Co dziś w serialach?

20 Kwietnia 2010

Czy jesteś ciekawa, co w tym tygodniu wydarzy się u dziewczyn z Klubu Szalonych Dziewic? Jeśli tak, koniecznie przeczytaj, co dziś spotka Magdę, Beatę, Darię i Joannę!

Klub Szalonych Dziewic, TVN
> -->

Czy jesteś ciekawa, co w tym tygodniu wydarzy się u dziewczyn z Klubu Szalonych Dziewic? Jeśli tak, koniecznie przeczytaj, co dziś spotka Magdę, Beatę, Darię i Joannę oraz jakie wydarzenia zmienią życie pozostałych serialowych postaci.

Wtorek, 20 kwietnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1883

Ola jest przygnębiona z powodu choroby Norberta. Dziewczyna nie czuje się na siłach, by iść na uczelnię. Zaniepokojeni rodzice proszą Agnieszkę, by odwiedziła młodszą  siostrę. Kinga ponagla Michała w sprawie remontu lokalu na pralnię. Zniecierpliwiony Chojnicki radzi jej zadzwonić do Ryśka. Grażynka rozmawia z Bożenką o jej nowym pomyśle na pracę. Jest skłonna wyrazić zgodę. Nastolatka umawia się z Kubą, żeby omówić szczegóły zajęć. Wiktor prosto z urzędu dzielnicowego przychodzi do restauracji Rosso. Wręcza Monice kwiaty dziękując za pomoc w znalezieniu nowej pracy. Pułkownik przekonuje Zytę, że Michał nie jest dobrym kandydatem na męża.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1495

Justyna mówi matce, że zdecydowała się zamieszkać z Damianem. Niebawem chłopak prosi ją  o pomoc w urządzeniu ich nowego lokum. W tym celu para wybiera się  razem do sklepu meblowego. Dzielnicowy wręcza proboszczowi wezwanie na komendę. Okazuje się, że Wójtowicz musi złożyć odciski palców. Michalina w rozmowie z Arturem sugeruje, by jak najszybciej odsunąć proboszcza ze stanowiska. Zamierza poinformować biskupa o tym, co dzieje się na plebanii. Artur sceptycznie podchodzi do jej pomysłu. Na posterunku policji proboszcz zostaje poinformowany, że pieniądze, które znalazły się w jego kancelarii są  fałszywe.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1094

Po wieczorze kawalerskim Rafał  nie wraca na noc do domu. Zaniepokojona Kinga dzwoni do Artura. On ukrywa przed nią fakt, że nie ma pojęcia, gdzie jest jej narzeczony. Potem razem z Pawłem i Bartkiem próbują odszukać Rafała. Po wieczorze kawalerskim Patryk czuje się fatalnie i z trudem idzie do pracy. Emilka odwiedza go w szkole. Tymczasem dyrektor szpitala próbuje zniechęcić Marka do strajku. Żukowski nie daje się  zmanipulować i konsekwentnie trzyma się powziętej decyzji.

Polsat, godzina 19: 30, Samo życie odc. 1455

Marysia i Vadim budzą się  w płonącym domu. Ledwie udaje im się uciec. Niestety w pożarze tracą wszystko. Tymczasowo zatrzymują się u Teresy i Kacpra. Kika nadal stara się oczarować Łukasza, a on nadal tego nie zauważa. Irek zamartwia się swoimi relacjami z klientką i nie może spać po nocach. Tamara zwierza się  Agnieszce z problemów męża. Aga prosi o pomoc Pino.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 76

W ręce Aleksandry trafia dokument, który kazał sporządzić Kazimierz. Według niego fortuna Duszyńskich znajdzie się w rękach Aleksandry, jeśli 1 października 2010 r. dziecko Majki formalnie nie będzie miało ojca.

TVN, godzina 20: 30, Na wspólnej odc. 1272

Maciek przesiaduje przed blokiem Zimińskiej, czekając na okazję ujrzenia jej. Danuta postanawia zwierzyć  się Markowi ze swojego problemu. Wyznaje mężowi, że zakochał  się w niej uczeń. Iza opowiada Krystynie o liście, który napisała do męża, i jego odpowiedzi. Kopczyńska uważa, że Dudek na pewno koresponduje z innymi czytelniczkami. Sławek z Renatą kupują  Darii na urodziny grę planszową. Dziewczyna jest rozczarowana, bo od Ralfa dostaje droższe prezenty. Załamany Sławek uważa, że z pensją policjanta nigdy nie dorówna nowemu partnerowi Marzeny.

TVN, godzina 21: 30, Klub Szalonych Dziewic odc. 8

Magda poznaje interesującego dziennikarza Dawida Rietmana (Filip Bobek) i zaprasza go do siebie na parapetówkę. Na przyjęciu Beata nawet na chwilę nie opuszcza Jana. Marek wyjeżdża służbowo do Berlina. Joanna chcąc mu zrobić niespodziankę, bez uprzedzenia zjawia się na peronie. Widząc, że Borkowskiemu towarzyszy atrakcyjna fotograf, urządza scenę zazdrości. Karolina kłóci się z Mikołajem. Każe mu opuścić swoje mieszkanie. Ostatecznie sama przeprowadza się do Darii, która właśnie stara się o pracę w łomżyńskiej gazecie. Anka znajduje w sypialni Jana damskie majtki. Mówi Magdzie, że podejrzewa go o romans.

TVP 2, godzina 18: 50, Apetyt na życie odc. 15

Alicja i Mateusz zgłaszają zaginięcie Ady na policji. Nie wiedzą, że dziewczynka przebywa u babci. Maryla oświadcza obojgu, że póki nie dojdą do porozumienia, wnuczka zostanie pod jej opieką. Małżonkowie są zmuszeni ogłosić  zawieszenie broni. Wspólnie uzgadniają podział obowiązków związany z wychowaniem córki. Ada tydzień ma mieszkać  z Alicją, a tydzień z Mateuszem. Lidka sprzedaje mieszkanie po babci Jackowi. Szczepan powiadamia Julię, że stan zdrowia jego żony znów się pogorszył.

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy szczęścia odc. 422

Jarek wyjeżdża z Zakrzewia w poszukiwaniu swoich biologicznych rodziców. Żegnając się z Magdą prosi, by opiekowała się Kacprem. W święta u Zwoleńskich zatrzymują  się Natalia i Paweł z żoną. Bogdan godzi się z synem. Na kolację wigilijną w domu Marczaków wprasza się  Karolina. Dziewczyna zaskakuje zebranych wyznaniem, że jest z Pawłem w ciąży. Kasia zasiada z ojcem do Wigilii. Po kolacji razem z przyjaciółmi z Zacisznej idą na pasterkę. Późnym wieczorem Kasia otwiera prezent od Ksawerego. Okazuje się, że w paczce są dwie obrączki. Natalka dostaje w prezencie motocykl przewiązany czerwoną wstążką. Domyśla się, że to podarunek od Łukasza.

TVP 2, godzina 20: 45, M jak miłość odc. 742

Agata prosi Nowackiego, by zostali przyjaciółmi. Mężczyzna odmawia, tłumacząc, że za bardzo zawiodła jego zaufanie. Jerzyk proponuje dyrektorowi szkoły, że zaprojektuje stronę internetową placówki i poprowadzi lekcje z informatyki. Na zajęciach z wychowania fizycznego jeden z kolegów wyśmiewa się  przy wszystkich z Natalki. Zawstydzona dziewczyna ucieka z lekcji. Przed wyjazdem do Niemiec Marek odwiedza Rogowskich. W Gródku spotyka Michała, który w ostrych słowach krytykuje jego postępowanie. Piotrek dostaje propozycję pracy w kancelarii Budzyńskiego. Mirka i Kinga opracowują  portal matrymonialny "Teraz miłość". Irek daje ukochanej drogi naszyjnik. Mateusz znajduje pod sklepem portmonetkę. Ku oburzeniu sióstr chce ją zatrzymać. Dziewczyny postanawiają dać  mu nauczkę.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy 19.04. – 25.04.

Przeczytaj, co może się wydarzyć  w Twoim życiu w tym tygodniu! Praca, kariera, miłość. Czy czekają  Cię jakieś zmiany? Czy gwiezdna pogoda ci sprzyja?

Dietetyczne sekrety szkolnych sklepików –  co naprawdę sprzedają dzieciom?

Trudno dziś o sklepik, w którym nie ma chipsów, batoników i coli, a są same zdrowe przekąski. Oto fakt: sklepiki szkolne podtruwają nasze dzieci.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-20 19:37:08

już wróciła ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-20 16:21:14

Dziś jest 7odcinek Klubu Szalonych Dziewic...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-20 19:01:00

Zgadzam się..;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-20 09:29:19

dzis dopiero bedzie 740 odcinek m jak milosc! ten kto pisze co dzis w serialach jest jakis glupi :( i nawet nie sprawdzil ze w zeszlym tygodniu nie bylo tych seriali! KSD bedzie dzis dopiero odc.7 a oni tu reklamuja 8 beznadzieja, co to za dziennikarki hahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-20 09:12:41

www.swiatseriali.pl/ tutaj znajduja sie wszystkie informacje o serialach i o tym co bedzie sie dzialo :) czy hanka wroci do marka i o pierwszej milosci w ktorej pojawi sie nowa postac (sasha strunin) Kalina a jej ochroniarzem bedzie Paweł!!!!!! a kinga i rafał sie rozstana!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-20 07:52:06

Karolina, a nie Beata w KSD. I dzisiaj jest odc. 7. Tak jak M jak Miłość jest odc 740 o ile się nie mylę. Niedokładnie Pani Alicjo, niedokładnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-20 00:49:07

Hanka wróci do Marka:)?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1