Co dziś w serialach?

01 Kwietnia 2010

Chcesz poznać losy bohaterów polskich telenowel? Jeśli tak, koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

Hotel 52, Polsat

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już  teraz!

Czwartek, 1 kwietnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1869

Jerzy przekonuje Renatę, że powinna odwiedzić Antka. Uspokaja ją, że Hanna na pewno nie wyjdzie w ciągu dnia z pracy. Stęskniony Michał czeka na powrót Zyty z delegacji. Darek zawozi do Rosso zwolnienie lekarskie na kolejne dwa tygodnie. Przy okazji poznaje swojego zastępcę. W rozmowie z Olą matka Norberta przyznaje, że relacje chłopaka z ojcem bardzo złe. Mężczyzna, mimo iż jest lekarzem, wstydzi się  choroby syna. W szpitalu Renata dowiaduje się od pielęgniarek, że u Antka jest właśnie jego żona. Pawełek robi ojcu primaaprilisowy żart. Twierdzi, że Paweł jest pilnie wzywany do Elmedu. Zyta i Michał spierają się o to, do której z rodzin powinni jechać na wielkanocne śniadanie.

TVP 1, godzina 18:05, Plebania odc. 1481

W podziemiach kościoła Marian buduje drewnianą konstrukcję Grobu Pańskiego, a grupa Dżeja kontynuuje próby przed świątecznym występem. Na plebanii Marek oświadcza Józefinie i Arturowi, że otrzymał nominację na honorowego Kanonika Kapituły Bolesławickiej. Po chwili wszyscy wybuchają śmiechem, uświadamiają sobie bowiem, że dziś jest prima aprilis. Walencik z żoną i dziećmi przygotowują się do przeprowadzki do Soboniówki. Wiki pomaga parze przy pakowaniu. Pod dom Kazika podjeżdża Rumcajs. Zabrania małżonkom ruszania czegokolwiek - wszystko bowiem jest własnością Tracza. Na plebanii Józefina szykuje uroczystą  wieczerzę. W kuchni zjawia się Krystyna z córką Kasią  i Rafałem.

TVP 1, godzina 20:25, Ojciec Mateusz odc. 35

Oskarżona o zabójstwo Szorskiego Karolina błaga jubilera Rafała, by potwierdził jej alibi. Gdy ten odmawia, zdesperowana dziewczyna grożąc bronią, bierze na zakładnika napotkanego przypadkowo księdza Mateusza. Natychmiast rozpoczynają  się poszukiwania uprowadzonego proboszcza. Tymczasem Karolina wyjaśnia duchownemu, że chce tylko udowodnić swoją niewinność w sprawie o morderstwo. Opowiada też o swojej pracy dla Szorskiego. Utrzymuje, iż Rafał nie chce potwierdzić, że w momencie zbrodni była u niego. Następnie dziewczyna dzwoni na plebanię  z żądaniem 30 tysięcy okupu. Mateuszowi udaje się uciec, jednak po pewnym czasie wraca do Karoliny, by pomóc jej oczyścić się  z zarzutów.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1082

Igor spotyka się z Bartkiem. Miedzianowski dowiaduje się, że szef Lucyny jest jednocześnie jej ojcem. Jest zły na to, że nie powiedziała mu prawdy. Bartek wciąż nie może się zdobyć na oświadczyny. Tymczasem Mariola z dziećmi przychodzi do aresztu, żeby odwiedzić Pawła. Dowiaduje się, że jej syn nie chce widzieć nikogo poza adwokatem. Mariusz opowiada Marysi o tym, że zawsze mógł liczyć na pomoc Pawła. Zastanawia się, co on może zrobić w tej sytuacji dla brata. Policjanci przesłuchują Weronikę. Dziewczyna przyznaje, że śledziła Marysię i Michała na zlecenie Klary Stasiak. Ola idzie z Mikserem do sklepu muzycznego, żeby wybrać materiały do nauki języka angielskiego. Kinga zostaje w domu, by zaopiekować  się chorym synkiem. Łukasz przywozi jej dokumenty niezbędne do pracy. Przeprasza Rafała za to, że całował się z jego narzeczoną.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1443

Vadim dostaje adres rodziców zmarłej dziewczyny. Jest zdecydowany spotkać się z nimi. Jedzie do winiarni poradzić się Kacpra. Po odwiedzinach u rodziny Weroniki, jej chłopak poprzysięga Vadimowi zemstę. Marysia bardzo się o niego martwi. Andrzej po przeczytaniu artykułu Violi dochodzi do wniosku, że dziewczyna nie nadaje się do dziennikarstwa. Janusz mówi mu, żeby dał jej jeszcze szansę i każe jej przygotować  kolejny artykuł. Majka angażuje się w pisanie artykułu o domach dziecka.

Polsat, godzina 21:00, Hotel 52 odc. 6

Iwona nie pojawia się w pracy. Personel hotelu podejrzewa, że między nią a Natalią doszło do kłótni. Podczas jej nieobecności Lipska musi sama podejmować  wszystkie decyzje. Tymczasem Kuba odkrywa, że w hotelu ma miejsce nielegalna erotyczna sesja fotograficzna. Natalia, kierując się dobrą  reputacją swojej firmy, zmuszona jest interweniować. Michał  odwiedza Iwonę, by sprawdzić, co się z nią dzieje. Ona tłumaczy swą nieobecność konfliktem z Natalią. Zastanawia się, czy nie zrezygnować z pracy. W hotelu zjawia się mąż pokojówki Joli, Czarek, który niedawno zaczął terapię odwykową.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 64

Lucyna podejrzewa, że Michał  wymyślił historię o przypadkowej inseminacji, bo ukryć  fakt, że zdradzał żonę. Pod nieobecność Majki Aleksandra zjawia się u Olkowiczów i prosi Annę o rozmowę. Majka ma żal do matki.

TVN, godzina 20: 05, Na Wspólnej odc. 1263

Na imprezę urodzinową Oli Wojtek przychodzi ze swoimi kolegami. Anka zauważa roztargnienie jubilatki i domyśla się, że myśli ona o swoim byłym chłopaku. Daniel zjawia się u Zimińskich, ale w drzwiach zostaje zatrzymany przez Wojtka. Honorata odwiedza Romana, by mu przekazać, że jest już  rozwiedziona. Wieczorem Hoffer również zaskakuje swoją  ukochaną. Emilka zastanawia się, skąd koleżanki mają pieniądze. Przyjaciółka pokazuje jej "chłopaka" jednej z dziewczyn - dużo starszego od nich mężczyznę.

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy Szczęścia odc. 413

Hubert sugeruje Klarze, że jego zdaniem Danuta nie jest zadowolona z pobytu Olgierda w ich mieszkaniu. Dziewczyna postanawia to sprawdzić. Przekonuje się, że ojciec niechętnie mówi o swoich relacjach z Danutą. Po kilku dniach nieobecności Kamil zjawia się w pracy. Przeprasza wszystkich za swoje zachowanie. Gdy wydaje się, że szefowa mu wybaczyła, prosi ją o numer telefonu Dominiki. Ostatecznie po ostrej wymianie zdań Kamil rzuca posadę u Kasi. Julia zabiera Kasię do Zakrzewia. Za namową  przyjaciółki Górka udaje się do Rybińskiego z wizytą. Drzwi otwiera jej skąpo ubrana Klaudia. W tym samym czasie Zwoleńska idzie do teściów, by wyjaśnić im nieporozumienie. Tłumaczy, że Karolina jest osobą chorą psychicznie, a ciążę wymyśliła. Nie udaje się jej przekonać Bogdana. Zwoleński jest pewien, że gdyby nie romans Julki z Antoniem do niczego takiego teraz by nie doszło.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Porada dietetyczna: Czy diety jednoskładnikowe faktycznie odchudzają?

Dieta grejpfrutowa, kapuściana, arbuzowa – twój klucz do szczuplej sylwetki czy uszczerbku na zdrowiu?

Uwaga, nadchodzi wielka podwyżka cen!

Szykuje się wielka podwyżka cen żywności. Dla polskich rodzin oznacza to wydatki większe nawet o kilkadziesiąt złotych miesięcznie!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-05-28 14:59:30

Polecam sklep internetowy w w w t u n i a pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-01 20:45:30

torebki mizensa kod rabatowy 5%: ca091103 ze strony: w w w eTorebki. p l

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-01 15:55:10

Stary opis wczorajsz z pierwszej miłośći :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-01 14:02:45

wspolczuje julce i pawlowi tej karoliny ;///

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-01 13:47:57

kocham grazyne - lucek

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-01 12:58:01

jupi a ja jestem 6 i cziesze sie jeszcze bardzie niz wy...:D:D lol

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-01 08:17:04

super jestem pierwsza lilia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-01 09:23:11

No ja też się bardzo ciesze, ale co to wnosi? :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-01 09:26:16

lepiej Ci?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-01 09:45:13

jupi! xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-01 12:05:20

ciesze sie razem z toba :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz