Co dziś w serialach? Przeczytaj streszczenia!

08 Grudnia 2009

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Co dziś  w serialach? Przeczytaj streszczenia!

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Wtorek, 8 grudnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Feliksowi wydaje się,  że zagrożenie ze strony Leokadii już minęło; z tego powodu jest w dobrym humorze. Deptuła pracuje w domu, a Mariola wybiera się na lekcję śpiewu z Kajetanem. Leokadia decyduje się złożyć donos na Feliksa. Podając wiceburmistrzowi inne dokumenty, dokłada również pismo w sprawie przetargu, który według niej Feliks ustawił. Miron składa Agnieszce wizytę w El-Medzie. W siedzibie funduszu inwestycyjnego Hanna zaczepia Jacka, pytając go o pracę. Norbert jedzie do Agaty. Prosi Olę, by przekazała Smosarskiemu jego pracę roczną.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Ksiądz Zygmunt zamierza przeprosić parafian z Hrubielowa, a potem wysłuchać ich. Ksiądz Artur przekonuje Zygmunta, żeby nie okazywał skruchy i uległości, bo podobno nikt tego nie lubi. On sam skrycie marzy o objęciu probostwa w Tulczynie i odsunięciu księdza Zygmunta. W rozmowie z dziennikarzami Michalina nastawia ich przeciwko Zygmuntowi. W domu Brydów trwają przygotowania do przyjęcia księdza Antka. Andrzej nie ma ochoty na spotkanie, wychodzi do drugiego pokoju. W kościele dziennikarze zarzucają Zygmunta natarczywymi pytaniami.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Danuta martwi się,  że w czasie jej pobytu w sanatorium Hubert zamieszka u Klary. Prosi Olgierda, by wprowadził się do córki. Lekarz informuje Maćka, że nawet po operacji plastycznej blizna na twarzy będzie widoczna. Tymczasem właściciel agresywnego psa zarzuca Róży, że to Maciek sprowokował zwierzę. Ku zaskoczeniu sąsiadów, okazuje się, że pies pomyślnie przeszedł badania weterynaryjne i został zwrócony właścicielom. Roztrzęsiona Ada dzwoni do Huberta. Zwierza się chłopakowi, że za składanie fałszywych zeznań grożą jej dwa lata więzienia.

TVP 2, godzina, 20:40, M jak Miłość

Marek zamierza zakończyć  romans, ale Grażyna nie chce o tym słyszeć. Grozi, że popełni samobójstwo. Paweł odbiera wynik powtórnego badania na obecność HIV. Wyznaje Majce prawdę. Zapewnia dziewczynę, że w jego życiu liczy się  tylko ona. W Grabinie pojawia się nowa ekspedientka, kuzynka Kwaśniakowej. Barbara jest oburzona jej ubiorem. Marta decyduje się wrócić do pracy w sądzie. Niebawem odkrywa, że syna nie ma na obozie. Zorganizowany wyjazd kończy się kilka dni przed czasem, a Łukasz i Gabi nie pojawili się na miejscu zbiórki.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza Miłość

Kinga wybucha płaczem, gdy lekarze przekazują jej pierścionek zaręczynowy znaleziony w zaciśniętej dłoni Rafała. Marek i Teresa starają się  wspierać córkę. Żukowski obiecuje odwiedzać oddział  intensywnej terapii. Rafał niespodziewanie odzyskuje przytomność. Lekarze pozwalają Kindze porozmawiać przez chwilę z narzeczonym. Marek opowiada doktorowi Turczykowi o tym, że Beata pocałowała go podczas ich ostatniego spotkania. Żukowski jest bardzo zdziwiony zachowaniem pani adwokat. Sabina uwodzi Adama, aby zemścić się na Błażeju.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Jerzy zwierza się  Anecie z rodzinnych kłopotów. Aneta postanawia mu pomóc i chce namówić  Marcina na leczenie. Gdy kobieta pojawia się w mieszkaniu Bartnika, okazuje się, że Marcin rozdał potrzebującym rzeczy z domu Jerzego. Nina i Iza składają wizytę w urzędzie miasta. Nina doprowadza do furii dyrektora departamentu miejskiego. Kacper zjawia się u Łukasza z niespodzianką kulami. Przyjaciel namawia Łukasza na podjęcie próby.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Aleks podejrzewa, że Adam chce przejść na stronę Uli. Postanawia pozbyć się  go. Józef nie wraca do domu na noc. Marek dowiaduje się, że Ula i Piotr są razem.

TVN, godzina 20:00, Na Wspólnej

Igor, kryjąc ojca, pisze kiepski artykuł o dopingu w sporcie. Zdenerwowany naczelny wysyła młodego Nowaka na urlop bezpłatny. Oksana i Aleks przychodzą do Borysa i Ewy. Chcą oddać Borysowi ukradzione pieniądze. Orłow ma inną propozycję. Rafał strofuje matkę, by nie wtrącała się do jego związku. Kocha Agnieszkę właśnie za to, że nie nalega na ślub i dziecko. Rafał jest świadkiem tego, że świetnie Adam radzi sobie z Antosią. Mówi Agnieszce, że według niego taką miłością można obdarzyć tylko własne dziecko.

Opracowała  Natasza Lasky

Zobacz także:

Co nasze babcie oglądają w telewizji? Telewizja to jedna z głównych rozrywek wielu osób po 65. roku życia. Co ma im do zaoferowania? Czy „Moda na sukces” i „Plebania” to telewizyjne hity wśród emerytów?

Sylwester tuż-tuż! Zadbaj o skórę! Będziesz czuła się pięknie i komfortowo w ten wyjątkowy, jedyny w roku dzień.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (31)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-22 20:35:50

ten opis nie jest na dziś

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-10 15:11:52

Tutaj wpisz treść komentarza...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-09 22:39:10

o prawdziwych filmach poczytacie na WWW.THEROCKS.BLOX.PL

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-09 20:05:19

sialala

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-09 20:05:05

Sialala

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-08 21:43:22

\\\"M jak miłość\\\" , \\\"Plebania\\\" , \\\"Klan\\\" i nieraz \\\"BrzydUla\\\" he he ;** one są cool ! ;) ha !.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-08 21:19:01

\"M jak miłość\" , \"Plebania\" , \"Klan\" i nieraz \"BrzydUla\" he he ;** one są cool ! ;) ha !.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-08 20:47:25

"M jak miłość" , "Plebania" , "Klan" i nieraz "BrzydUla" he he ;** one są cool ! ;) ha !.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-08 20:34:54

M jak miłość jest cool :D:D :D:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-08 20:22:55

brzydula juz obejrzena, teraz m jak miłość :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz