Co dziś w serialach?

04 Czerwca 2010

Nowe postaci, nowe konflikty, nowe potyczki serialowych bohaterów!

Majka TVN

Piątek,  04 czerwca

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1912

Beata budzi się w objęciach Jacka. Tymczasem zaniepokojona Małgosia woła z pokoju gościnnego, że tata wyjechał. Rysiek mówi Mariuszowi, że w nocy słyszał, jak Grażynka powtarzała przez sen imię Max. W dodatku wspomniała, że chce zostać na wakacje w Warszawie, by pielęgnować Lidkę. Zdesperowany Lubicz zaczyna śledzić żonę, zostaje jednak zdekonspirowany. Paweł wybiera się na konferencję chirurgów - plastyków. Spod budynku, gdzie ma odbyć się zjazd pogotowie zabiera dziennikarza, który zasłabł. Okazuje się, że mężczyzną tym jest mąż Edyty. Paweł niechętnie godzi się zawieźć pozostawiony przez niego laptop Przybyszowej. Oficer CBŚ oznajmia Leszkowi, że jego wyjazd na wakacje jest niemożliwy.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1523

Karol przedstawia Traczowi Sylwię. Janusz jest pod wrażeniem jej osobowości. Wprost przyznaje, że potrzebuje fachowców pozbawionych skrupułów. Proponuje jej pracę u siebie pod warunkiem wycofania oskarżenia o molestowanie wobec Mariusza Nowaka. Przy ołtarzu księdza Jerzego Popiełuszki dochodzi do zamieszania. Wierni kłócą się z dzielnicowym, który chce rozebrać ołtarz dzień po uroczystościach Bożego Ciała. Zebrani chcą tymczasem pozostawić konstrukcję do niedzieli, kiedy nastąpi beatyfikacja duchownego. Karol oświadcza Mariuszowi, że Sylwia wycofała oskarżenie. Mateusz pakuje rzeczy Iwony i Ewuni do samochodu. Całą trójką w doskonałych humorach ruszają nad morze.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1126

Kinga zostaje zaczepiona przez grupę pijanych chłopaków. Gdy próbuje się złośliwie odciąć, Inter ciągnie ją w pobliskie krzaki. Błażej i Ola dowiadują się, że Grzegorz spotyka się z Renatą. Ola jest niezadowolona z tego faktu. Podczas lekcji zachowuje się w stosunku do nauczycielki opryskliwie. Patryk jest dotknięty faktem, że Mirek nie chce pojechać z nim na wieś. Emilka podejrzewa, że chłopiec nie pogodził się z faktem, że jego tata ma dziewczynę. Barbara ponownie przyjmuje Pawła do pracy. Paweł po raz pierwszy ma okazję porozmawiać z Andreą. Grzegorz idzie z Renatą na dancing. Na miejscu okazuje się jednak, że nie ma odwagi tańczyć. Przełamuje lęk, widząc, jak Renata tańczy z innym.

Polsat, godzina 19: 30, Samo życie odc. 1486

Ania nadal przebywa u Majki. Kobieta nie chce jej oddać. Łukasz stara się ją przekonać do jakiegoś rozsądnego wyjścia z sytuacji. Wieczorem do drzwi Majki puka policja wraz z dyrektorką domu dziecka. Zabierają Anię. Do Kacpra dzwoni Natalia. Kobieta przeżywa załamanie nerwowe i prosi go, żeby przyjechał. Kacper na początku odmawia, ale nie wytrzymuje i jedzie do Natalii. Ta jest w histerii, ale Szpunar mówi jej tylko, żeby się opanowała i wychodzi. Zwierza się Maksowi z kłopotów z Natalią, a przyjaciel za jego plecami odwiedza ją, by porozmawiać. Jego wizyta odnosi odwrotny skutek do zamierzonego, bo Natalia zjawia się bez zapowiedzi w domu Kacpra i Teresy. Julka dzwoni z Berlina i oznajmia, że pojedzie jeszcze do Paryża. Marysia stanowczo każe jej wracać. Idzie też do agencji modelek, ale jej szef nic nie wie o wyjeździe. Julka postanawia wrócić. Wściekły Olgierd mówi jej, że to koniec z pracą w modelingu.  Marysia robi dziewczynie awanturę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  • Strona 1 z 1