Co dziś w serialach?

08 Kwietnia 2010

Chcesz poznać losy bohaterów polskich telenowel? Jeśli tak, koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

Serial Majka, TVN
> -->

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!

Czwartek, 8 kwietnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1875

Mariola nie jest pewna, czy Julian cieszy się, że zostanie ojcem. Czesia i Darek opowiadają  Stefanowi rewelacje na temat agenta nieruchomości. Adwokat przyznaje, że dzięki zdemaskowaniu Ławeckiej przed sądem, Kurzawscy mogą  wygrać proces. W rozmowie z Mariolą Surmaczowa narzeka na niesforne rodzeństwo Błażeja. W końcu dopuszcza przyjaciółkę  do głosu. Kiedy dowiaduje się o ciąży, reaguje bardzo spontanicznie. Pułkownik wraca do domu z zakupami. Wanda zauważa pudełko z figurkami żołnierzyków. Nie ma wątpliwości, że to prezent dla synów Michała. Ola pyta ojca, czy to prawda, że schizofrenia jest nieuleczalna. Ławecka namawia Patrycję - świadka wypadku Darka do złożenia fałszywych zeznań.

TVP 1, godzina 18:05, Plebania odc. 1487

Joanna rozpoczyna poszukiwania Makowskiego. Postanawia wybrać się do Lublina, gdyż ostatnio widziano mężczyznę na dworcu kolejowym mniej więcej wtedy, gdy odchodził  pociąg do tego miasta. Wiki oferuje kobiecie pomoc, jednak ona woli pracować sama. Rafał mówi Krystynie, że zapisał  ich oboje na kurs tańca. Pierwsze zajęcia są już dzisiaj. Zbyszek prosi Wiki o pomoc w zarządzaniu domem handlowym. Przyznaje, że zupełnie sobie nie radzi w tej dziedzinie. Po przyjściu do szkoły tańca Krystyna jest wyraźnie spięta. Orientuje się, że na kurs zapisały się same młode osoby, m.in. koleżanka jej córki Kasi. W końcu kobieta nie wytrzymuje i wychodzi z sali.

TVP 1, godzina 20:25, Ojciec Mateusz odc. 36

Policjanci zatrzymują nietrzeźwego kucharza, zwanego Chińczykiem. Niebawem na komendzie zjawia się  jego nastoletni syn, Damian. Chłopak obraca się w podejrzanym towarzystwie i jest bardzo agresywny. Ma żal do ojca, że ten znowu zaczął pić. Jakiś czas później Damian znajduje pobitego Andrusa, lecz ucieka przed przyjazdem policji. Funkcjonariusze wiedzą,  że chłopak mógł być świadkiem zdarzenia i zaczynają  go szukać. Tymczasem okazuje się, że to właściciel komisu samochodowego, Kapliński, stoi za napadem na Andrusa. Nastolatek, który ukrywa się także przed jego ludźmi, trafia na plebanię. Wkrótce zostaje zaatakowany przez gangstera Zielinę, który dopytuje się, gdzie Andrus ukrył pieniądze.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1086

Żukowski i Turczyk postanawiają walczyć o zaległe wypłaty. Wkrótce dowiadują się, że dyrekcja szpitala planuje redukcję stanowisk pracy. Szykują się do protestu. Marek uważa, że ich sprzeciw powinien mieć czynną formę. Ordynator szpitala odradza jednak lekarzom radykalne działania. Emilka i Patryk spędzają razem noc. Następnego dnia z rozmarzeniem wspominają minione wydarzenia. Paweł uczy się grypsować. Nie kryje, że ma zamiar zdobyć broń i zabić Manuela.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1447

Teresa jest załamana odkryciem, że Kacper ją zdradza. Sprawdza go, pytając o drugie dziecko. On wykręca się od odpowiedzi i coraz częściej spotyka się  z Natalią. Teresa zwierza się Marysi ze swoich podejrzeń, ale przyjaciółka uspokaja ją. Kuba zaczepia Marysię pod jej domem. Ona zaprasza go na herbatę. Torstensson jest już po operacji i jego rokowania są optymistyczne. Nina postanawia zostać  w Szwecji jeszcze przez jakiś czas, więc Iza musi znaleźć nową  współlokatorkę. Pan Edek proponuje jej swojego siostrzeńca. Artur nie jest z tego zadowolony i robi Izie awanturę. Okazuje się,  że Viola też szuka mieszkania.

Polsat, godzina 21:00, Hotel 52 odc. 7

Z powodu utrzymującej się od dwóch dni mgły hotel przeżywa oblężenie. Natalia nie jest w stanie zapanować nad sytuacją. Na szczęście Iwona decyduje się  wrócić do pracy. W hotelu pojawia się tłum gości, a wśród nich kapryśna klientka (Małgorzata Zajączkowska), która podróżuje z ukochaną fretką oraz Marek, który wraz z siedmioletnim Piotrkiem czeka w hotelu na wracającą zza oceanu żonę  Renatę (Urszula Grabowska). Nie ma dla niej dobrych wiadomości - właśnie dowiedział się, że nie jest biologicznym ojcem chłopca. Tymczasem Piotrek nawiązuje znajomość z Pawłem, szefem hotelowej kuchni i zwierza mu się ze swoich obaw. W hotelu na stanowisku recepcjonistki zatrudniona zostaje Dorota, była dziewczyna Artura. Iwona przyjmuje zaproszenie Anny na kolację.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 68

Michał tłumaczy matce, że Aleksandra nią manipuluje. Wkrótce sam przekonuje się, jak sprytna potrafi być jego żona. Aleksandra pojawia się w jego biurze i zaprasza go na imprezę do automobilklubu. Tymczasem Gustaw dręczy Annę  telefonami. Kobieta pozostaje nieugięta i stanowczo odmawia spotkania się z nim. Po imprezie Michał opowiada Majce o problemach w firmie ojca i mówi jej, że musi iść na bankiet w jego imieniu. Prosi Majkę by mu towarzyszyła.

TVN, godzina 20: 05, Na Wspólnej odc. 1266

Radny Cieślik zbiera podpisy dotyczące likwidacji placu zabaw. Hanna jednak podejrzewa, że mężczyzna coś  ukrywa. Za jej namową Włodek pyta się go wprost o rzeczywisty cel jego akcji. Adam wymiguje się od wspólnego wieczoru z Pauliną  i Mirkiem. Pod nieobecność męża Weronika jest odważnie komplementowana przez Mirka, a Paulina nie ma nic przeciwko temu. Roztoccy otrzymują  od nowych znajomych zaproszenie na wspólny wyjazd w góry. Jerzy szykuje się na uroczyste odebranie nagrody literackiej w Ministerstwie Kultury. Przyjmuje telefoniczne gratulacje od Krystyny i zaprasza ją na bankiet. Iza obiecuje, że też dołączy do męża. Lecz po raz kolejny nie dotrzymuje obietnicy.

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy Szczęścia odc. 416

Natalia oświadcza Łukaszowi, że nie będzie się z nim widywać, póki nie uporządkuje on swojego życia. Nadchodzi dzień ślubu Wandy i Remigiusza. Jakubowscy z Piotrem i Kają chcą na tydzień zabrać Ewunię.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Polskie dzieci wakacje spędzą przed blokiem!

Lato u dziadków na wsi, krótki wypad nad polskie jeziora czy morze. A najczęściej kopanie piłki na podwórku i oglądanie powtórek starych seriali dla dzieci.

Faceci blondynek zarabiają więcej niż  mężowie brunetek!

Debata – blondynki czy brunetki - nadal trwa! Tym razem naukowcy dowodzą, że partnerzy jasnowłosych lepiej zarabiają…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-08 18:26:25

pierwsza milosc do dupy ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-08 17:29:55

w pierwszej miłości ostatnio się robi coraz bardziej 'telenowato'. niczym opera mydlana. Chyba skończę to oglądać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-08 15:21:20

pozdrawiam wszystkich! ;-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-08 11:48:39

majka to d upodajka, nie wie z kim ma bachora

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-08 14:51:00

pilnuj tego żebyś ty wiedziała .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-08 15:24:13

oglądasz ten serial? widocznie nie skoro sądzisz, że to "dupodajka" .. to poprostu przez błąd lekarzy została zapłodniona.. przeprowadzili zabieg nie na tej osobie co trzeba.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-08 15:30:24

Majak jest najlepsza na świecie ;) Pierwsza miłośc i barwy szczęścia też są the best ;*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-08 16:06:39

jak mnie takie komentarze bawią :D.... to powinno pozostać BEZ komentarza hehe..... przecież normalne że ktoś to napisał 'dla jaj'

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-08 11:27:08

nudy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-08 07:53:59

www.dido131.mondozoo.com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-08 00:14:09

wielbark czyta papilota

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz