Co dziś w serialach?

24 Marca 2010

Czy Paweł z „Pierwszej miłości” przyzna się do zabójstwa w zamian za przeniesienie do innego więzienia? Czy Bożenka z „Klanu” weźmie udział w wakacyjnej rewii?

Majka TVN
> -->

Środa, 24 marca

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1864

Rysiek bagatelizuje wczorajsze złe samopoczucie. Grażynka wysyła go na wizytę do specjalisty. Następnie mówi Pawłowi, że chętnie weźmie dodatkowe dyżury. Czesia zwierza się koleżankom z pracy, że oboje z Darkiem nie mogą doczekać  się chwili, kiedy Anulka będzie z nimi na stałe. Pod nieobecność Renaty do biura zagląda Czuma. Nieświadomy sytuacji, pokazuje Jerzemu i Antkowi prezent, który chce podarować kobiecie. Zabużański nie może powstrzymać się od złośliwych uwag. Kuba mówi Bożence, że wedle nieoficjalnych wiadomości, może ona spodziewać  się zaproszenia do wakacyjnej rewii. Ola zwierza się z problemów siostrze. Tymczasem matka Norberta powiadamia ją, że jutro może odwiedzić chłopaka.

TVP 1, godzina 18:05, Plebania odc. 1475

Rafał odwiedza właścicielkę  poszukiwanego rekwizytu. Kobieta nie chce otworzyć drzwi. Wiki i Walencik opowiadają Krystynie o nowym szantażu Tracza. Również  Jurek, Osa i Irką są zaniepokojeniu zainteresowaniem Janusza osobą ich przyjaciółki. Pani Gabriela w końcu wpuszcza Rafała do mieszkania. Prosi, aby wyjaśnił jej, dlaczego za wszelką  cenę chce kupić buty głównej bohaterki "Takiego tanga". Walencik obawia się, że Tracz się na nim zemści, skoro odmówił współpracy. Krystyna postanawia oddać Zenkowi pokoje nad gospodą w Tulczynie. Joanna wpada na jeszcze inny pomysł - Walencik z rodziną mogliby zamieszkać w Soboniówce. Gabriela oddaje Rafałowi buty z filmu.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1076

Prokurator proponuje Pawłowi układ: w zamian za przeniesienie do innego aresztu, chłopak ma się przyznać  do winy. Patryk dowiaduje się, że ostatnia lekcja "Akademii Podrywania" była inscenizacją. Nie pochwala metod nauczania stosowanych przez Artura. Bartek poznaje przełożonego Lucyny, Igora Raszyńskiego. Jest zaniepokojony ich zażyłością, wypytuje o jej relacje z szefem. Tymczasem Marysia i Mariusz organizują protest, by zwrócić  uwagę mediów na sytuację Pawła. Magda namawia go, by dla własnego dobra przyznał się do winy.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1437

Teresa i Kacper godzą się. Szpunar mówi Maksowi, że spotkał Natalię. Wkrótce widzi się  z nią ponownie. Irenie podoba się Jan. Prosi go, żeby zawiózł  Franka harley'em do szkoły. Truda jest oburzona tym, ile sympatii wzbudza nowy rozwoziciel tortów. Do Violi dzwoni Janusz. Martwi się,  że dziewczyna nie poradzi sobie z działem sportowym. Ona jednak nie potrzebuje pomocy i sama pisze artykuł, który okazuje się świetny. Bartnik jednak nie wierzy, że to Viola go napisała...

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 58

Wiktor przyznaje się Aleksandrze do swoich problemów z hazardem. Wspomina jej też o groźbach Stefana. Aleksandra pożycza od Grażyny pieniądze na wykupienie weksli Wiktora.

TVN, godzina 20: 05, Na Wspólnej odc. 1258

Kinga chce wyjechać z Ignasiem do rodziców. Michał nie wyraża na to zgody. Przy taksówce dochodzi między nimi do szarpaniny. Hanna Kuczka namawia Ziębę na załatwienie monitoringu dla całej ulicy Wspólnej. Udają się w tej sprawie do ratusza. Włodek zapomina jednak powiadomić o tym Marię. Ola przeżywa wypadek Igora. Postanawia odwołać swoją imprezę  urodzinową. Tymczasem Wojtek nie traktuje poważnie jej argumentów i przekonuje ją, że jej osiemnastka, na którą już  zaprosił swoich kolegów, musi się odbyć.

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy Szczęścia odc. 408

Dominika wyprowadza się z mieszkania. Kasia prosi matkę, by znalazła kogoś na jej miejsce. Kamil, wyprowadzony z równowagi nagłym zniknięciem dziewczyny, urządza Anicie awanturę w klubie. Magda umawia się z Jerzym, że wpadnie wieczorem zobaczyć się z Kacprem. Gdy dziewczyna długo nie przychodzi, chłopiec postanawia sam wyjść jej naprzeciw i wymyka się z domu. Jarek zabiera z mieszkania Magdy resztę  swoich rzeczy. Bogdan i Małgorzata są bardzo zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Alina nie rezygnuje z planu zeswatania syna z Klaudią.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Wasze listy: „Polska wieś to zadbane domy i wykształceni ludzie, a nie brudni pijacy!”

J., oburzona komentarzami pod jednym z artykułów, broni polskiej wsi, starając się pokazać,  że w małych miastach też żyją ludzi z klasą.

PAPITEST: Najpopularniejsze antyperspiranty –  które z nich są niezawodne?

Dobry antyperspirant powinien doskonale chronić przed poceniem, nie brudzić ubrań i delikatnie pielęgnować skórę. Który z dostępnych na polskim rynku kosmetyków spełnia te warunki?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (14)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-24 19:45:16

a co bedzie w M jak Miłosc?!?!?!?!?!?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-24 17:34:28

Marysia jest najbardziej wkurzającą postacią zw wszystkich bohaterów " Pierwszej miłości", chociaż Kinga też inteligencją nie grzeszy, uważa siebie za nie wiadomo kogo a traktuje wszystkich wokół jak idiotów. Nie jestem w stanie zrozumieć sytuacji z Pawłem. Jest podejrzany o zabójstwo, pobił policjanta, zastraszył lekarza weterynarii pistoletem oczywiście skradzionym, a ta pieprznięta Marysia robi protest. A kim jest Paweł, aby wszyscy pomagali mu bo Majeczka płacze,że on jest nie winny. Niech scenarzyści zrobią coś z tym bo aż żal to oglądać. Jeśli okaże się,że Paweł zostanie uniewinniony i oczyszczony ze wszystkich swoich przestępstw to będzie już kompletny żal i paranoja. Kinga tez powinna się ogarnąć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-24 20:45:24

kinga jest fajna .:D a z pawłem na pewno bedzie, ze ktos probował go wrobic . ten serial jest bardzo ekscytujący :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-24 17:34:12

ola przezywa wypadek igora...? ogladam to i nie zauwazylam jakichkolwiek kontaktow miedzy ola a igorem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-24 16:55:48

Majka w 1 miłości jest tak durną postacią, że aż jej szkoda.. Najpierw sama wpakowała go do więzienia, a teraz niby chce go uwolnić. Jebnięte dziewczę, szkoda, że to nie ona w tym serialu zginęła..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-24 16:39:34

Jeśli chodzi Majke. To oni tego nie wymyślają, mało tego ścięgają z www.majka.tvn.pl ;///

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-24 16:13:54

Polecam wszystkim darmowy konkurs w stylu lotto. Świetne nagrody do wygrania np. telefony, aparaty, ipody, kosmetyki, konsole, ciuchy laptopy, bony i wiele wiele innych. 123konkurs.pl/pl/partnersprogram/50737.html

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-24 13:56:48

znowu piszą to samo w na wspólnej .. wczoraj pisało ze Igor jest sparaliżowany a dzis znowu ze igor ma wypadek .. aha ile razy sie obchodzi 18nastkę .. bo ola znowu ją chyba bd miala.!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-24 07:22:37

druga xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-24 07:39:06

lecz się małolato.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-24 11:44:19

wariatka ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-24 07:03:02

do Majki tak mało :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-24 09:33:18

no bo serial leci 20 minut to co oni maja wymyslac

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-24 09:46:26

na wspolnej to tekst skopiowany ze wczoraj

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz