Co dziś w serialach?

21 Grudnia 2009

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Co dziś  w serialach?

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Poniedziałek, 21 grudnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Kinga przebywa się  u Michała. Przed wyjściem do pracy pyta go, o której wróci, bo muszą poruszyć ważny temat. Rysiek wybiera się do banku, bo stara się o kredyt mieszkaniowy. Jedzie tam w towarzystwie Jacka. Jerzy odbiera telefon od Oskara. Brat zapowiada przyjazd na święta do Warszawy. Hanna informuje Donatę, że chciałaby rozwiązać umowę o pracę od nowego roku. Donata nie szczędzi jej złośliwych uwag. Ola wciąż nie wie, czy Norbert już rozmawiał na ich temat z Agatą. Koziełło nie ma prezentu świątecznego dla żony i prosi Pawła o radę.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Po Tulczynie szybko roznosi się wieść o odejściu proboszcza do parafii w Hrubielowie. Parafianie są zmartwieni. Grzybowa wręcza kapłanowi pożegnalny list od wiernych. Zasmucona Józefina pakuje walizki. W rozmowie z siostrą  Klarą wspomina lata spędzone z księdzem Antonim. Ten przekazuje Antkowi dokumenty dotyczące funkcjonowania parafii. Nieoczekiwanie w kancelarii pojawia się Janusz Tracz. Prosi proboszcza, żeby zmienił decyzję i pozostał w Tulczynie. Proponuje ufundowanie obiadów szkolnych dla wszystkich dzieci.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Wanda wychodzi po zakupy, zostawia Franka samego w domu. W drodze gubi klucze i nie może dostać  się do mieszkania. Z pomocą przychodzi jej Adam. Między Walawskimi dochodzi do awantury. Piotr zarzuca Marcie utrudnianie kontaktu z dzieckiem i zdradę. Walawska wyrzuca go za drzwi. Wieczorem Piotr idzie do mieszkania Marty, by przeprosić ją za swoje zachowanie. Zastaje Roberta owiniętego tylko w ręcznik. Jerzy prosi właścicielkę restauracji, w której Malwina podjęła pracę, aby dała mu znać, gdy zauważy coś niepokojącego w zachowaniu córki.

TVP 2, godzina, 20:40, M jak Miłość

Grażyna bez zapowiedzi odwiedza Grabinę. W domu zastaje tylko Barbarę i Marka. Lucjan i Kisiel, w tajemnicy przed żonami, wspólnie opiekują się krową. Agata zaczyna treningi karate, zaprzyjaźnia się z Arturem. Podczas obiadu u Rogowskich Paweł informuje rodzinę o decyzji porzucenia studiów. Marta przyłapuje Budzyńskiego na kłamstwie. Kobieta przekonuje Małgosię, żeby zgodziła się wyjechać do Francji. Grażyna nie zgadza się na zakończenie romansu. Grozi Markowi, że popełni samobójstwo.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza Miłość

Ola wyznaje, że ojcem jej dziecka jest Inter, diler narkotyków, który chodził kiedyś do jej szkoły. Grzegorz postanawia z nim porozmawiać. Marka dręczą wyrzuty sumienia z powodu spotkania z Beatą. Opowiada o wszystkim żonie. Jego wyznanie sprawia, że Teresa czuje się zraniona i unika kontaktu z mężem. W rozmowie z przyjaciółką rozważa nawet rozstanie z Markiem. Patryk postanawia kupić samochód. Mówi kolegom, że chciałby czasem odwieźć Renatę do domu lub zabrać ją za miasto.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Staszek postanawia porozmawiać z mamą i opowiedzieć jej o ostatnich wydarzeniach. Gdy Lidia słyszy, że wziął ślub, jest zła i rozżalona, że nie wiedziała o tym. Nie chce rozmawiać ze Staszkiem. Tymczasem Torstensson prosi Agnieszkę, by zaopiekowała się Niną, która tym razem pojawi się w "Samym Życiu" jako stażystka. Początki współpracy są udane, za co Kurt dziękuje Agnieszce pocałunkiem. Kinga planuje ślub. Wybiera suknię i termin.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Jasiek dowiaduje się,  że Kinga i Robson nie są już razem. Józef i Ala przechodzą  na "ty". Iza obawia się, że przez dąsy Pschemka nie zdążą poprawić kolekcji przed premierą. Marek uważa, że nie ma szans u Uli. Postanawia wyjechać z Pauliną do Włoch.

TVN, godzina 20:00, Na Wspólnej

Żaneta otrzymuje tajemniczy list ze zrobionymi z ukrycia zdjęciami Mani i Juliana. Nadawcą jest jego była żona. Żaneta spotyka się z nią i orientuje się, że oskarżenie Juliana o pedofilię to zemsta porzuconej kobiety. Marta zwierza się Filipowi, że praca nie sprawia jej już takiej satysfakcji jak dawniej. Wszystko wynika z napiętych relacji ze współpracownikami. Podczas montowania odcinka "Mamy w wielkim mieście" pomiędzy Martą a Dominiką dochodzi do spięcia. Roman jest zdruzgotany tym, że Honorata nie powiedziała mu o tym, że nie ma rozwodu.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Co nasze babcie oglądają w telewizji?

 Telewizja to jedna z głównych rozrywek wielu osób po 65. roku życia. Co ma im do zaoferowania? Czy „Moda na sukces” i „Plebania” to telewizyjne hity wśród emerytów?

Rozwiodła się z mężem, bo zabronił jej oglądać seriale!

Znudzona życiem pani domu za bardzo ekscytowała się się barwnymi perypetiami serialowych bohaterów. 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (16)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-22 10:31:49

no ola napeweno nie jest w ciazy tez to czytalam ze to wymyslila zeby ojciec nie wyjechal do afganistanu i teraz nie wiem jak z tego wybrac dlatego caly czas klamie :P ja od razu wiedzialam ze to sciema bo nie bylo zadnej wzmianki o tym zeby ona cos robila z kimkolwiek :PP

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-21 19:39:49

www.videofilmyonline.pl Filmy i Seriale ONLINE, oglądaj filmy bez ściągania nie tracisz czasu oraz miejsca na dusku

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-21 17:43:06

Jak się nazywa aktor który gra Intera w PM ??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-21 17:04:04

Grazyna popełni samobujstwo już za 5 odcinków

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-21 17:03:06

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA........ nie chce konca Brzyduli ;(((

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-21 13:54:50

Ciekawe to wszystko heh FILMY Wiecie co bez takich scenek jak zachodzenie w ciąży nie było by filmów miłosnych Ola nie jest w ciąży bo tyo nie realne zeby puściła sie zImterem :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-21 13:08:24

Tutaj wpisz treść komentarza...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-21 12:41:13

ona jest w ciazy z tym marcinem, kolega tym brunetem takim, co ja kocha;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-21 12:59:32

tak naprawde Ola nie ejst w ciąży, powiedziała tak żeby ojciec nie wyjechał...Marcin powie ,że jest ojcem dziecka...ale tylko po to by chronic Ole:) Ola bedzie chciala to wszystko odkręcic, ale wszystko za daleko zaszło...( wiem bo czytalam streszczenia na kolejne dni) pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-21 13:04:50

no mnie też się tak wydaje ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-21 09:55:13

A ta tak nie lubila Intera a teraz z nim spala debilka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-21 09:59:59

nie spała ;] to tylko wkręt ;] coś mi sie wydaje, że żadnego tatusia nie ma ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-21 10:49:21

Ona specjalnie powiedziala ze jest w ciazy zeby opjciec nie wyjechal tak mi sie wydaje ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-21 09:54:38

ale downy;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz