Co dziś w serialach?

09 Czerwca 2010

Michał z „Majki” postanawia zarejestrować córkę w urzędzie pod swoim nazwiskiem. W „Na Wspólnej” Zuza dowiaduje się, jak poważnie jest chora...

Co dziś w serialach?
> -->

Środa, 9 czerwca

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1129

Paweł dowiaduje się, że większość głosów oddanych na Andreę pochodzi z jej agencji artystycznej. Łukasz dowiaduje się, że Kinga została napadnięta i postanawia się nią zaopiekować. Mikołaj uważa, że Ola nie powinna zbyt pochopnie osądzać Renaty. Berenika krytykuje sposób ubierania się Artura. Stefani przekonuje Berenikę, że Arturowi wyraźnie na niej zależy. Alicja zwierza się Marysi z problemów osobistych. Łukasz opowiada Annie o tym, że Kinga została napadnięta i prosi ją o dyskrecję.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1489

Teresa i Kacper kłócą się coraz bardziej. Kacper wyznaje żonie, że kiedyś kochał Natalię. Dla niej to straszliwy cios. Postanawia poprosić o pomoc Marysię. Przyjaciółka stara się ją przekonać, żeby nie przekreślała swojego małżeństwa. Tymczasem Bartnik zleca Ewie napisanie artykułu o porzuconym w lesie niemowlęciu. Ta jest na niego wściekła, bo za parę dni ma lecieć do Londynu na zabieg usunięcia ciąży. Na imprezie Julia dowiaduje się od Rogulskiego, że naczelny włoskiej edycji jego pisma chciałby urządzić z nią sesję zdjęciową. Ta wiadomość sprawia, że dziewczyna postanawia na poważnie zająć się swoją karierą modelki. Olgierd zabrania jej jednak wyjazdu z kraju.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 111

Na przekór matce Michał postanawia jak najszybciej zarejestrować Basię w Urzędzie Stanu Cywilnego pod swoim nazwiskiem. Po wypełnieniu wszystkich formalności cała rodzina Olkowiczów wybiera się na obiad do rezydencji Duszyńskich. Po ich wizycie Lucyna nabiera podejrzeń, że rodzinie Majki zależy głównie na pieniądzach jej męża. Nie przestaje przekonywać Michała, żeby zdecydował się na badania DNA. Tymczasem relacje między Sabiną i Adamem znacznie się ocieplają. Ich rozmowy są bardziej szczere. W tej sytuacji Sabina decyduje się na pewien krok.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-10 00:20:05

Jak mam pisać głupoty to lepiej wcale - co to jest urodziła szczura /co za TUMAN może coś takiego napisać (na dziecko powiedzieć szczur)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-09 21:29:47

majka urodziła szczura!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-09 19:41:42

jedno i to samoo... q juz ktorys raz to czytam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-09 09:20:43

BOOOOOM!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-09 06:58:15

nic..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1