Co dziś w serialach?

02 Kwietnia 2010

Ucieczka z więzienia w „Pierwszej miłości”! Majka i Michał razem oglądają na badaniu USG swoje dziecko! Co wydarzy się w „Na dobre i na złe” oraz innych serialach? Przeczytaj już teraz.

serial Majka, TVN
> Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już  teraz!

Czwartek, 2 kwietnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1870

Zyta z niechęcią zgadza się pójść z Michałem na świąteczne śniadanie do jego rodziców. Elżbieta tymczasem postanawia zaprosić na święta Wandę i pułkownika. Karolina źle się czuje. Rafalski zawozi ją do Elmedu. Lekarz diagnozuje zapalenie oskrzeli i zaleca dwa tygodnie odpoczynku. Piotr decyduje, że nie pojedzie z Jasiem na Słowację i będzie opiekował  się córką. Gdy zawozi zwolnienie córki do banku, rozmawia z Donatą. Po wypisaniu Antka ze szpitala, Jerzy przywozi wspólnika na Sadybę. Umiera ojciec Mirona. Agnieszka jedzie do hospicjum odebrać  kilka drobiazgów po zmarłym. W pozostawionym liście mężczyzna dziękuje za to, że mógł poznać Zosię i prosi, by kobieta ratowała jego syna. Aga wie, że powinna spełnić ostatnią  wolę zmarłego, ale nie chce mieć nic wspólnego z Mironem. Bożenka, Kasia i Maciek przygotowują koszyczek do święconki. Ola odwiedza Norberta w szpitalu. Chłopak zapewnia ją o szczerej miłości i prosi, żeby go nie zostawiała. Lidka podpytuje Grażynkę  o rodzinę i dzieci. Profesor dziękuje pielęgniarce, że udało jej się wywołać na twarzy jego żony uśmiech.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1482

Trwa próba zespołu Dżeja. W pewnym momencie nastolatki dostrzegają zmęczonego i zaniedbanego Makowskiego, który najwyraźniej spędził noc w podziemiach kościoła próbuje uciec. Osa odwiedza brata. Janusz, jak co roku kpi z Wielkanocy. Między braćmi wybucha gwałtowna dyskusja na temat istnienia Boga. Artur widząc pod kościołem Makowskiego rusza jego śladem. Dociera pod salon gry, po czym wykonuje telefon do jego żony. Niestety, mężczyźnie ponownie udaje się zbiec. Duchowny proponuje Makowskiej, by o pomoc w szukaniu jej męża zwrócili się do policji. Wierni schodzą się  do podziemi kościoła na występ młodzieżowej grupy hip hopowej, która ma wystawić Drogę Krzyżową. Michalina przychodzi jak zwykle negatywnie nastawiona. Artur i Makowska szukają jej małżonka w parku. Po chwili dostrzegają go na ławce z butelką  wódki w dłoni. Artur prosi mężczyznę, aby wrócił do żony i dzieci. Ten - bezradny i załamany - tłumaczy, że nie potrafi zerwać  z nałogiem.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1083

Paweł decyduje się na ucieczkę  z aresztu. Brona próbuje mu pomóc, odwracając uwagę strażników. Paweł zostaje schwytany i umieszczony w izolatce. Mikser kradnie ze sklepu muzycznego płytę ulubionego zespołu Oli. Gdy zostaje przyłapany przez sprzedawcę, ucieka razem z łupem. Arturowi udaje się uwieść kamerzystkę pracującą dla Bereniki. Patryk ma obawy związane z reportażem. Zgadza się wystąpić  w programie pod warunkiem, że jego tożsamość nie zostanie ujawniona. Marysia znajduje w mieszkaniu klucz francuski, należący do Pawła...

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1444

Teresa nie rezygnuje z pomysłu wyjazdu na urlop. Kacper waha się, czy pojechać do Izraela. Wciąż myśli o Natalii i próbuje się z nią skontaktować. Tymczasem Teresa marzy o drugim dziecku. Natalia postanawia zerwać wszystkie więzi z Polską i sprzedać swoje mieszkanie. Majka coraz częściej odwiedza Anię w domu dziecka. Dziewczynka bardzo się do nie przywiązuje. Pani Pudel i Sandał wybierają się razem do kina. W redakcji dochodzi do kolejnych potyczek między Anetą a Violą.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 65

Mikołaj potwierdza, że w jego klinice doszło do pomyłki, w wyniku której Majka zaszła w ciążę. Po raz pierwszy razem oglądają na badaniu USG swoje dziecko.

TVP 2, godzina 20: 05, Na dobre i na złe odc. 402

Lena zgłasza się do szpitala na wizytę kontrolną. Zdiagnozowano u niej guza piersi. Na miejscu lekarka dowiaduje się, że operacja może odbyć się  w dogodnym dla niej momencie. Starska odwołuje, więc zaproszenia na obronę swojego doktoratu. Edwards robi, co może, by pocieszyć  partnerkę. Agata otrzymuje kwiaty od tajemniczego wielbiciela. Witek i Przemek, zazdrośni o względy dziewczyny, nie ukrywają swojej irytacji z tego powodu. Agata trzyma obu adoratorów na dystans, a Latoszkowi radzi, by próbował odzyskać o Lenę. Do szpitala trafia emerytowany policjant z podejrzeniem boreliozy. Mężczyzna nie ufa młodym lekarzom, a zawłaszcza kobietom. Monika i Orlicka przekonują  go, że nie ma do tego podstaw.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Ile kosztuje dziecko? 15 EKONOMICZNYCH PRAWD

Od najmłodszych lat powinnaś  uczyć swoje dziecko, jak gospodarować mądrze pieniędzmi. 15 ekonomicznych prawd boleśnie zrzuca klapki z mamusinych oczu…

Gimnazjalistka, która urodziła w szkole, współżyła z pięcioma mężczyznami!

Na szczęście już wiadomo, który z nich jest ojcem. Co ciekawe, najmłodszy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-02 14:22:53

takeagift.pl/polecam:6911 Zarejjestruj się, zdobywaj punkty i wygrywaj super nagrody!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-02 10:54:13

rozumiem, że przed więc stawia się przecinki, ale nie w tym zdaniu: Starska odwołuje, więc zaproszenia na obronę swojego doktoratu. ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-02 10:38:02

Majka , Majka , Majka . A propo , wystarczy w google wpisać ''streszczenie Majka 65'' i wyskakuje , szczegółowe , ładne i kokretne streszczenie . Nie wiem skąd Papilot.pl bierze te streszczenia , ale tego nawet nie można nazwać streszczeniem . W calym interecie są dłuższe ,,, Kiedy ktoś wchodzi na tą stronę papilota zstreszczeniami , to nzaczy że z jakiegoś powodunie bedzie mogł oglądać gdzieś np.Majki . Jednak czytająć to streszczenie nie odwiadujemy się cotak napawde dzieje się w odcinku , a powinniśmy . Ta strona papilota, nie jest warta żadnej uwagi !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-02 10:39:22

zgdzam się ! prosimy ardziej szczegółowe streszcznia , takie jakie można znależć w internecie !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-02 00:43:35

hm.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-02 00:40:21

swoje dziecko?to jest dziecko majki i michała,aj nieważne:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-02 08:50:14

dziwny ten opis jakby ktos nie wiedzial o co chodzi moglby sie pomylic ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-02 09:23:05

Zarejestruj się i wygrywaj nagrody!!! (telefony, pendrive, doładowania, iPody…). Punkty można zdobywać przez codzienne logowanie, wypełnianie zadań, zapraszanie znajomych. takeagift.pl/polecam:6911

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1