Co dziś w serialach?

13 Kwietnia 2010

Co dziś wydarzy się w serialach? Odpowiedź w znajdziesz tutaj! Przeczytaj o losach swoich ulubionych bohaterów!

Majka TVN
>

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już  teraz!

Wtorek, 13 kwietnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1878

Jerzy zastaje w biurze Renatę  w doskonałym nastroju. Wspólniczka opowiada mu o wczorajszym wieczorze. Wkrótce w firmie zjawia się Antek, który rano był na policji, gdzie miał rozpoznać złodzieja z baru. Koleżanka Oli z uczelni, Oliwka, podpytuje ją o zdrowie Norberta. Wyjawia, że wszyscy na roku poznali już prawdę. Przyznaje się też,  że jej matka jest schizofreniczką i deklaruje swoją pomoc. Antek proponuje Renacie wspólny obiad. Pyta kobietę wprost, czy jest jeszcze szansa, żeby znowu byli razem. Pułkownik zastanawia się, kiedy są imieniny synów Michała, gdyż chciałby ofiarować  im prezenty. Stasia i Jeremiasz goszczą Polę i Roberta, którzy właśnie wrócili ze Lwowa.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1490

Wiki zjawia się na plebanii z pomysłem napisania książki kucharskiej z przepisami Józefiny oraz jej poradami dla gospodyń wiejskich. Sabina, w podzięce za pomoc okazaną jej dzieciom, wręcza proboszczowi zrobioną przez siebie wełnianą kamizelkę. Waldek zapisuje się na aerobik prowadzony przez Edytę. Grzybowa odwiedza Karola w kancelarii i wypytuje go o zasady działania spółki. Niebawem dołącza do nich Wiki, która chce przeprowadzić wywiad z prawnikiem. Damian odwiedza Justynę  i syna. Daje jej ubranko, które kupił dla małego. Prosi też  dziewczynę, żeby pomogła mu w wyborze mieszkania do wynajęcia.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1089

Marysia dowiaduje się, że Paweł  wkrótce zostanie wypuszczony na wolność. Tymczasem jej mąż zostaje kolejny raz sprowokowany przez Manuela. Recydywista atakuje Pawła. Krzyżanowskiemu udaje się jednak odebrać mu broń. Więźniowie podburzają Pawła, by ostatecznie rozprawił się z "Królem szczurów". Emilka odkrywa, że jej ojciec symuluje chorobę. Zostawia go na gospodarstwie, a sama wraca do Wrocławia, gdzie dowiaduje się, że Patryk spotyka się z inną  kobietą. Skradziona kasetka zostaje podrzucona do pokoju nauczycielskiego. Rafał wpłaca zaliczkę na dom, lecz właściciel wycofuje ofertę.

Polsat, godzina 19: 30, Samo życie odc. 1450

Wojtek zostaje u Marysi. Świetnie się dogadują. Kuba nadal obserwuje i szkicuje Marysię. Udaje mu się też zbliżyć do Wojtka, a Vadim zaprasza go na drinka do baru. Majka martwi się, bo Ania jest na nią obrażona za ostatnie spóźnienie. Dziewczynka nie chce z nią w ogóle rozmawiać. Teresa i Marysia spotykają się z Laurą. Przygnębiona Teresa uważa, że przyjaciółka bagatelizuje jej problemy. Dochodzi między nimi do potężnej awantury. Kacper przyłapuje Teresę  na sprawdzaniu jego telefonu.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 71

Po konfrontacji z Aleksandrą  Michał opowiada Majce historię swojego małżeństwa. Wyznaje, że dopiero teraz wie, czym jest prawdziwa miłość. Jego żona nie poddaje się i próbuje zdobyć zaufanie matki Majki. Mówi Annie, że Michałowi i rodzinie Duszyńskich zależy wyłącznie na dziecku. Adam jest załamany nieudaną randką z Dominisią. W Panorama Projekt Bartek przypadkiem odkrywa, że Sabina komponuje muzykę. Okazuje się, że nikt w firmie o tym nie wiedział. Majka jest oburzona wizytą Aleksandry i jej rozmową z Anną. Zamierza rozmówić się z Duszyńską.

TVN, godzina 20: 30, Na wspólnej odc. 1268

Zimińska jest wstrząśnięta treścią  listu od Maćka. Uznaje, że musi poważnie porozmawiać z uczniem. W obecności Oli Daniel ostatecznie rozprawia się z Wojtkiem. Do Włodka przychodzą mieszkańcy dzielnicy. Mają pretensje, że ich oszukał. Zięba przekonuje ich, że nie był świadomy prawdziwych intencji Cieślika. Obiecuje też, że postara się  wszystko naprawić. Weronika nadal próbuje przekonać Adama do wyjazdu w góry ze Śliwińskimi. Paulina postanawia sama porozmawiać  z Roztockim. Pod jej nieobecność Mirek odważnie flirtuje z Weroniką.

TVN, godzina 21: 30, Klub Szalonych Dziewic odc. 8

Magda poznaje interesującego dziennikarza Dawida Rietmana (Filip Bobek) i zaprasza go do siebie na parapetówkę. Na przyjęciu Beata nawet na chwilę nie opuszcza Jana. Marek wyjeżdża służbowo do Berlina. Joanna chcąc mu zrobić niespodziankę, bez uprzedzenia zjawia się na peronie. Widząc, że Borkowskiemu towarzyszy atrakcyjna fotograf, urządza scenę zazdrości. Karolina kłóci się z Mikołajem. Każe mu opuścić swoje mieszkanie. Ostatecznie sama przeprowadza się do Darii, która właśnie stara się o pracę w łomżyńskiej gazecie. Anka znajduje w sypialni Jana damskie majtki. Mówi Magdzie, że podejrzewa go o romans.

TVP 2, godzina 18: 50, Apetyt na życie odc. 13

Alicja zgłasza policji, że mąż porwał jej córkę. Ada nie może się pogodzić z rozłąką  rodziców. Mateusz, widząc to, podejmuje trudną decyzję. Adam namawia Zuzę do zabiegu przerwania ciąży. Maciek ma żal do Anny.

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy szczęścia odc. 418

Adwokat informuje Martę, że Piotr zgodzi się na ugodowy rozwód, ale pod pewnym warunkiem - Ewunia ma zamieszkać ze swoim ojcem. W przeciwnym razie Walawski opowie w sądzie o romansie żony z Robertem i pozbawi ją praw do dziecka. Adam i Blanka budzą się po wspólnie spędzonej nocy. Nie wiedząc o tym, że syn nie jest sam, Basia wchodzi do jego sypialni. Później mówi chłopakowi, że kochanka sprowadzi na niego kłopoty. Róża i Zdzisio wybierają się na rozmowę do psychologa, który ma ocenić, czy nadają się na rodzinę zastępczą dla Zuzi. Po spotkaniu lekarka odkrywa, że para nie była z nią do końca szczera. Marta zwierza się Marii, że Kaja trzyma stronę Piotra. Pyrkowa postanawia porozmawiać z pracownicą.

TVP 2, godzina 20: 45, M jak miłość odc. 740

Lucjan i Barbara martwią się  o związek Hanki i Marka. Namawiają synową, by zgodziła się  na spotkanie z terapeutą rodzinnym. Marta, wtajemniczona w całą sprawę, popiera pomysł rodziców. Po wizycie w Grabinie Wojciechowska źle się czuje i zapada na grypę. Chorą sąsiadką  opiekuje się Szymon. Zaczynają się namiętnie całować.  Łukasz jest załamany, bo Gabi wraz z nowym rokiem rozpoczyna karierę  modelki. Dziewczyna bierze udział w pokazie, na który jej chłopak nie zostaje wpuszczony. Artur, widząc podbite oko Pawła, postanawia nauczyć chłopaka kilku chwytów obronnych. Trening kończy się  dla Rogowskiego niezbyt szczęśliwie.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Cyrkowe okulary – hit czy kit?

W sklepach nie brakuje optycznych szaleństw rodem z cyrku, a multikolor miesza się z fantazyjnym kształtem i niecodziennym deseniem. Które okulary ty wybierasz?

Grubym jest trudniej w pracy! Chudzi mają  lepiej!

Zdaniem niemal 70% Polaków szczupła sylwetka pomaga w przebiegu kariery zawodowej. Czy Ty również  uważasz, że chudym jest łatwiej w pracy?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (16)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-13 19:28:03

moze byscie najpierw dowiedzieli sie czegokolwiek. przeciez wczoraj nie bylo m jak milosc wiec dzisiaj nie ma kolenego odcinka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-13 15:37:43

dzsiaj chyba nie ma ksd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-13 15:23:12

sorry, ale dziś inny odcinek ksd... dziś mają wyjechać do spa, które okaże się klapą a Słomka powie Mikołajowi, że to koniec..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-13 15:21:07

Była Majka :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-13 14:44:08

są seriale prócz na TVP2.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-13 16:18:32

Zgadzam się ; )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-13 14:05:23

dziewczyny a emitowali wczoraj Majkę? bo wiem ze na wspolnej lecialo normalnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-13 15:02:00

Yhy. Tylko trochę później niż zwykle ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-13 14:01:07

jest żałoba więc seriale nie są nadawane !!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-13 05:59:50

dzisiaj jest 13 kwiecień

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-13 05:58:09

dzisiaj jest 13 kwietnia a nie 12 :|

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-13 05:57:49

dzisiaj jest 13 kwietnia a nie 12 :|

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz