Co dziś w serialach?

16 Kwietnia 2010

Co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Już teraz przeczytaj o piątkowych losach serialowych postaci!

Majka TVN
> -->

Ze względu na zmiany programowe, będące następstwem ostatnich tragicznych wydarzeń, nie zostaną dziś  wyemitowane kolejne odcinki seriali „Klan” i „Plebania”

Już teraz dowiedz się, jakie będą losy pozostałych serialowych bohaterów!

Piątek, 16 kwietnia

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1092

Berenika dowiaduje się, że Artur zabawił się kosztem Zuzy. Jest zła na Kulczyckiego i w duchu poprzysięga mu zemstę. Patryk postanawia nauczyć Emilkę  gry w baseball. Niestety, w tej dziedzinie ona okazuje się mało pojętnym uczniem. Paweł inicjuje spotkanie z Magdą. Dziewczyna opacznie rozumie jego intencje. Jest zraniona, gdy Paweł odrzuca propozycję wspólnego mieszkania. Mikser odwiedza Kingę, która ma go wyleczyć z kleptomanii. Chcąc ją do siebie zniechęcić, zadaje jej niewygodne pytania.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1453

Tamara martwi się, że Irek zrezygnuje z pracy. Liza nie daje mu spokoju. Sytuacja się zmienia, gdy Irek przedstawia jej Pino. Ten, jako rodowity Włoch, staje się dla Wanatowej wyrocznią w sprawach dekoratorskich. Olgierd stara się  naprawić relacje z Wojtkiem. Namawia chłopca na wspólny wypad na mecz koszykówki. Sandra i Mateusz spędzają każdą chwilę  razem. Laura wpada na kolację do Marysi i Vadima. Kobiety omawiają  problem, który Marysia ma z Teresą.

TVN, godzina 18: 00, Majka odc. 74

Lucyna składa Annie pewną propozycję. Matka Majki zaczyna podejrzewać, że Aleksandra mogła mówić  prawdę. Piotr tęskni za Elizą i pisze wiersze miłosne. Majka jest nimi zachwycona. Adam poznaje nową dziewczynę w Internecie – tajemniczą Tolerancję. Nieświadomy niczego Władysław przyjeżdża do automobilklubu na spotkanie z Aleksandrą. Szantażuje go ona zdjęciami z upojnej randki z Grażyną. Przed wyjazdem do Szwajcarii Michał przygotowuje pożegnalną kolację.

TVP 2, godzina 20: 05, Na dobre i na złe odc. 405

Tomek przyjeżdża na parę dni do ojca i Zosi, by oddać im pieniądze. Zauważa, że Kuba rzadko pojawia się ostatnio w domu. Lena ma zostać poddana zabiegowi mastektomii. Edwards nie może jej towarzyszyć w trudnych chwilach, ponieważ w tym samym czasie Julia zaczyna rodzić. Lekarkę odwiedza jednak Zosia, która próbuje ją przekonać, by powiedziała Witkowi o swojej sytuacji. Lena jednak się nie zgadza. Burska postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Jędras zostaje prawnym ojcem małej Hani, córki Moniki. Do szpitala trafia w ciężkim stanie czterdziestoletnia Renata. Marcin ma dla niej złe wiadomości.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Uwaga, opalanie w solarium dozwolone TYLKO DLA DOROSŁYCH!

To już pewne! Kolejne kraje wprowadzają  zakaz opalania się w solariach! Czy Polska także ugnie się  pod ciężarem opinii lekarzy, twierdzących, że sztuczne promienie przyczyniają się do powstawania raka skóry?

Detektyw radzi, jak wytropić zdradę! (część  2. porad)

Marcin Popowski i Iwona L. Konieczna, autorzy książki „Porady na zdrady”, odpowiadają na kolejne pytania naszych Czytelniczek.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-16 16:00:48

godzina sie zmienila, jest juz o 18

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-16 15:32:01

majka jest o 17.55 a nie o 18 ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-16 10:43:00

papilot się psuje! podaje opis odcinków, które już były.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-16 08:22:30

jakie zdjecie na koncu ; dd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-16 07:53:06

aha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1