Co dziś w serialach?

02 Czerwca 2010

Streszczenia dzisiejszych perypetii serialowych bohaterów!

Co dziś w serialach?
>

Środa, 1 czerwca

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1910

Piotr opowiada Donacie o wizycie u Boreckich. Na wyraźną prośbę kochanki, obiecuje dowiedzieć się czegoś więcej o nowej pracy Jacka. Po wczorajszej wieczornej zabawie Michał nie może dobudzić synów. Tymczasem Waldek uprzedza go, że wpadnie z wizytą po południu. Rysiek podejrzliwie przygląda się robiącej makijaż żonie. Uważa, że gdy idzie do profesora maluje się staranniej. W sądzie rodzinnym Darek spotyka Ławecką. Jacek słyszy w radio komunikat o pożarze, który wybuchł na terenie targów kosmetycznych. Miała w nich uczestniczyć także Beata. Zaniepokojony mężczyzna jedzie na miejsce zdarzenia. Na szczęście, jego żonie nic się nie stało.

TVP 1, godzina 18:05, Plebania odc. 1521

Mariusz opowiada żonie o wczorajszych wydarzeniach. Po chwili Marzena zauważa, że Ariadna zniknęła. Tymczasem dziewczynka zwierza się ks. Arturowi, że przez nią tata pójdzie do więzienia. Po chwili w kościele zjawia się Nowak, który zwierza się duchownemu z kłopotów. Proboszcz omawia z Marianem budowę ołtarza na Boże Ciało. Zależy mu, by w jakiś sposób nawiązywał on do posługi ks. Jerzego Popiełuszki, przy okazji zbliżającej się beatyfikacji. Iwona tłumaczy Ewuni, że w piątek musi iść do pracy, więc nie pojadą nad morze. Mateusz uważa, że kobieta powinna rzucić tę posadę. Artur rozmawia z Karolem o sprawie Mariusza. Prosi adwokata o ostrożność w wyrokowaniu i odrobinę dobrej woli.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1125

Marysia i Tomasz postanawiają odwiedzić żonę Rockefellera. Kobieta opowiada im o ciężkiej sytuacji materialnej. Barbara dowiaduje się, że Paweł był podejrzany o morderstwo. Obawia się, że przeszłość Krzyżanowskiego może wypłynąć negatywnie na wizerunek córki i postanawia go zwolnić. Grzegorz i Renata idą razem na dancing. Na miejscu okazuje się jednak, że Grzegorz nie ma odwagi tańczyć. Przełamuje swój lęk, gdy widzi, jak Renata tańczy z innym mężczyzną. Kinga wyznaje Annie, że w przeszłości całowała się z Łukaszem. Kinga zostaje zaczepiona przez grupę pijanych chłopaków. Gdy próbuje się złośliwie odciąć, Inter rzuca się na nią i ciągnie w pobliskie krzaki.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1484

Teresa chce spotkać się z Radkiem. Szuka go na osiedlu. Chłopak mówi jej, że nie może bez niej żyć. Krótko potem Radek jedzie do winiarni i wykrzykuje Kacprowi wszystko, co czuje do Teresy i co myśli o nim. Majka dowiaduje się, że Ania została adoptowana. Jest tym oburzona i uważa, że to dobry materiał na artykuł. Niestety w redakcji nie znajduje u nikogo zrozumienia. Wkrótce okazuje się, że dziewczynka uciekła od rodziny zastępczej. Majka z Łukaszem ruszają na poszukiwania. Artur stara się odwieść Izę od pomysłu rezygnacji z pracy. Udaje im się pogodzić i postanawiają spróbować jeszcze raz.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-02 19:48:53

Lubisz ciekawe opowiadania z życia wzięte? Felietony, refleksje, opinie? Odwiedź mój blog: moje-pragnienia.blogspot.com ZAPRASZAM SERDECZNIE

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-02 12:02:49

siódma ! ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-02 18:22:08

ten tez nic nie wnosi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-02 11:13:22

fajnie dzis znowu dzien dziecka!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-02 10:25:46

dzisiaj jest środa 2 czerwca a nie 1.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-02 07:59:24

o co wy się sprzeczacie? jej sprawa, że taki komentarz dała, ale po co od razu z wyzwiskami wyjeżdżać. dziewczyny szkoda nerwów. złość piękności szkodzi ;))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-02 07:30:53

nie koniecznie musiałaś być pierwsza.. pierwsza skomentowałaś, to prawda.. ale na pewno przed Tobą czytało to grubo więcej osób.. :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1