Co dziś w serialach?

23 Grudnia 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Co dziś  w serialach?

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Środa, 23 grudnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Ola niechętnie odbiera telefon od Norberta. Chłopak chce się umówić, żeby przed wyjazdem osobiście złożyć jej życzenia. Leszek wybiera się  do Hrubieszowa, aby przywieźć Barbarę i ojca na święta. Stenia żali się, że Kazio zrobił jej niespodziankę. Stasia pomaga Elżbiecie w przygotowaniach wigilijnych. Na Sadybie pojawi się ponad trzydzieści osób. Zyta i matka ustaliły, że dziewczyna powinna iść na Wigilię do Michała. On nie posiada się ze szczęścia. Jerzy właśnie zbiera się do wyjścia, kiedy do firmy przychodzi Hanna.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Na plebanii w Hrubielowie proboszcz próbuje się zaaklimatyzować w nowych warunkach. W kuchni pojawia się 5-letnia Ewa, wnuczka kościelnego Mariana, która grzecznie się przedstawia. Rezolutna dziewczynka od razu zyskuje sympatię księdza. Następnie Antoni poznaje kościelnego i jego córkę Iwonę. Antek ma pełne ręce roboty przed świętami Bożego Narodzenia. Michalina i Artur szykują kontrowersyjną szopkę bożonarodzeniową, która stanie się symbolem zabijania nienarodzonych dzieci. Proboszcz jest zaskoczony tym pomysłem.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Narasta napięcie między Kasią i Aliną. Marta jest załamana poziomem wywiadu, który przeprowadziła dla telewizji. Elżbieta pozwala Piotrowi zobaczyć  się z Ewą. Walawski wyznaje teściowej, że przed kilkoma dniami zastał w domu Roberta w negliżu. Roman wyprowadza się z domu. Nie jest jednak zdecydowany co do rozwodu. Iwona proponuje ojcu, żeby zamieszkał u niej. Wieczorem Martę odwiedza Maria. Kobiety spędzają wieczór przy winie. Kasia otrzymuje propozycję pracy w Londynie.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Sabina sugeruje Błażejowi, że ojcem dziecka Oli jest Marcin. Błażej szybko zaczyna wierzyć  w tą wersję wydarzeń, zwabia kolegę do mieszkania, żeby wybadać sprawę. Magda odrzuca propozycję wyjazdu do Japonii. Dziewczyna nie zaprzecza, że powodem jej decyzji jest miłość do Pawła. Emilka obawia się, że Magda może stracić kontrakt życia i prosi Pawła o pomoc. Rafał obawia się, że z jego powodu Kinga zaniedbuje i pracę i dziecko.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Agnieszka mówi Pinowi, że zrezygnowała z pracy. Jej mąż nie może w to uwierzyć, próbuje poznać przyczynę, ale ona niechętnie udziela jakichkolwiek wyjaśnień. Bartnik nie zgadza się na natychmiastowe zwolnienie Agnieszki. Aby przekonać ją do zmiany decyzji, daje jej nowe zadanie na 3 ostatnie miesiące. Agnieszka będzie szukać chłopaka, który wyjechał do pracy i zaginął we Włoszech. Nina obiecuje Agnieszce, że porozmawia z ojcem w jej sprawie. Dziewczyna jest pod wielkim wrażeniem Agnieszki jako kobiety i dziennikarki.

TVN, godzina 20:05, Na Wspólnej

Weronika jest gotowa podjąć próbę zajścia w ciążę dzięki metodzie in vitro, ale Adam nie chce o tym słyszeć. Uważa, że nie należy robić niczego wbrew naturze. Weronika nie może się z tym pogodzić. Poszukiwania Romana są bezskuteczne: ślad po mężu Honoraty zaginął. Agnieszka znajduje wyjście z sytuacji i przekonuje, że z przeprowadzeniem rozwodu Leśniewskiej nie będzie problemów. Roman decyduje się ponownie oświadczyć Honoracie. Igor konsekwentnie unika kolejnego spotkania z Magdą, wymawiając się brakiem czasu.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Telewizja jest dla nieszczęśliwych?

Seriale, programy rozrywkowe, itd. Kto to ogląda? Bo przecież kobieta zapracowana, mająca obowiązki rodzinne, nie będzie codziennie zasiadać do "Rozmów w toku".

Telenowele uczą nas samodzielności!

 Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (46)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-24 18:45:56

:(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-24 15:20:14

Tutaj wpisz treść komentarza...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-23 22:25:02

mi jak na razie po pierwszym odcinku majka bardzo się spodobała. nawet chyba bardziej niż brzydula. poza tym chyba ta postać majki jest sympatyczniejsza niż uli :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-23 17:00:18

A czy Papilot będzie streszczał nowy serial Majka? ;) Bo fajnie by było ;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-23 16:36:35

nie ma brzyduli:(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-23 16:45:04

nom . ;( ale Majka teeż zapowiada się fajna . ale nie to samo co nasza ulcia .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-23 15:37:39

Beznadzieja dlaczego Ola z pierwszej miłości nie jest w ciąży szkoda:/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-23 15:01:46

na interii tez jest slowo w slowo opisane:P co za paranoja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-23 15:37:07

bo stacje dopuszczaja tylko pewn wersje opisu serialu, aby sie za duzo nie wydalo, ten kto to opracowauje przeciez nie widzial odcinka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-23 14:42:12

"Opracowała Natasza Lasky" a ja myślałam ze tv.wp.pl dziwne ze pani natasza opracowala streszczenia slowo w slowo jak w wyzej wymienionej stronie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-23 14:31:00

Ej co z brzydulą? Skończyła się? Co z Majką? Kiedy się zaczyna?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-23 14:29:36

M jak miłość jest tylko w poniedziałki i we wtorki ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz