Co dziś w serialach? Streszczenia odcinków!

05 Października 2009

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Co dziś w serialach? Streszczenia odcinków!
>

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Poniedziałek, 5 października

TVP 1, godzina 17:35, Klan

W imieniu Moniki Feliks odbiera od kuriera przesyłkę z Londynu od Daniela. Podczas weekendu Mariusz przeziębił się, dlatego Rysiek musi sam skończyć remont. Zdenerwowana Edyta ma pretensje do Halszki, że nie spotkała się z Pawłem. Surmaczowa odwiedza Krystynę, aby poinformować ją o kolejnym kroku w sprawie Alicji. Jaś mile wspomina weekend spędzony z ojcem. Leszek i Zuzia czekają na powrót Bogny od rodziny. Dziewczynka jest trochę rozczarowana, kiedy mama przyjeżdża bez dziadka. Zmęczona Bogna chce szybko iść spać.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Oliwia wypłakuje się Betty, że Tracz ją upokorzył. Agentka aktorki zachowuje zimną krew. Naciska, by Oliwia jak najszybciej wzięła należne 50 tys. złotych za koncert. Wanda zwierza się Jagodzie, że pokłóciła się ze Zbyszkiem, bo on nie potrafi samodzielnie podjąć żadnej decyzji. W domu Lesiaków pojawiają się Oliwia i Betty. Wręczają rodzinie 50 tys. złotych. Szymon i Justyna są poruszeni. Zbyszek spotyka się z Nathanem i Aaronem w restauracji. Proponuje pół miliona złotych za swój dom. Nathan i Aaron chcą się targować. Zbyszek nie ustępuje.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Julia wraca do domu nad ranem. Paweł urządza jej awanturę. Julia jest przerażona agresją męża. Zaszokowana jego zachowaniem, porównuje go w złości do Gordona. Paweł wychodzi, trzaskając drzwiami. Gdy długo nie wraca, Julia zaczyna go szukać po mieście. Kasia dzwoni do rodziców, oznajmia, że ma im coś ważnego do powiedzenia i przyjdzie do nich z Ksawerym. Danuta prosi Huberta, aby pomógł jej przekonać Klarę do spotkania z ojcem. Hubert wraca późno do domu. Wściekły Roman urządza mu awanturę.

TVP 2, godzina, 20:40, M jak Miłość

Małgosia dowiaduje się, że urodzi chłopca. Pracownicy znajdują w Oazie anonim groźbami. Zawadzki ma zapłacić 20 tys. złotych, albo będzie miał kłopoty. Gdy szef klubu zgłasza to policji, gangsterzy w odwecie podpalają klub. Sylwia zostaje ciężko ranna. Rogowscy i Renia niepokoją się, że Grażyna ma duży wpływ na funkcjonowanie przychodni. Michał uspokaja ich, że jego żona będzie zajmować się jedynie marketingiem. Za to podczas rozmowy w cztery oczy Łagoda wyznaje siostrze, że podejrzewa Grażynę o zdradę.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza Miłość

Paweł postanawia porozmawiać z Sabiną. Słusznie zakłada, że nastolatka ma związek z kradzieżą. Dziewczyna odzyskuje przedmiot, który zdążyła już sprzedać i udaje, że znalazła go w domu. Patryk ma żal do Błażeja, że ten go oszukał. Renata sądzi, że także Patryk brał udział w przygotowaniu zemsty. Błażej czuje, że klasa straciła jedynego sojusznika, którym był nauczyciel angielskiego. Emilka jest smutna po rozmowie z Magdą na temat Wojtka. Dziewczyna zaczyna wątpić, czy on ją kocha. Tymczasem Magda decyduje się opuścić mieszkanie Emilki.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Teresie nie podoba się, że Kacper przyjął do pracy chłopca, który wcześniej próbował okraść winiarnię. Kacper z kolei nie pochwala jej dochodzenia w sprawie zaginionej kobiety. Teresa próbuje dowiedzieć się czegoś o tej sprawie od Olgierda Zięby. Nadkomisarz nie może zdradzić tajemnicy śledztwa, ale mówi Teresie, że sprawa wygląda bardzo źle. Kobieta postanawia skorzystać z usług prywatnego detektywa. Basia po raz kolejny spotyka się ze Staszkiem i opowiada mu, że jej szefowa zastawiła sidła na Vadima. Anna odwiedza winiarnię Kacpra.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Ala jedzie odwiedzić Ulę na Mazurach. Marek prosi ją o przekazanie Uli informacji o tym, że odwołał ślub z Pauliną. Violetta przeprowadza dochodzenie, w wyniku którego ustala tożsamość tajemniczego wielbiciela. Paulina daje Aleksowi wolną rękę w prowadzeniu negocjacji z włoskimi inwestorami. Nie wie o tym, że jej brat dąży do przekazania im Febo&Dobrzański.

TVN, godzina 20:00, Na Wspólnej

Jerzy i Maks ze zniecierpliwieniem czekają na wiadomości o porodzie Izy. Niespodziewanie pojawia się również Adela. Zdenerwowany Jerzy prawie rzuca się na nią z pretensjami o to, że publicznie zdradziła, kto jest autorem powieści. Producent dzwoni do Marty, żeby znowu przyszła do pracy mimo wolnego dnia. Kobieta sama opracowuje projekt, a Marcin tylko spisuje jej pomysły. Kamil wypytuje Igora o rezultaty walki o Maję. Igor nie widzi już sensu, by bić się o ukochaną. Kamil radzi przyjacielowi, by nie rezygnował.

 Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Telewizja jest dla nieszczęśliwych?

Seriale, programy rozrywkowe, itd. Kto to ogląda? Bo przecież kobieta zapracowana, mająca obowiązki rodzinne, nie będzie codziennie zasiadać do "Rozmów w toku".

Telenowele uczą nas samodzielności!

Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne. 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (20)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-05 19:46:36

z nami koniec. ! ;(((((((((((((

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-05 17:27:02

A Brzydula nie wyjechała na żadne mazury tylko na ZALESIE GÓRNE pod Warszawę :P :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-05 17:49:18

a to akurat są mazury jakbyś nie wiedziała

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-05 18:42:51

hahahahaha, a byłaś kiedyś w Zalesiu Górnym??? Bo ja mieszkam niedaleko, więc wiem lepiej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-05 19:15:31

nie no ludzie nie przerażajcie mnie, ja mieszkam na mazurach, a konkretnie nad jeziorem Juksty, jakby ktoś niedowierzał i znajomość krain geograficznych niektórych osób jest na poziomie ściółki leśnej...gratulacje. Polska cała a Mazury to cud natury...tiaaa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-05 19:18:45

tzn.?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-05 22:16:23

http://mapy.eholiday.pl/mapa-zalesie_gorne-piaseczno-piaseczno.html proszę się zapoznać...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-05 16:59:56

przykleili biurko nad tablice;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-05 19:17:07

dobre to było ;D i krzesło i kubek też xD powinni osadzić akcję w gimnazjum a nie w liceum, a przynajmniej w zawdzie jak coś...serial o miłości...ciekawe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-05 16:58:47

jak masakra

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-05 16:42:28

No i co dzieciaki wymyśliły dla pani od geografii?? Bo ciekawa jestem, a nie oglądałam Pierwszej Miłosci ostatnio;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-05 16:26:14

Brzydula!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-05 13:10:33

jesli sa osoby które maja cos do powiedzenia, interesuja sie czyms, lubia pisac i chcialyby wypowiadac sie na blogu grupowym to prosze pisac do mnie na tysia11989@wp.pl . wlasnie zalozylam bloga, koncepcja nt tego o czym bedzie jeszcze nie ustalona.jak cos pytac

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-05 11:24:03

Cześć Potrzebuje Waszej pomocy. Czy moglibyście wypełnić ankietę o pomyśle na własny biznes na stronie www.mlodyprzedsiębiorca.pl zakładce z lewej strony Ankiety i ankieta nr. 6. Minimalna wartość próby to 300 czyli minimum 300 osób musi wypełnić tą ankiete, a narazie wypełniło trochę powyżej 100. Z góry dzięki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-05 10:39:03

ambinte komentarze ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz