Co dziś w serialach?

27 Maja 2010

Grażynka podejmuje dodatkową pracę. To niepodobna się Ryśkowi! Jak skończy się afera w „Klanie” i jak bohaterowie innych seriali poradzą sobie ze swymi konfliktami? Przeczytaj już teraz!

Co dziś w serialach?
>

Czwartek, 27 maja

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1906

Dodatkowa praca Grażynki powoduje ostry konflikt między nią a Rysiem. Elżbieta cieszy się z sukcesu Kamili, ale żałuje, że dziewczyna wyjedzie na tak długo z domu. Monika oświadcza kucharzowi, że jej przyjęcie weselne się nie odbędzie. Następnie dzwoni do siostry i prosi, żeby ta w jej imieniu odwołała całą rodzinę. Ola pyta Norberta, czemu podaje nieprawdziwe informacje na temat Pączka. Chłopak zarzuca jej brak zaufania i ostentacyjnie odchodzi. Alicja żali się Krystynie, że Andrzej wciąż ją namawia, by wpłynęła na Lubiczów w sprawie sprzedaży Elmedu. Wieczorem profesor upiera się, że odwiezie Grażynkę do domu. Kiedy żegnają się, widzi ich zaskoczony Rysiek

TVP 1, godzina 18:05, Plebania odc. 1515

Krystyna podejrzewa Kasię o picie alkoholu na imprezach. Próbuje rozmawiać z córką na ten temat. Starsza kobieta, Urszula, prosi proboszcza o wypożyczenie obrazu Matki Boskiej. Twierdzi, że jest bardzo przywiązana do wizerunku. Teraz wyprowadza się do córki do Szczecina i chciałaby mieć go przy sobie. Wójtowicz nie może pożyczyć obrazu, jednak zapewnia kobietę, że pomoże w poszukiwaniach jego kopii. Joanna przedstawia Makowskiej mecenasa Przybylskiego, specjalistę w sprawach karnych. W tym samym momencie dołącza do nich Śliwiński - także zainteresowany sprawą. Przybylski wycofuje się.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1121

Marysia próbuje pomóc bezdomnemu Rockefellerowi ((Witold Dębicki). Tomasz jednak uważa, że dziewczyna nie ma prawa ingerować w cudze życie. Grzegorz cały czas kontroluje córkę, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji. Lucyna i Bartek odwiedzają Emilkę i Patryka. Miedzianowski nie może się powstrzymać od złośliwych komentarzy wobec swojej partnerki. Artur postanawia pozbyć się Bereniki i zmienia zabezpieczenia w firmie. Prosi w tej sprawie o pomoc informatyka i ślusarza. 

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1480

Pino nie może znieść myśli, że Agnieszka ciągle widuje się z Kurtem, z którym pracuje. Włoch stawia żonie ultimatum. Chce, by odeszła z redakcji. Agnieszka zgadza się i ze łzami w oczach przekazuje Torstenssonowi swoją decyzję. Ten nie zamierza jednak odpuścić. Spotyka się z Pinem i ostrzega go, że przez niego Agnieszka zaprzepaści swoje szanse na zrobienie kariery. W złości wyznaje mu również, że to on jest ojcem dziecka kobiety. Artur przyłapuje Izę w łóżku z Hendriksem. Załamany zrywa z dziewczyną. Teresa dzieli się z Laurą swoimi wątpliwościami dotyczącymi Radka. Później spotyka się w parku z Kacprem. Mówi mężowi, że to on odpowiada za ich problemy, ponieważ nadużył jej zaufania. Wieczorem Szpunarową odwiedza Radek. Rozmowa schodzi na temat miłości. Spotkanie ma zaskakujący finał.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-27 20:05:51

to czyje to dziecko majki w koncu jest.?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-27 19:43:24

lovciam Ewę. :))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-27 15:39:17

g

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-27 15:23:38

Zła godzina 'Hotel 52' !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-27 15:15:16

w na wspolnej sie dzieje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1