Co dziś w serialach?

26 Kwietnia 2010

W serialach akcja nabiera coraz szybszego tempa! Przeczytaj koniecznie nasz artykuł!

Co dziś w serialach?
>

Jesteś ciekawa co nowego wydarzy się u twoich ulubionych serialowych postaci? Dowiedz się już teraz!

Poniedziałek, 26 kwietnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1887 

Jerzy wypytuje Renatę, jak spędziła weekend z mężem. Zabużańska mówi wspólnikowi o próbie samobójczej Hanny. Antek obwinia się, że to przez niego kobieta chciała umrzeć. Profesor Bogucki podpytuje Grażynkę o pracę Bożenki. Koziełło odbiera wyniki badań kontrolnych rodzeństwa Błażeja. Ponieważ niepokoi go morfologia Mateuszka, lekarz postanawia powtórzyć testy. Surmaczowa ponownie odwiedza burmistrza w sprawie przedłużenia dotacji na leczenie matki swoich podopiecznych. Czesia bawi się z Anulką na podwórku i zabiera ją na podwieczorek do Lubiczów. Monika decyduje się poważnie porozmawiać z Feliksem. W mieszkaniu Pawła i Krystyny zjawia się kobieta, która poszukuje Leszka.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1499

Józefina zwierza się Krystynie, że tęskni za Tulczynem i ma wyrzuty sumienia, że zostawiła księdza Antka samego na gospodarstwie. Wiki namawia Damiana na wywiad, bowiem fascynuje ją historia chłopaka i jego duchowej przemiany. Karol powiadamia dziewczynę z kolei, że prezes Nowak najwyraźniej się ich przestraszył. Proboszcz opowiada siostrze o piątkowym spotkaniu u Tracza. Jakiś czas później Janusz telefonicznie prosi Wójtowicza o ponowną rozmowę. Śliwiński obiecuje Dorocie Wróbel, że pomoże jej w kłopotach z pracodawcą. Na plebanii zjawia się biznesmen Marcin Borowiecki, który przedstawia księżom bogatą ofertę strojów pierwszokomunijnych, pamiątek, prezentów itp.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1098

Paweł postanawia porozmawiać  z Marysią na temat jej rezygnacji ze studiów. Kinga jest zła na Rafała z powodu filmu nakręconego podczas jego wieczoru kawalerskiego. Ola ignoruje Miksera. Chłopak próbuje z nią porozmawiać. Dziewczyna wypytuje go o Felicję. Patryk poszukuje czasowego lokum dla Renaty. Artur zgadza się przenocować dziewczynę u siebie. Lekarze kontynuują głodówkę. Przeżywają trudne chwile, ale nie mają zamiaru rezygnować z protestu. Berenika zadaje Arturowi niewygodne pytania dotyczące kursu podrywania.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1458

Agnieszka wyznaje Pino prawdę. Mówi też Tamarze, że czuje ulgę, ale boi się reakcji męża. Oboje udają przed Kasią, że nic się nie stało. Kinga uważa, że jej matka zakochała się i nie chce, żeby spotkało ją rozczarowanie. Irena dowiaduje się, czemu Jan ją wystawił  poprzedniej nocy. Okazuje się, że popsuł mu się motocykl. Tymczasem Trudę coraz bardziej irytuje zauroczenie Ireny Janem. Kostek niepokoi się Frankiem, który ostatnio jest blady i smutny. Kika przeprowadza wywiad z Laurą.

TVN, godzina 17:55, Majka odc. 80

Michał oświadcza Aleksandrze, że ich małżeństwo uważa za skończone. Michał pojawia się  na wigilii u Olkowiczów. Radosny nastrój mąci Dagmara, która oznajmia, że jest z Duszyńskim w ciąży.

TVN, godzina 20:05, Na wspólnej odc. 1275

Śliwińscy realizują swoje plany wobec Roztockich. Wieczorem Paulina zaprasza Adama do tańca. Atmosfera robi się bardzo swobodna. Maja odwiedza Igora. Chłopak czuje się przy niej bardzo skrępowany. Dziewczyna stara się go podtrzymać na duchu. Mówi mu, że wierzy w jego silną wolę i w to, że uda mu się pokonać niepełnosprawność. Włodka irytuje postępowanie Cieślika. Zięba nie może się pogodzić, że taki nieuczciwy człowiek jest kandydatem na radnego.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia odc. 425

Jola żali się Zenkowi, że w szkole rodzenia wyśmiewają się z niej młode uczestniczki kursu. Grzelak jest bardzo miły dla byłej żony i cierpliwie słucha jej narzekań, co nie uchodzi uwadze Basi. Ksawery po koszu od Kasi jest załamany. Klaudia opiekuje się nim i usiłuje podnieść na duchu. Jej poświęcenie wywołuje u Rybińskiego poczucie winy. Widzi, że dziewczyna bardzo go kocha, jednak nie może odwzajemnić  jej uczucia. Klaudia, widząc jego rozterki, tłumaczy, że nie zmierza go do niczego zmuszać.

TVP 2, godzina 20:45, M jak miłość odc. 743

Po śmierci babci Ola pozostała bez dachu nad głową. O pomoc dziewczyna zwraca się do Pawła. Za jego sprawą zostaje zatrudniona w Oazie. Kuba przekazuje Pawłowi nowe informacje, które uzyskał na temat Majki. Okazuje się,  że Chojnacka trzeci raz zmieniła adres, a w jej domu w Warszawie mieszka adwokat. Jaroszy wypytuje prawnika jak radzą sobie Hanka i Jerzyk. Mimo że proces został zakończony, on nadal musi pozostawać  w ukryciu. Tomek wraca do domu z raną po ugodzeniu nożem. W trosce o bezpieczeństwo Małgosi wysyła ją i dzieci do Grabiny. Lucjan odkrywa w swoim warsztacie bezdomnego Marianka. Częstuje nieznajomego ciepłym posiłkiem, Barbara zaś oddaje mu kilka ubrań. Po wizycie mężczyzny Mostowiak odkrywa, że zginęły jego szachy.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Porada kosmetyczna: Jak zadbać o stopy na wiosnę?

Piękne, zadbane stopy to wizytówka każdej dziewczyny. Sprawdź, jak o nie dbać, żeby były idealne.

Powiesił  synka, a potem siebie!

Potworna tragedia wstrząsnęła mieszkańcami Ługowa koło Świebodzina. Jarosław M. powiesił w pobliskim lesie swego 2-letniego synka, a później sam zawisł na sąsiednim drzewie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-03 09:38:48

aaaaaaaaaaaa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-26 18:17:48

..........

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-26 10:13:07

lepiej wejsc na strone pierwszej miłości i tam przeczytac co bedzie w odcinku...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-26 09:47:39

nikt newet nie sprawdza ze str seriali ktory to odcinek jest dzis wyswietlany :( i ciagle m jak milosc jest o 2 odcinki za daleko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-26 08:37:38

a o Majce jak zwykle las opisu odcinka...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-26 12:31:05

Bo tam się nic nie dzieje. Cóż poradzisz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-26 15:52:06

ten serial jest chyba najgorszy z tych wszystkich wymienionych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-26 07:55:26

pierwsza!!!!!! p.m. jak zawsze spozniona...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1