Co dziś w serialach?

06 Maja 2010

W Hotelu 52 pojawi się Jan Wieczorkowski! Co spotka znanych wam już bohaterów serialowych? Przeczytaj już teraz!

Co dziś w serialach?
>

Czwartek, 6 maja

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1890

Monika wspomina dramatyczne przeżycia. W restauracji zwierza się Gabrieli, że znowu myśli o ślubie z Feliksem. Ola postanowiła przystąpić do spółki z Agnieszką i Weroniką. Opowiada Krystynie o swoim pomyśle otwarcia butiku artystycznego i galerii strojów. Alicja umawia się z Krystyną na pogawędkę. Leszek decyduje się zadzwonić pod numer z wizytówki Elwiry, którą dostał od Krystyny. Kobieta nalega na spotkanie. Monika proponuje Feliksowi wyjście do winiarni. Elwira próbuje kokietować Leszka.

TVP 1, godzina 18:05, Plebania odc. 1500

Artur jest niepocieszony, że proboszcz odesłał biznesmena. Do kościoła przychodzi 9-letnia Ariadna, która chciałaby się wyspowiadać. Wyznaje Arturowi, że popełniła ciężki grzech. Doprowadziła do poważnej kłótni między matką i ojcem. Niebawem pojawiają się też w kościele jej rodzice. Ksiądz Artur ma wrażenie, że zachowują się oni dziwnie, wyraźnie są zdenerwowani. Tracz przychodzi do proboszcza. Pokazuje mu zdjęcie kobiety, która była na plebanii w dzień napadu i podrzuciła fałszywe pieniądze.

TVP 1, godzina 20:25, Ojciec Mateusz odc. 39

Trwają przygotowania do premiery "Anny Kareniny" z udziałem wielkiej aktorki, Marii Brodzkiej. Reżyser, a zarazem mąż gwiazdy - Wiktor Szymański dba o każdy szczegół spektaklu. Tymczasem za kulisami ktoś uszkadza wyciągarkę służącą do opuszczania ekranu. Ten spada na scenę w miejscu, gdzie miała stać Maria i rani jednego z artystów. Brodzka uważa, że wisi nad nią klątwa, policja podejrzewa zaś, że ktoś chce się jej pozbyć się. Wiktor oskarża swojego asystenta, Dominika, który okazuje się autorem sztuk, przywłaszczonych następnie przez Szymańskiego. Wkrótce znika też talizman Brodzkiej, bez którego aktorka odmawia występu. Marię zastępuje młoda dublerka Paulina. Ks. Mateusz pomaga funkcjonariuszom rozwikłać zagadkę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-06 15:23:35

Widzę, że niektórzy czytać nie potrafią a później się bulwersują- pierwsza miłość jest na drugiej str....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-06 14:20:58

a gdzie jest kur... pierwsza milosc?? hee?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-06 14:08:33

wrzucajcie wszystkie recenzje i cale artykuły na jedna strone .. bo to ze artykuł jest podzelony na 2 lub 3 strony jest okopnie uciążliwe !!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-06 13:53:22

wolalam jak wszystko bylo na 1 karcie... :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-06 11:34:55

po maturce z angielskiego, moge popołudniem w spokoju oglądać mądry serial ferst law. :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1