Co dziś w serialach?

11 Marca 2010

Do czego doszło między Michałem a Majką w Zakopanem? Jak oboje zachowają się po tym incydencie? Czy Kinga z Piewszej Miłości przełoży swój ślub, a Emilka pojedzie za ukochanym do Ameryki. O tym i o wielu innych przygodach wszystkich bohaterów polskich seriali w dzisiejszym „Co dziś w serialach”.

Majka, Joanna Osyda

Jesteś ciekawa, co nowego wydarzy się u twoich ulubionych serialowych postaci? Dowiedz się już teraz!

Czwartek, 11 marca

TVP 1, godzina 17:35, Klan, odc. 1854

Rysiek postanawia zabrać Maćka i Kasię na zakupy, żeby Grażynka mogła spokojnie porozmawiać  z córką na temat rewelacji, jakich dowiedziała się wczoraj w szkole. Renata opowiada Jerzemu o swoich wrażeniach po spotkaniu z sympatycznym kontrahentem. W Urzędzie Dzielnicy burmistrz zaczepia Feliksa i przypomina o swojej prośbie. Ten obiecuje, że jutro tekst przemówienia będzie gotowy. Grażynka proponuje Bożence bilety do filharmonii, a potem porusza trudniejszy temat. Okazuje się, że dziewczyna wie już o ciąży koleżanki. Zapewnia, że wychowawca nie ma z tym nic wspólnego. Paweł cieszy się, że udało mu się namówić żonę na wyjście do szkoły tańca. Na szczęście, Edyta tym razem się nie pojawiła.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania, odc. 1466

Karol z wielkim żalem zwalnia Żanetę  z pracy, wypełniając tym samym polecenie Tracza. Tymczasem dziewczyna postanawia udać się do proboszcza i opowiedzieć, jakim to wielkodusznym człowiekiem jest Karol. Kobieta jest zdania, że prawnik zwyczajnie ją wykorzystał i zwolnił bez podania przyczyny. Wójtowicz uświadamia Makowskiej, że jej mąż jest nałogowym hazardzistą. Ku jego zaskoczeniu, kobieta jest ucieszoną tą wiadomością. Dochodzi do wniosku, że mąż nadal ją kocha. Rumcajs przyprowadza Damiana do Tracza. Ten wypytuje chłopaka o to, co wie na jego temat. Młody Kurek wymienia liczne przekręty, jakich dopuścił się  Tracz we współpracy z jego ojcem.

TVP 1, godzina 20:25, Ojciec Mateusz 3, odc. 32

W Sandomierzu odbywa się sesja zdjęciowa. Głównym fotografem jest Tomasz - doskonale znany w branży i często nagradzany artysta. Pewnego dnia jedna z modelek, muzułmanka Malika, prosi ks. Mateusza o rozmowę. Jednak zanim wyjawia, co ją  trapi, przeprowadza rozmowę telefoniczna, po której wybiega wzburzona i więcej nie pojawia się na plebanii. Niebawem dziewczyna zostaje znaleziona martwa. Prawdopodobnie spadła ona ze schodów. W trakcie śledztwa okazuje się, że Malika była uciekinierką z Kosowa, a do pracy fotomodelki namówił ją Tomasz. Policjanci usiłują  odnaleźć też torbę zmarłej. Wreszcie znajdują ją  u małej Cyganki, Marii. Dziewczynka mówi proboszczowi, który uczy ją czytać, że znalazła torbę pustą. Nocą ktoś napada na obozowisko Cyganów.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1067

Emilka miała nadzieję, że Wojtek odwoła podróż do Ameryki, ale chłopak nie zmienia zdania. Kompromitujące zdjęcie Błażeja wciąż znajduje się na blogu Sabiny. Kinga postanawia przełożyć swój ślub.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie, odc. 1428

W domu Kingi rządy przejmują  Truda z Ireną. Ona tymczasem próbuje zorganizować przewiezienie chorego Kostka do domu. Janina oferuje pomoc Grześka przy rozwożeniu tortów. Kinga postanawia nie wychodzić za mąż. Uważa, że wypadek narzeczonego, to zły znak. Sandał zbiera się na odwagę i zaprasza Panią Pudel na kolejną randkę. Kacper znajduje na ulicy pijanego Radka. Okazuje się, że chłopak nie pojechał do Berlina na nagranie, bo zaspał na pociąg, a niemiecki producent muzyczny zdenerwował się i wszystko odwołał.

Polsat, godzina 21:00, Hotel 52, odc. 3

Natalia szykuje się do objęcia obowiązków dyrektora hotelu. Przeprowadza ankietę wśród pracowników, z której chce się dowiedzieć, czego oczekuje personel od nowej właścicielki. Pomysł wyśmiewa stała klientka hotelu, zwana przez wszystkich Królową. Zaskakuje Natalię swoją znajomością  ludzi i trafnością ocen. Tego dnia w hotelu spotykają się  również Leszek i Grażyna, kochankowie na rozdrożu. On, zmęczony romansem, chce się z niego wycofać i wrócić do żony. Ona oczekuje następnego kroku, czyli ujawnienia związku. Konfrontacja nastąpi szybciej, niż mogliby się spodziewać, a Jola, hotelowa pokojówka, pokaże, na co ją stać w sytuacji kryzysowej.

TVN, godzina 17:55, Majka, odc. 49

Michał i Majka nie wiedzą, jak się zachować po tym, do czego niemal doszło między nimi w Zakopanem. Duszyński cieszy się, że sprawy nie zaszły za daleko. Dręczy go tajemnica, którą ukrywa przed ukochaną. Po powrocie do Krakowa oboje zajmują się pracą. On jedzie z Adamem na spotkanie biznesowe, a ona przygotowuje portfolio dla Tymona Zychowicza. Dziewczyna wspomina miłe chwile spędzone w górach. Jej rozmyślania przerywa pojawienie się w firmie Aleksandry.

TVN, godzina 20:05, Na wspólnej, odc. 1251

Michał bez uprzedzenia zjawia się u Kingi. Tłumaczy, że ma prawo spotykać się  z synem, kiedy tylko zechce. Darek radzi koleżance, by wymieniła w drzwiach zamki. Emilka stara się przystosować do warunków panujących w nowej szkole. Szybko przekonuje się, że zdobycie uznania grupy rówieśników będzie ją sporo kosztować. Koleżanki żądają bowiem od niej pieniędzy. Włodek walczy z grafficiarzami, którzy zamalowali szybę w barze. Wbrew protestom Marii organizuje na nich zasadzkę.

TVP2, godzina 21:05, Barwy Szczęścia, odc. 401

Karolina wysyła Pawłowi zdjęcie USG dziecka. Julia postanawia spotkać się z Karoliną. Maria uważa, że mąż nie powiedział kochance o powrocie do rodziny. Za zlecenie zabójstwa Kostkowi grozi wieloletnie więzienie.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Czy praca na kasie naprawdę jest powodem do wstydu?

„Udręki pewnej kasjerki” to książka biorąca odwet na aroganckich i niesympatycznych klientach, którzy uważają kasjerki jako gorszą kategorię…

Ofiara operacji plastycznych szprycuje 16-letnią  córkę botoksem!

49-letnia Sarah Burge już kilka lat temu została okrzyknięta żywą lalką Barbie. Poddała się ponad stu operacjom plastycznym, a teraz własnoręcznie wstrzykuje botoks w twarz własnej córki!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-11 21:56:50

ej czy w na wspolnej nie bylo juz tego motywu z dziewczynka ktora u nich mieszkala i musiala dawac kase innym dzieciom xd? skonczyly sie pomysli xd?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-11 21:01:44

kto jest w ciagy w klanie ?:d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-11 19:05:33

czemu barwy tak późno??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-11 16:11:00

TYLKO 2 ZDANIA O 1 MILOSCI :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-11 11:24:36

wczoraj nic nie było na temat tego zdjęcia.. tylko na koncu filmu jak pokazują co sie będzie działo w nastepnym odcinku..bylo pokazane to zdjecie.. Dzisiaj sie dowiemy o co wogole chodzi;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-11 13:07:32

Sabina po prostu zamiescila jego kompromitujace zdjecie w internecie (błażej w niebieskich rajstopach), dajac mu do zrozumienia, ze wcale sie nie zmienila. a tata błażeja zobaczy to zdjecie i bedzie podejrzewał, że jest on gejem :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-11 10:33:57

ominął mnie ostatni odcinek pierwszej miłości, o co chodzi z tym zdjęciem błażeja? ;>:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-11 09:21:06

Ale fajnie ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-11 07:37:30

tylko tyle w Pierwszej Milosci? ... aha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1