Co dziś w serialach? Streszczenia odcinków!

07 Października 2009

Już teraz przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Co dziś w serialach? Streszczenia odcinków!

Środa, 7 października

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Darek niechętnie opowiada Czesi, jakie pretensje Ławecka miała o małe spóźnienie. Ola pyta ojca, czy pamięta Piątkowskiego ze studiów, bo z wyliczeń jej i Norberta wynika, że ich ojcowie mogli razem studiować. Paweł przyznaje się Krystynie, że był na jego roku taki student. Stasia i Jeremiasz zastanawiają się, czemu Robert wcześniej wraca od Kingi z Niemiec, skoro miał tam zostać kilka dni dłużej. Beata spotyka się z Piotrem, żeby ustalić plany weekendowe Jasia. Daje do zrozumienia, że nie podoba jej się konspirowanie z Jasiem za jej plecami.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Nathan i Aaron przychodzą do proboszcza. Chcą się pożegnać, bo następnego dnia wyjeżdżają. Złożyli w urzędzie gminy ofertę zakupu kirkutu i czekają na decyzję. Zawarli bardzo dobrą, zdaniem Nathana, umowę ze Zbyszkiem. Nowacki doradza Zbyszkowi w sprawie biznesplanu: zastanawiają się, czy otworzyć sklep, czy może bar. Betty jest zadowolona, że plan został wykonany. Historia z darami od Oliwii dla biednej rodziny Lesiaków przywróci zainteresowanie mediów jej osobą. Oliwia chce za wszelką cenę odegrać się na Traczu.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Jadwiga namawia męża na wspólny wyjazd do Zakrzewia. Stefan jest temu przeciwny. W końcu jednak ulega żonie i małżeństwo Górków zjawia się w kancelarii notarialnej Waldemara, ojca Ksawerego. Wszyscy w rodzinie przeżywają niesłuszne oskarżenie Huberta o gwałt. Klara pyta Adę, dlaczego próbuje oczernić Huberta. Ada wpada w histerię. Malwina oznajmia Halinie, że zamierza zamienić dom w herbaciarnię. Halina żali się Annie, że Malwina ostatnio jest dziwnie podekscytowana, radosna. Marczakowa jednak nie bierze tego za symptom choroby.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Marysia wspiera Mariusza podczas odbioru wyników testów na obecność wirusa HIV. Sabina planuje ucieczkę za granicę i wyprawia imprezę pożegnalną. Darii zwierza się, że ma zamiar uciec podczas wycieczki do Francji. Kłamie, że Paweł postanowił jej towarzyszyć. Po lekcjach tylko Ola z Marcinem zabierają się za naprawę szkód. Pod wpływem nagłego impulsu Marcin całuje Olę. Rafał i Kinga zostają przypadkowo uwięzieni przez Artura na noc na tarasie w Marinie. Usiłują się wydostać, ale bez powodzenia. Niespodziewanie zaczynają się namiętnie całować.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Julka próbuje zaprosić Staszka na randkę, ale ten nie reaguje na jej starania. Olgierd próbuje pomóc cierpiącej Julce. Dopiero Maria dowiaduje się, o co chodzi i stara się przekonać dziewczynę, że jeszcze spotka wielką miłość. Agnieszka i Pino są tak zajęci obowiązkami w pracy, że żadne z nich nie może odebrać Kasi ze szkoły. Janusz pojawia się w redakcji z gotowym tekstem o szkole rodzenia. Okazuje się, że z pomocą Agnieszki świetnie opracował temat.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Tajemniczy wielbiciel proponuje Violettcie spotkanie. Ta z ulgą i zachwytem przyjmuje to, że zagadka w końcu się rozwiąże. Maćkowi niestety znów nie udaje się umówić z recepcjonistką Anią ani na lekcję hiszpańskiego, ani na randkę. Po pikniku Ula unika przystojnego Piotra. On zarzuca jej, że wciąż kocha Marka. Czy ma rację?

TVN, godzina 20:00, Na Wspólnej

Michał nocuje u Basi i Andrzeja. Brat radzi mu, by nie ustawał w walce o swoje małżeństwo musi jeszcze raz błagać Kingę o przebaczenie. Ludwika otrzymuje ponaglenie w sprawie spłaty kredytu, który zaciągnęła na zakup telewizora. Okazuje się, że wpadła w pułapkę lichwiarzy. Kamil nieśmiało proponuje Zuzie, żeby ponownie z nim zamieszkała. Igor nie zamierza już rozpamiętywać utraconej miłości. Tymczasem w przedślubny wieczór Maja przychodzi zapłakana do Marty.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy

Horoskop dla Papilotek przygotowała wróżka Nunila.

Mąż z przypadku – film na jesienną chandrę

Czy warto wybrać się do kina na intensywnie reklamowaną komedię romantyczną?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (53)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-08 18:07:42

To syn Pshemko .!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-08 16:52:02

http://www.ihateyounatalie.com/?id=1864480 < Co zrobi facet by się zemścić!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-08 16:13:42

mania brzydulowa nie cierpie jej jak moda na sukces

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-07 20:34:29

to będzie syn Pshemka:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-07 19:54:31

Aleks? Chyba was pogrzało :D nie wiem, kto to będzie, bo ostatnio nie miałam czasu tego oglądać, ale na pewno nie będzie to Aleks. Może to będzie Seba, hm? A jeśli chodzi o Ulkę, to przecież, że ona z Markiem będzie :p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-07 17:30:46

no ten turek to niezły idiota!!! mysli ze jest smieszny a tylko on sie smieje;/ żal... poza tym liże dupe Alexowi...żal... a co do Uli, Marka i Piotra to moim zdaniem ona napewno bedzie z Markiem... a Piotr hmmm nie wiem ale obstawiam na Marka a nie na Piotra co myślicie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-07 17:37:02

na pewno... ona nadal kocha Marka. To widać. Na tym pikniku wspominała chwilę spędzone z Markiem i myslę, że pocałowała Piotra, tak naprawdę myśląc o Dobrzańskim..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-07 17:02:16

violetta jest najlepsza !!! aktorka doskonale ją gra ! nie wyobrażam sobie nikogo innego na jej miejscu !!! BRZYDULA GÓRĄ :)))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-07 17:02:11

http://tnij.org/pomoz-zwierzetom pomóżcie mi klikając na linka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-07 16:54:07

Wielbicielem Violetty jest syn Pshemko - Wojtek to prawda bo czytalam co bedzie wczesniej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-07 16:42:43

Wielbicielem Violetty jest syn Pshemko - Wojtek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz