Co dziś w serialach?

19 Maja 2010

„Pierwsza miłość”: Mikołaj swoim szalonym czynem, wyprowadza z równowagi tatę Oli… „Na wspólnej”: Oksana pod wpływem przedawkowania leków, traci przytomność! Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz przeczytaj nasz artykuł!

Co dziś w serialach?

Środa, 19 maja

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1900

Oficer CBŚ oświadcza Leszkowi, że nie otrzyma pozwolenia na broń. Namawia Jakubowskiego, by wrócił  do własnego mieszkania. Jacek kończy projekt na konkurs w kolejnym banku. Jest pewien, że dzięki nowym zabezpieczeniom w komputerze, Donata nie pokrzyżuje mu planów. Przed wyjazdem Ola pyta Norberta, czy przyjmowane przez niego leki nie uniemożliwiają mu prowadzenia auta. Chłopak zarzuca jej brak zaufania. Koziełło przekazuje matce Błażeja dobre wieści o Mateuszku. Kobieta pyta, czy nie mogłaby wrócić do niej Marylka. Agnieszka i Weronika omawiają spotkanie z plastykiem. Jacek mówi Beacie, że Małgosia pytała go, czy się wyprowadzi.

TVP 1, godzina 18:05, Plebania odc. 1509

Makowska zamawia u proboszcza mszę  w intencji męża. Joanna zwierza się Osie, że niczego nie dowiedziała się o zaginionym. Rozżalona stwierdza, że nie jest dobrym detektywem. W tym samym momencie odbiera ona telefon od Piotra, po czym w pośpiechu biegnie na posterunek. Okazuje się, że pewna kobieta z Garwolina zgłosiła kradzież. Złodziejem najprawdopodobniej jest Makowski. Józefina narzeka na samopoczucie. Iwona informuje o tym Barbarę. Krystyna przychodzi na wywiadówkę do szkoły. Dyrektorka mówi jej, że Kasia ma duże zaległości w nauce. Dziewczyna opuściła wiele zajęć i w rezultacie może mieć problem z przejściem do następnej klasy.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1115

Mikołaj znajduje sposób komunikacji z Grzegorzem. Zjawia się przed kamienicą z aparaturą  nagłaśniającą i publicznie wyznaje, że kocha Olę. Król nie wytrzymuje i w emocjach opuszcza mieszkanie, chcąc dać chłopakowi nauczkę. Bartek i Lucyna w przypływie namiętności postanawiają  wcześniej wyjść z pracy i spędzić wspólne popołudnie. Patryk decyduje się porozmawiać z matką Mirka. Turczyk otrzymuje kredyt, który chce wykorzystać na rozkręcenie prywatnego biznesu.  Żukowski nie zgadza się jednak zostać jego wspólnikiem.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1474

Radek prosi Kacpra o awans na kelnera. Kiedy jednak oszukuje klienta - Szpunar odsyła go na zmywak. Rozżalony Radek mówi, że szef ma kochankę. Wszystko słyszy Teresa. Sandra jest zrozpaczona.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (11)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-20 00:15:49

a gdzie moda na sukces?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-19 21:01:23

A ja mam swą gitarę spodnie wytarte i buty stare

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-19 18:42:13

aha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-19 17:39:36

haaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-19 15:25:34

O co wam chodzi, dobrze że są takie artykuły, ach - kocham niektóre seriale <3<3<3

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz