Co dziś w serialach?

19 Kwietnia 2010

Co wydarzy się w Klanie? Jakie losy spotkają bohaterów „Majki”? Czy w „Pierwszej Miłości” przeszłość nie pozwoli na zakończenie sercowych rozterek? Przeczytaj już teraz!

Serial Majka, TVN

Jesteś ciekawa, co nowego wydarzy się u twoich ulubionych serialowych postaci? Dowiedz się już teraz!

Poniedziałek, 19 kwietnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan, odc. 1882

Anna przeprasza Mariolę za zachowanie swoich podopiecznych i deklaruje, że odkupi zniszczoną komórkę. Po wspólnie spędzonym weekendzie Antek i Renata witają Jerzego w biurze w doskonałych nastrojach. Po wyjściu wspólnika Chojnicki rozmawia z Renatą. Nie ukrywa rozczarowania na wieść, że Zabużańscy nadal mieszkają osobno. Marek odwiedza Agnieszkę w Elmedzie. Jego siostra, Weronika, ma umówioną wizytę u lekarza, jest więc okazja, aby się w końcu poznały. Agnieszka szybko nawiązuje kontakt z dziewczyną. Feliks wraca z pracy z dobrymi nowinami dla Moniki. Zasmucona Ola wraca ze szpitala. Norbert przestał brać leki, dostał ataku i znowu trafił do izolatki.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania, odc. 1494

Po napadzie proboszcz jest przesłuchiwany na posterunku policji. Tłumaczy, że nie wie skąd w kancelarii znalazła się koperta z pieniędzmi, którą chciał ukraść bandyta. Przygnębiony Wójtowicz obawia się, że parafianie mu nie uwierzą. Myśli o zatrudnieniu detektywa do rozwiązania tej zagadki. Damian i Justyna oglądają mieszkanie do wynajęcia. Mimo iż  nie jest ono w najlepszym stanie, para decyduje się na wynajem. Joanna powiadamia Makowską, że na razie nie natrafiła na żaden ślad jej męża. Stara się wydobyć od kobiety jak najwięcej informacji o zaginionym. Przeglądając rodzinne zdjęcia, zwraca uwagę  na pojawiającą się na nich tajemniczą dziewczynę.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1093

Artur w tajemnicy przed Rafałem organizuje dla niego wieczór kawalerski. Zaprasza Bartka, Patryka i Pawła. Wszyscy razem udają się do nocnego klubu. Tam Kulczycki zamawia alkohol i striptizerki. Marek przekonuje współpracowników, że powinni zorganizować strajk przeciw likwidacji oddziału i walczyć  o stanowiska pracy. Pracownicy szpitala wydają się jednak sceptyczni wobec tego pomysłu.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie, odc. 1454

Marysia i Vadim planują wyjazd. Vadim uprzedza Frączaka o planowanym urlopie. Ten nie jest zadowolony i w dzień wyjazdu zleca Vadimowi operację. Olgierd mówi Marysi, że udało mu się złapać kontakt z Wojtkiem. Tymczasem Kuba czeka na Wojtka pod szkołą Kuba i żegna się z nim. Irek wciąż nie może się porozumieć z Lizą. Prosi o pomoc Pina przy dokończeniu zlecenia. Ten daje mu rady jak obłaskawić Wanatową. Kika szuka pretekstu, żeby zbliżyć się do Łukasza. Proponuje, żeby zaczęli się częściej spotykać we trójkę: Łukasz, ona i Zosia.

TVN, godzina 17:55, Majka, odc. 75

Majka rozmawia z Lilką o swoich uczuciach do Michała. Aleksandra ponagla pana Władysława, by zdobył  dla niej testament Kazimierza. Kiedy notariusz próbuje otworzyć  sejf, niemal nakrywa go wspólnik, mecenas Kotowski. Piotr postanawia porozmawiać poważnie z Elizą, ale wybiera na to najgorszy moment. Gustaw przez cały dzień wydzwania do Anny. Majka kupuje Michałowi worek treningowy. Gdy Konrad pomaga jej go zamocować, do domu wraca Duszyński.

TVN, godzina 20:05, Na wspólnej, odc. 1271

Czarna stara się namówić  Emilkę do zdobywania pieniędzy dzięki sponsoringowi. Ewa wierzy, że Igorowi pomogą niekonwencjonalne metody leczenia. Kamil jednak przekonuje ją do rehabilitacji. Danuta rezygnuje z prowadzenia kółka biologicznego. Maciek wpada na pomysł, co zrobić, by nadal często spotykać Zimińską. Iza oczekuje odpowiedzi Jerzego na list, który napisała do niego jako czytelniczka jego powieści. Opisała w nim swoje problemy małżeńskie. Dudek odpisuje, że jego związek także jest daleki od ideału.

TVP2, godzina 18:50, Barwy szczęścia, odc. 14

Mateusz przestrzega Davida, by nie próbował go zastępować w roli ojca Ady. Dziewczynka zupełnie nie radzi sobie z rozłąką rodziców. Darek zaczyna pracę  w ogrodzie Szczepana i Krystyny.

TVP2, godzina 20:05, Barwy szczęścia, odc. 421

Po nagłej śmierci Jadzi córka i mąż nie mogą dojść do siebie. Zbliżające się święta tylko potęgują ich rozpacz. W trudnych chwilach Kasia może liczyć  na wsparcie Ksawerego. Mężczyzna wręcza ukochanej prezent i prosi, by rozpakowała go dopiero w Wigilię. Michał, Wanda i Edyta idą  do aresztu na widzenie z Kostkiem. Jeleń prosi brata, by zaopiekował  się jego żoną. Renata informuje Romana, że zdecydowała się  odejść z pogotowia i planuje przeprowadzkę na wieś. Agata proponuje Kubie i Hubertowi swoją pomoc w rozprowadzaniu wejściówek na imprezę sylwestrową.

TVP2, godzina 20:55, M jak miłość, odc. 741

Firma Mirki traci kolejne zlecenie. Piotr namawia przyjaciół, by zrealizowali pomysł z sylwestra i założyli portal randkowy. Krzyś wyznaje mamie, że wolałby mieszkać z ojcem w Niemczech. Hanka stara się jak najwięcej czasu spędzać poza domem. Jedzie do Warszawy, by porozmawiać z Jolą i Jankiem. Sylwia zapewnia Pawła, że Majka wciąż darzy go uczuciem, a odeszła, by zapewnić mu bezpieczeństwo. Z powodu awarii ogrzewania Zawadzki na kilka dni zatrzymuje się w mieszkaniu Sylwii. Budzyński dowiaduje się, że gdy Marta miała grypę, opiekował się nią Szymon. Ma o to żal do partnerki. Basia stara się wytłumaczyć córce, że Andrzej nie jest dla niej. Szymon oskarża Martę, że bawi się jego uczuciami.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Jak ekspresowo odżywić skórę  po zimie?

Poszarzała, papierowa, mało elastyczna, często przesuszona i z podrażnieniami – po zimie skóra bywa daleka od ideału. Jak ją oczyścić, nawilżyć i ujędrnić? Nadszedł czas na szorowanie, ścieranie, wymiatanie i odkurzanie!

Ma 12 lat i wygląda jak wilkołak! Zobacz SZOKUJĄCE ZDJĘCIA!

Jego ciało pokryte jest gęstym owłosieniem, a jedyne pozbawione włosów części to dłonie i podeszwy stóp. Ze względu na swoją chorobę nastolatek nie opuszcza rodzinnej miejscowości – Sangli, gdzie i tak budzi sporą sensację…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (19)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 17:08:47

czyli wszytskie seriale beda niewazne, bo przeciez byla zaloba...ech..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 18:01:35

żałoba się skonczyła.....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 17:04:11

w barwach szczęściach dziś będzie co innego, jak widać papilot nie wiem, że z powodu żałoby tvp nie emitowało seriali.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 16:06:57

co za wkurwi ajace reklamy!!!!!!! wiecej tego gowna sie nie da nawrzucac?! gadaja i gadaja!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 13:13:01

Ten Szymon to frajer...najpierw go Marta poniza, on sie na nia wkurza, a teraz od nowa sie zaczyna. Ma swojego adwokacinę Andrzejka, to niech on sie nia zajmuje..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 13:09:59

w barwach szczęscia kasia i ksawery się pogodzili??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 12:57:51

Powiedzcie mi w jaki sposob Pawel zostal uniewinniony???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 14:41:46

Bo wydało się, że zabiła tego Stasiak jego żona i przyjaciel z pracy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 11:25:02

MAJKA TO KOMPLETNY NIEWYPAŁ

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 17:20:03

dokładnie! aktorzy beznadziejni, nudna fabuła i zero przystojniaków ! :P niech BRZYDULA wraca !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 19:48:30

ilez można tej brzyduli ;/ bez przesady.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 20:06:53

beznadziejny film

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 20:14:32

czy ma ktos spis co sie bedzie dzialo w kolejnych odcinkach na wspolnej? interesuje mnie czy emilka pojdzie do lozka ze sponsorem! pozdro

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 10:27:36

co sie stało z Jadzia?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 10:26:59

Tutaj wpisz treść komentarza...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-19 10:26:23

co sie stało z Jadzią?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz