za rodziną.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza Miłość

Rafałowi udaje się odzyskać skradziony motocykl. Kinga ma poczucie, że pasja Rafała jest dla niego ważniejsza niż ich Miłość. Magda przychodzi do "Barbariana" i przeprasza Emilkę. Po nieudanej podróży do Francji Paweł powraca do domu. Czułe powitanie z żoną zakłócają nieprzyzwoite SMS-y od anonimowego nadawcy. Marysia uważa, że Paweł powinien ustalić, od kogo pochodzą te wiadomości. Tymczasem Sabina opowiada Darii o rzekomej miłości Pawła. Wyznaje dziewczynie, że ich kierowca darzy ją gorącym uczuciem.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Aleks kieruje Violettę do pracy w bufecie. Następnie przekonuje Ulę do podpisania ugody między jej firmą a Febo & Dobrzański. Ula nie zdaje sobie sprawy, że zgadzając się na warunki Aleksa, pogrąży Marka. Tymczasem u Marka pojawia się Klaudia, która dowiedziała się o odwołaniu jego ślubu z Pauliną.

TVN, godzina 20:00, Na Wspólnej

Podczas przysięgi małżeńskiej wygłaszanej przez Maję do kościoła wbiega Igor. Chłopak czeka w napięciu na decyzję ukochanej. Jerzy postanowił zwolnić gosposię i sam zająć się domem. W mieszkaniu Dudków zapanowała sterylna czystość. Jerzy decyduje, że Iza ma wyłącznie odpoczywać i zajmować się Klementynką. Sławek z rodziną przeprowadzają się do większego mieszkania. Niestety, ich plany komplikuje nieszczęśliwy wypadek.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Marcin Majewski – kim jest tajemniczy uczestnik „Mam talent”?

Cała Polska chce się dowiedzieć, kim jest megautalentowany chłopak!

Co nasze babcie oglądają w telewizji?

Telewizja to jedna z głównych rozrywek wielu osób po 65. roku życia. Co ma im do zaoferowania? Czy „Moda na sukces” i „Plebania” to telewizyjne hity wśród emerytów?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (25)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-14 20:35:53

Zeby tylka Ula byla Zona Marka bo mi serce peknie:(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-13 03:53:55

D JAK DEKIEL !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-12 19:35:56

wkurza mnie ta ula kocha marka a ciągle jest z nim na dystans.. troche to denerwujące trzymac ludzi w takim napięciu heheh :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-12 18:39:36

ale wy jestescie bystrzy ! pzreciez to juz było a po 2 ona ma tu jeszcze długie włosy a z tego co wiemy teraz bedzie miala krótkie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-12 15:25:35

oni daja na papilota streszczenia z gazet.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-12 15:31:20

no i? nie każdy kupuje takie gazety....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-12 15:21:54

http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=68f0779a widziałyście? :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-12 15:05:51

weźcie sie schowajcie z tą waszą Ulą ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-12 13:12:43

Jeszcze nie masz kurtki-skóry? Nie szukaj w sklepach, u mnie najtaniej: http://www.allegro.pl/item775661878_kurtka_skora_czarna_fishbone_bcm.html

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-12 12:25:15

http://www.allegro.pl/item760792293_wisiorek_handmade_tecza_modelina_fimo_emo.html

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-12 12:04:01

ta fotografia to sen Uli byl juz w TVN

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz