Co dziś w serialach?

10 Marca 2010

Majka jedzie z Michałem do Zakopanego. Bożenka z Klanu marzy natomiast o słonecznych wybrzeżach Hiszpanii. Czy uda jej się dobrze wypaść na castingu do rewii? Zanim obejrzysz dziś swoje ulubione seriale, przeczytaj, czy warto włączyć telewizor!

Majka, Joanna Osyda

Już teraz możesz przeczytać, co ciekawego wydarzy się w życiu twoich ulubionych, serialowych bohaterów.

Środa, 10 marca

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1853

W tajemnicy przed rodzicami, Bożenka telefonuje do Kamili. Prosi, by przyjaciółka pojechała razem z nią  na casting do młodzieżowej rewii. Alicja zwierza się Krystynie, że Andrzej pragnie do niej wrócić. Edyta składa Pawłowi niespodziewaną  wizytę. Borecka martwi się o syna. Prosi Elżbietę, żeby wpłynęła na Beatę, bo tylko ona może pomóc Jackowi. Rysiek z radością  oznajmia Grażynce, że kupił bilety na niedzielny koncert w filharmonii. Rozczarowana Czesia przypomina, że właśnie wtedy miał z nią  jechać do Poznania po Darka. Podczas dnia otwartego w szkole Bożenki matka jednej z uczennic oświadcza, że jej córka jest w ciąży. Winą  za tę sytuację obarcza wychowawcę klasy.

TVP 1, godzina 18:05, Plebania odc. 1465

Mieszkańcy osiedla zgadzają  się na wybudowanie windy dla inwalidy. Damian prosi Tracza, jako największego przedsiębiorcę w gminie, o zatrudnienie. Chłopak daje Januszowi do zrozumienia, że sporo wie o jego przekrętach. Rozgniewany Tracz wyrzuca go z domu. Ks. Marek uważa, że zgoda na budowę  windy nie wynika ze szczerych pobudek. Makowska zwierza się proboszczowi. Podejrzewa, że mąż ma kochankę, a co więcej pozbawił ją  oszczędności zgromadzonych w banku. Janusz wyrzuca Karolowi, że dał  posadę asystentki wyzywającej Żanecie. W ten sposób nigdy nie zdobędzie zaufania ludzi, ani urzędu burmistrza gminy i misterny plan Tracza legnie w gruzach. Biznesmen każe natychmiast zwolnić kobietę.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1066

Marysia odwiedza Pawła na komisariacie. Mąż nie chce jednak z nią rozmawiać. Nie potrafi jej wybaczyć  tego, że wydała go policji. Tymczasem funkcjonariusze próbują  namówić Pawła, by przyznał się do zbrodni. Magda wraca do kraju i dowiaduje się o śmierci Stasiaka. Winą  za całe nieszczęście obarcza Marysię. Artur postanawia pomóc przyjacielowi. Prosi ojca, by załatwił dla Pawła najlepszego prawnika. Wojtek decyduje się wyjechać do Ameryki Południowej. Obiecuje Emilce, że ich związek na tym nie ucierpi. Ona jednak czuje się  zraniona i zamierza o nim zapomnieć. Sabina daje Błażejowi do zrozumienia, że mimo jego usilnych starań, wcale się nie zmieniła.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1427

Wszyscy czekają w Urzędzie Stanu Cywilnego na Kingę i Kostka. Okazuje się, że państwo młodzi zamiast na własny ślub muszą jechać do szpitala, gdyż  noga Kostka jest poważnie złamana. Muszą odwołać ślub i wesele. Przyjaciele odwiedzają ich w szpitalu i starają  się pocieszyć. Dziewczyny zabierają Kingę do Agnieszki, żeby ją odstresować. Henryk spotyka się z Tadeuszem na mieście. Tymczasem w domu Basia, Gosia i Joanna szaleją z niepokoju. Mężczyznom udaje się jednak porozumieć. Tadeusz zapewnia Henryka, że jego związek z Gosią to poważna sprawa i daje słowo, że jej nie skrzywdzi.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 48

Michał dowiaduje się, dokąd wyjechała matka Majki. Zabiera dziewczynę do Zakopanego. Tam zastają Annę, Gustawa i jego żonę Helenę w nie najlepszych nastrojach. Piotr rozstaje się z Klarą, w nieprzyjemnych okolicznościach.

TVN, godzina 20: 05, Na Wspólnej odc. 1250

Sławek nie zamierza się poddawać w walce o Darię. Spotyka się z córką w tajemnicy przed Marzeną. Marek motywuje Daniela, by nie rezygnował z Oli. Na Igora i Irminę napada zazdrosny Remik.

TVP 2, godzina 20: 05, Barwy Szczęścia odc. 400

Na prośbę Grzesia Jadzia zatrudnia Ludmiłę. Michał jest zazdrosny o Radka, kolegę Doroty z pracy. Wanda chce pożyczyć od syna pieniądze, by opłacić adwokata dla Kostka. Michał odmawia.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Ubierz się jak Charlize Theron!

Aktorka bezbłędnie łączy wiodące trendy, bawiąc się tendencjami! Kwiecista sukienka, duża marynarka plus szykowne dodatki stworzyły całkiem niepowtarzalny i bardzo kobiecy strój!

„Była sobie dziewczyna…” – film o życiowym wyborze pewnej nastolatki…

Już 19 marca na ekrany kin wchodzi film „Była sobie dziewczyna”. Czy warto go zobaczyć? Przeczytaj recenzję Papilota!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-10 16:11:36

kazdy ma inne gusta a o gustach sie nie dyskutuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-10 16:02:11

a co wam do tych " głupich seriali". Ja lubie prawie wszystkie. nie mam zastrzerzeń i nie krytkuje. Jak jesteście takie mądre to same wymyślcie dobry serial.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-10 15:22:39

Dziewczyny wy naprawde ogladacie te idotyzmy typu pierwsza milosc czy majka?!????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-10 16:13:02

A czy obejrzałeś choć 1 odcinek serialu majki? To tak samo jak bym powiedziała ze sport jest idiotyzmem bo lataja za piłką jak rozwscieczone małpy! Ale tak na marginesie sport jest fajny a serial majka jest w deche..!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-11 00:01:50

haha własnie po pierwszym odcinku wiedziałam że to kompletna porażka sorry ale myśl przewodnia serialu czyli ciąża Majki jest do kitu haha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-10 15:04:03

majka jest najepsza !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-10 13:34:00

"nic sie nie dzieje, nanana... "

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-10 09:54:25

Głupie te filmy wszystkie ; >

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-10 15:17:10

żal. Jakby nikt nie wiedział co oznacza słowo "szczyl" . Wyrazy pochodne: Matoł, pacan, głupek, imbecyl, pacan, debil , idiota itd. itp. ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-10 08:05:45

pierwsza miłość <33

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1