Co dziś w serialach?

18 Marca 2010

Przeczytaj o tym, co dziś przytrafi się bohaterom twoich ulubionych seriali!

Majka, TVN

Jesteś ciekawa, co nowego wydarzy się u twoich ulubionych serialowych postaci? Dowiedz się już teraz!

Czwartek, 18 marca

TVP 1, godzina 17:35, Klan, odc. 1859

Bożenka nie może doczekać się wyników wczorajszego przesłuchania. W obecności męża Renata umawia się na spotkanie z zaprzyjaźnionym kontrahentem. Zdenerwowany Antek wychodzi z biura. Feliks wspomina nowemu burmistrzowi, że szuka posady dla zdolnego informatyka. Grażynka chwali się Elżbiecie, że dostała od Rysia piękny wisiorek. Potem ich rozmowa schodzi na temat szkoły Kamili i Bożenki, oraz ich wychowawcy. Na Sadybie Chojnicka mówi Jerzemu o swoich obawach. Ela podejrzewa, że jej brat może mieć romans. Po zajęciach w szkole tańca Paweł i Krystyna wracają do domu. Zastają Olę pakującą rzeczy na jutrzejszy wyjazd z Norbertem. Antek jest zazdrosny o żonę i opryskliwie traktuje Hannę.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania, odc. 1471

Jedna z parafianek mówi proboszczowi o swoim śnie, z którego wynika, że Makowski nie żyje. Wójtowicz radzi kobiecie, aby się wyspowiadała. Makowską odwiedza tajemnicy mężczyzna. Twierdzi, że jej mąż jest w niebezpieczeństwie. Żąda przy tym, by spłaciła ona długi męża. Proboszcz schodzi do podziemi posłuchać utworów przygotowywanych przez młodzież na Wielkanoc. Po kilku taktach autorskiej Pasji wyraźnie rzednie mu mina. Okazuje się, że teksty nastolatków wyrażają nienawiść do świata, i nie ma w nich słowa o Chrystusie. Gość Makowskiej staje się coraz bardziej agresywny i żąda pieniędzy. Kobietę ratuje Grzegorz - kolega Makowskiego z pracy.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1072

Magda odwiedza Pawła w areszcie, podszywając się pod jego żonę. Zapewnia, że będzie go wspierać bez względu na okoliczności. Dostrzega, że Paweł jest w złym stanie psychicznym. Dowiaduje się, że w więzieniu osadzony jest również Manuel. Zaczyna rozumieć, że Paweł jest w niebezpieczeństwie. Artur postanawia poprosić prawnika, by załatwił Krzyżanowskiemu przeniesienie. Kinga unika Łukasza. Czuje się winna z powodu pocałunku w sklepie. Mariusz zapewnia Marysię, że nie odwróci się od niej tak jak reszta jego rodziny.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie, odc. 1433

Agnieszka jest przerażona tym, że Nina wie o niej i Kurcie. Boi się, że w końcu Pino zacznie coś podejrzewać. Współpraca dziennikarska z Niną też nie układa się najlepiej. Dziewczyna psuje jej wywiady i ciągle nawiązuje do ojca. W Szwecji Torstensson dostaje zawału. Tymczasem firma tortowa zostaje uratowana. Ciasta ma rozwozić pan Jan, były taksówkarz. Interes przejmują Truda z Ireną, bo Kinga i Kostek nadal nie mogą dojść do porozumienia. Kacper okłamuje Teresę - mówi jej, że całą noc spędził z Maksem. Teresa martwi się, że Szpunar za dużo pije. Marysia radzi jej, żeby na razie obserwowała męża. A on tymczasem spędza kolejną noc w kasynie.

TVN, godzina 17:55, Majka, odc. 54

Zychowicz proponuje Majce pracę. Dziewczyna cieszy się, ale rozumie też, że coraz bardziej oddala się od Michała. Dagmara zdradza Elizie nowe szczegóły romansu z Duszyńskim.

TVN, godzina 20:05, Na wspólnej, odc. 1255

Igor przeżywa, że wygłupił się przed Mają. Ewa pociesza go. Stwierdza, że na zmiany w życiu nigdy nie jest za późno. Chłopak postanawia zerwać z Irminą. Ich ostatnie spotkanie obserwuje z ukrycia Remik. Włodek angażuje się w prace przy montażu monitoringu. Maria denerwuje się, bo nie radzi sobie sama w barze. Zięba jest z siebie dumny, gdy zbiera pochwały od okolicznych właścicieli lokali. Paulina prosi Weronikę o odebranie synka z przedszkola. Adam nie kryje dezaprobaty dla nieodpowiedzialnego postępowania rodziców Jasia. Wieczorem przyjeżdżają oni po chłopca do Roztockich. Wcale nie spieszy im się do domu.

TVP2, godzina 21:05, Barwy Szczęścia, odc. 405

Jerzy wyjawia córce, czego na jej temat dowiedział się od Jarka. Wymyślone historie miały nakłonić ich do odebrania Kacpra. Magda postanawia dać partnerowi nauczkę. Na drzwiach mieszkania Pawła i Julii pojawia się obraźliwy napis. Zwoleńscy podejrzewają, że to sprawka Karoliny. Tego samego dnia Julia dowiaduje się od Justyny, że dziewczyna była rano u niej i Norbera. Justyna przestrzega przyjaciółkę, że Karolina już kiedyś w ten sam sposób dręczyła inną osobę. Michał spotyka się z Remigiuszem i jasno tłumaczy, co sądzi o jego układzie z Wandą. Dorota podejrzewa, że Michał jest po prostu zazdrosny o matkę.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Gwiazdy „Na Wspólnej” – która ma najlepszy styl?

Młode aktorki z popularnego serialu TVN-u świętowały jego siódme urodziny. Każda z nich ubrała się  niezobowiązująco, a jednak bardzo kobieco. Która z serialowych gwiazd ma najlepszy styl?

Najlepsze seriale 2009! RANKING!

Czy wiesz, które seriale były najchętniej oglądane w 2009 roku? Jeśli nie znasz niektórych z nich, koniecznie dowiedz się czegoś więcej o kultowych produkcjach, które w minionym roku podbiły serca milionów widzów!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (82)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-18 18:39:39

ak zwykle coś zle z tym opisem fimow. ;/ ale ok. wazne ze cos jest ;p wazne są checi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-18 18:32:41

Lilka stanowczo odradza Majce powrót do Panorama Projekt wiedząc, że każdego dnia jej przyjaciółka będzie musiała widywać się z Michałem. A to bd w 55 odc. Właśnie dowiedziałam się że papilot ściąga wszystko z www.majka.tvn.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-18 16:01:16

no bo to opis starego odcinka xD nawet pisze nr. 34 a dziś już jest. 54 ;p jest napisane, a nie pisze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-18 15:19:00

a w Pierwszej Miłości Michał nadal żyje? xD daliście czadu z tym spisem odcinków;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-18 15:18:53

papilot się nie popisał ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-18 15:17:07

no bo to opis starego odcinka xD nawet pisze nr. 34 a dziś już jest. 54 ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-18 15:08:23

o ile mi wiadomo to ten odcinek majki był już dośc dawno.,..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-18 15:06:39

yhahahahahah

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-18 15:03:56

nieaktualne ;//

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-18 15:02:37

ejjj... co to ma być??!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz