Co dziś w serialach?

25 Marca 2010

W „Klanie” Ola wybiera się do szpitala, aby odwiedzić swojego chorego na schizofrenię chłopaka. Bartek z „Pierwszej miłości”, postanawia oświadczyć się Lucynie. Czy chcesz poznać losy bohaterów innych telenowel? Jeśli tak, polecamy nasz artykuł!

Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!

Czwartek, 25 marca

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1864

Ola uprzedza rodziców, że wróci później, bo wybiera się do Norberta. Mariusz przywozi Ryśkowi należącą do Joasi książkę o medytowaniu dla każdego. Kolega z klasy opowiada Kamili i Bożence o przebiegu zebrania rodziców. Po gwałtownej wymianie zdań nie wszyscy są już tacy pewni winy wychowawcy. Antek obawia się kolejnej wizyty kontrahenta. Czuma faktycznie zjawia się w firmie Czuma i wręcza Renacie upominek. Darek i Czesia mają nadzieję, że szybko sfinalizują  zakup mieszkania od siostry znajomego kucharza. Jacek podejrzewa, że nie dostanie posady w nowym banku. Ola jest wstrząśnięta widokiem Norberta w szpitalu psychiatrycznym.

TVP 1, godzina 18:05, Plebania odc. 1476

Krystyna odwiedza proboszcza w Hrubielowie. Joanna i Osa przygotowują się do wyprowadzki z Soboniówki, którą podarowali Walencikowi. Małżonkowie wspominają piękne chwile spędzone w tym domu. Następnie Osa oprowadza Walencika po gospodarstwie. Proboszcz rozmawia z chłopcami w podziemiach kościoła o sprawach wiary. Walencik jest szczęśliwy, że wreszcie uwolni się od Tracza i zacznie spokojnie żyć. Oświadcza swojemu prześladowcy, że rezygnuje z dalszej walki o ojcowiznę i nie będzie się więcej się poniżać. Janusz jest zszokowany postawą Kazika.

TVP 1, godzina 20:25, Ojciec Mateusz odc. 35

Oskarżona o zabójstwo Szorskiego Karolina błaga jubilera Rafała, by potwierdził jej alibi. Gdy ten odmawia, zdesperowana dziewczyna grożąc bronią, bierze na zakładnika napotkanego przypadkowo księdza Mateusza. Natychmiast rozpoczynają się poszukiwania uprowadzonego proboszcza. Tymczasem Karolina wyjaśnia duchownemu, że chce tylko udowodnić swoją niewinność w sprawie o morderstwo. Opowiada też o swojej pracy dla Szorskiego. Utrzymuje, iż Rafał nie chce potwierdzić, że w momencie zbrodni była u niego. Następnie dziewczyna dzwoni na plebanię z żądaniem 30 tysięcy okupu. Mateuszowi udaje się uciec, jednak po pewnym czasie wraca do Karoliny, by pomóc jej oczyścić się z zarzutów.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1077

Za namową Bartka, Artur postanawia spędzić Wigilię z ojcem. Rozczulony alkoholem Piotr, zapewnia syna, że jest z niego dumny. Patryk przyjeżdża do Wadlewa, by towarzyszyć  Emilce podczas wigilijnego wieczoru. Grzegorz odwiedza rodzinę  Żukowskich w przebraniu świętego Mikołaja. Bartek planuje oświadczyć  się podczas świąt Lucynie. Strażnicy rozdzielają bijących się ze sobą Daniela i Pawła. Więźniowie podejrzewają,  że Manuel zapłacił Danielowi za zabicie Krzyżanowskiego.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1438

Grzesiek nadal nie ma pracy. Zaczyna to denerwować Janinę. Kolega proponuje mu zrobienie interesu na Ukrainie. Janina obawia się, że to jakieś oszustwo. Bartnik każe Januszowi sprawdzić, czy to Viola napisała artykuł  o boksie. Przepytuje ją z wiedzy o sporcie. Okazuje się,  że dziewczyna zna odpowiedź na wszystkie pytania. Kacper nie może przestać myśleć o Natalii. Prosi Maksa o radę, co zrobić. Ten radzi mu nie kusić losu i zapomnieć o tej kobiecie. Kacper zaprasza więc Teresę na romantyczną kolację. Jednak następnego dnia znowu spotyka się z Natalią...

Polsat, godzina 21:00, Hotel 52 odc. 5

Po wyrzuceniu nieuczciwego szefa, w kuchni hotelowej panuje chaos. Iwona próbuje znaleźć kogoś  na to stanowisko, ale Natalia postanawia rozwiązać problem po swojemu. Zatrudnia Pawła Sadybę, kolegę Kaśki. Załoga kuchni buntuje się przeciw nowemu szefowi. W tym dniu w hotelu odbywa się także aukcja księgozbioru i pamiątek po nieżyjącej wybitnej aktorce. Nieoczekiwanie pojawia się na niej dziadek Natalii, Wiktor Sempołowski. Dochodzi do spięcia między wnuczką a dziadkiem. Natalia, próbując załagodzić sytuację, kupuje podczas aukcji pamiętniki aktorki, na których zależało dziadkowi.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 59

Tymon nie może uwierzyć, że Majka odrzuciła ofertę pracy w jego wydawnictwie. Gustaw wyjaśnia Annie, dlaczego nie może rozwieść się z żoną. Aleksandra zamierza spotkać się ze Stefanem. Majka słyszy rozmowę Michała z Adamem.

TVN, godzina 20: 05, Na Wspólnej odc. 1259

Iza nie może znaleźć czasu na przeczytanie esejów Jerzego. Przyznaje się do tego mężowi. Danka musi przeprowadzić  zajęcia kółka biologicznego u siebie w mieszkaniu. Maciek cieszy się, że będzie mógł być blisko ulubionej nauczycielki. Roztoccy przyjmują zaproszenie Pauliny na degustację win. Podczas imprezy Mirek, mąż Pauliny, adoruje Weronikę. Ponadto okazuje się, że główną atrakcją wieczoru ma być wspólny relaks w domowej saunie Śliwińskich.

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy Szczęścia odc. 409

Jola żali się Zenkowi i Basi, że bliscy ukrywali przed nią, że Justyna wcale nie jest w ciąży. Największy żal ma do Janka. W gniewie przyznaje, że jej były mąż jest bardziej odpowiedzialny od jej obecnego partnera. Julia prosi Justynę, by poznała historię wykładowcy prześladowanego przez Karolinę. Kasia wraca z Londynu. Klub, w którym pracowała zbankrutował. Jadzia podejrzewa jednak, że za powrotem córki kryje się coś  jeszcze. Karolina zabiera wydruk USG i jedzie do Zakrzewia, do rodziców Pawła. Małgorzata i Bogdan nie mogą uwierzyć w jej opowieści.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

„Weronika postanawia umrzeć” – wydanie DVD z ebookiem!

Wszystkim fankom Paulo Coelho, a także tym Papilotkom, które jeszcze nie znają jego twórczości polecamy ekranizację powieści: „Weronika postanawia umrzeć”. Nowe wydanie DVD, wzbogacone o powieść w formie e-booka już w sklepach!

Czy stres może zaostrzyć trądzik?

O tym, że stres nie służy zdrowiu, nikogo nie trzeba przekonywać. Wiedziałaś jednak wcześniej, że wiele łopotów przysparza również naszej cerze?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-25 19:58:58

.Polecam bardzo fajny darmowy konkurs coś w stylu lotto :)Bardzo atrakcyjne nagrody typu bizuteria, kosmetyki, telefony, ipody, laptopy, ciuchy, bony, zabawki, konsole i inne! 123konkurs.pl/pl/partnersprogram/50737.html

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-25 16:06:10

"za nie może znaleźć czasu na przeczytanie esejów Jerzego. Przyznaje się do tego mężowi. " rozjebało mnie to..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-25 09:04:37

ależ ta Majka zaczyna mnie wkurzać... im dłużej oglądam tym bardziej przekonuję się, że jest to idiotyczny, naiwny i naciągany do granic możliwości serial. Z fotografią na krakowskim ASP to już było totalne przegięcie a potem było tylko gorzej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-25 07:51:35

www.dido131.mondozoo.com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-25 01:26:13

Podczas imprezy Mirek, mąż Pauliny, adoruje Weronikę. Ponadto okazuje się, że główną atrakcją wieczoru ma być wspólny relaks w domowej saunie Śliwińskich.<--- ciekawi mnie ten wątek, co oni chcą jakiś zbiorowy seks uprawiac z nimi czy co? xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-25 06:11:48

mnie tez:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-25 07:34:49

Na to wygląda heheh Może wymiana - oj będzie się działo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-25 08:54:46

poprostu Śliwińscy będą na antenie promować wyuzdany sex-taki to przykład daje na wspólnej młodzieży!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1