Co dziś w serialach?

28 Maja 2010

Nowe postaci, nowe konflikty, nowe potyczki serialowych bohaterów!

Co dziś w serialach?

Piątek,  28 maja

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1907

Rysiek jest obrażony na Grażynkę. Nie wie też, jakie intencje ma profesor. Ola spotyka na uczelni Norberta. Chłopak przeprasza ją za swoje zachowanie i ponownie wyznaje, że ją kocha. Dziewczyna po raz kolejny wybacza ukochanemu. Monikę martwi się, że była zbyt surowa dla Feliksa. Zastanawia się, jak on sobie teraz poradzi. Podczas kolejnej wizyty u Rafalskiego Hanna chwali się, że podjęła ważną decyzję. Wyprowadza się od matki, choć wciąż nie jest pewna, czy uda jej się w ten sposób uniezależnić. Michał spotyka pod szkołą bliźniaków Waldka. Umawiają się na wieczór. Przyjaciel przyznaje się Chojnickiemu, że od jakiegoś czasu mieszka z Marianną. Jerzy poznaje nową lokatorkę cioci Stasi.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1516

Wiki informuje Józefinę, że jedno z wydawnictw jest zainteresowane wydaniem kalendarza kulinarnego. W związku z tym namawia gospodynię do wytężonej pracy nad książką. Karol przyjeżdża pod dom Boberka, który podobno zatruwa środowisko paląc odpady w piecu. Powiadamia mężczyznę, że sąsiedzi - na czele z Zasławskim - skarżą się na niego. W kościele Woydyłło zachwyca się obrazem matki Boskiej. Proboszcz prosi go o sporządzenie kopii dla pani Urszuli. Niestety, malarz życzy sobie za pracę sporo pieniędzy. Wójtowicz proponuje kobiecie zrobienie profesjonalnego zdjęcia obrazu. Wiki sugeruje, by zaangażował Rafała do tego przedsięwzięcia.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1122

Kindze udaje się doprowadzić do porozumienia między skłóconymi wspólnikami. Brat Tomasz nalega, by Marysia nie rezygnowała z pracy w fundacji. Zapewnia, że ceni jej pomoc.

Polsat, godzina 19: 30, Samo życie odc. 1481

Przerażona nachalnym zachowaniem Radka Teresa uderza go w twarz. Nie chce słuchać jego tłumaczeń i wyrzuca go z domu. Następnie dzwoni do Kacpra, który natychmiast do niej przyjeżdża. Rano mężczyzna odnajduje Radka i dosadnie daje mu do zrozumienia, żeby trzymał się z dala od jego żony. Wyrzuca go również z pracy. Wkrótce do Szpunarów przyjeżdża Natalia. Twierdzi, że chce porozmawiać z Teresą jak kobieta z kobietą. Ta jednak nie ma czasu, ponieważ musi jechać na wywiad. Kacper jest przerażony całą sytuacją. Pino pyta Agnieszkę, czy jest w ciąży z Kurtem. Stawia żonie ultimatum - albo zrobi badania genetyczne albo się rozstaną. Iza każe się Hendriksowi wyprowadzić. Przeprasza Artura za swoje zachowanie i chce go odzyskać. Chłopak jednak nie zamierza z nią rozmawiać. Zaprasza do siebie Violę, z którą po wypiciu butelki wina spędza intymne chwile.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-28 14:06:47

Uważa, że dziewczyna zapomniałaby o Michale, związując się z Konradem. moze wiążąc sie z konradem??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-28 13:40:08

Jerzy poznaje nową lokatorkę cioci Stasi.....będzie romans !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-28 11:37:28

Majka jest bardzo przewidywalna, z resztą jak wszystkie seriale.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-28 10:05:54

Najważniejsze co się wydarzy w Klanie, obgryzłam już z ciekawości wszystkie pazury ;-)))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-28 15:43:41

hahaha ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1