Co dziś w serialach?

09 Kwietnia 2010

W „Pierwszej miłości” dochodzi do kolejnych ekscytujących wydarzeń! Koniecznie przeczytaj, czego można spodziewać się po dzisiejszym odcinku!

Klan, TVP1
>

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już  teraz!

Piątek, 9 kwietnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1876

Czesia denerwuje się przed dzisiejszą rozprawą. Agnieszka wychodzi z Elmedu na pogrzeb ojca Mirona. Deptuła zagląda do gabinetu Krystyny. Zakłopotany wyjawia, że zostanie ojcem. Zaskoczona Lubiczowa serdecznie mu gratuluje. Przyprowadzona przez Ławecką  Patrycja staje, jako świadek przed sądem. Wuj Stefan szybko demaskuje fałszywe zeznania dziewczyny. Wieczorem szczęśliwa Czesia zdaje Rysiom relację z rozprawy. Dzięki wiadomościom od Bogdana i przytomności Stefana, Kurzawscy wygrali. W niedzielę Darek jedzie po Anulkę. Po pogrzebie Miron dziękuje Agnieszce, że jego ojciec mógł  poznać Zosię. Antek zaprasza Elżbietę na kawę. Pyta, czy jej zdaniem Renata będzie w stanie mu wybaczyć.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1488

Poszukując Makowskiego Joanna odwiedza kolejne salony gry oraz dworce w Lublinie, ale nie natrafia na żaden ślad zaginionego. Kobieta jest w stałym kontakcie z Piotrem, który udostępnia jej poufne informacje z policyjnej bazy danych. Na prośbę  Zbyszka w barze u Krystyny zbierają się wszyscy wspólnicy Arki. Mężczyzna przedstawia tragiczną sytuację finansową  domu handlowego. Część najemców nie płaci czynszów, a koszta eksploatacji rosną. Jednocześnie brakuje pieniędzy na reklamę  części budynku, która mogłaby być jeszcze wynajęta. Zbyszek proponuje pozostałym podwyżkę czynszu. Rafał odwiedza panią Romę - pensjonariuszkę domu opieki i dawną  tancerkę. Prosi ją o udzielenie kilku lekcji tanga.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1087

Darek Walczak zauważa Marysię  i Artura pod domem Klary. Domyśla się, że to oni zorganizowali prowokację. Lekarz orientuje się, że go śledzą i postanawia zabić ich oboje. Przychodzi do mieszkania Marysi i wstrzykuje jej środek paraliżujący. W tym czasie Artur pokazuje Tomczakowi dowody świadczące przeciw Walczakowi i Klarze. Policjant jest początkowo sceptyczny, ale postanawia sprawdzić nowe tropy. Tymczasem dyrektorka liceum daje uczniom ultimatum - albo zwrócą skradzioną  kasetkę, albo sprawą zajmie się policja. Paweł zdobywa broń od jednego ze współwięźniów i postanawia pierwszy zaatakować  Manuela.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1448

Vadim nie jest zachwycony perspektywą  obiadu z Kubą, ale ulega namowom Marysi. Podczas spotkania Kuba proponuje Marysi pozowanie do obrazu. Teresa nie wie, czy może wierzyć  Kacprowi. Ciągle sprawdza męża i zadręcza się wątpliwościami. Tymczasem Kacper ciągle ma nadzieję, że Natalia się do niego odezwie. Do Warszawy przyjeżdża Laura. W winiarni pojawia się  Radek. Ma długi i chce wrócić do pracy. Kacper daje mu ostatnią  szansę. Viola wprowadza się do Izy. Szybko okazuje się,  że bardzo się od siebie różnią. Artur jest jednak bardzo zadowolony z nowej współlokatorki.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 69

Majka ma wątpliwości, czy powinna towarzyszyć Michałowi na bankiecie. Ostatecznie jednak zgadza się z nim pójść. Do Bartka dzwoni Tymon Zychowicz z zaproszeniem na rozmowę w sprawie pracy. Adam umawia się na spotkanie z poznaną przez Internet Dominisią. Aleksandra spotyka się  ze Stefanem i prosi o pomoc w zebraniu informacji na temat notariusza, który sporządził testament Kazimierza. Żąda też, żeby natychmiast zerwał on z Dagmarą.

TVP 2, godzina 20: 10, Na dobre i na złe odc. 404

Lena zgłasza się do szpitala na wizytę kontrolną. Zdiagnozowano u niej guza piersi. Na miejscu lekarka dowiaduje się, że operacja może odbyć się  w dogodnym dla niej momencie. Starska odwołuje więc zaproszenia na obronę swojego doktoratu. Edwards robi, co może, by pocieszyć  partnerkę. Agata otrzymuje kwiaty od tajemniczego wielbiciela. Witek i Przemek, zazdrośni o względy dziewczyny, nie ukrywają swojej irytacji z tego powodu. Agata trzyma obu adoratorów na dystans, a Latoszkowi radzi, by próbował odzyskać Lenę. Do szpitala trafia emerytowany policjant z podejrzeniem boreliozy. Mężczyzna nie ufa młodym lekarzom, a zawłaszcza kobietom. Monika i Orlicka przekonują  go, że nie ma do tego podstaw.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Urodziła się bez rąk, szyje stopami! NIEWIARYGODNE!

Niezwykła krawcowa, hafciarka i mistrzyni robienia na drutach posługuje się w pracy wyłącznie stopami.

Nauczyciel zmienił płeć! Wrócił  do szkoły jako kobieta!

Jeszcze kilka miesięcy temu był  łysym, dobrze zbudowanym mężczyzną, a dzisiaj ma bujną czuprynę  i rzucający się w oczy makijaż. Czy pozwoliłabyś, aby uczył  twoje dziecko?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-09 20:34:28

Taaaa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-09 14:03:11

ale ten mąż Czesi z klanu jest przystojny!! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-09 15:16:40

brzydki jest ;DD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-09 11:22:24

na dobre i na złe stary odpis odcinka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-09 08:44:27

Jak Ci sie nie podoba to nei wchodz a nie krytykluj. Bo to nie tylko dla Ciebie strona i kogos moze interesowac to co jest teraz na tej stronie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-09 07:03:10

ej co jest_k u r d e ?? kiedyś to była fajna strona a teraz :"co dziś w serialach" yyy czy to jest moda uroda i zdrowie nie sądzę ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-09 19:48:26

przymknij się... jak Ci nie pasuje to nie wchodź na tą stronę :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-07 14:22:03

a czyli co? Można tylko zachwalać, a krytykować w ogóle?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1