Co dziś w serialach?

17 Grudnia 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! W Klanie dalszy ciąg mieszkaniowych perypetii Czesi, w Barwach Szczęścia sercowe rozterki Julii, a Na Wspólnej Zimińscy rozważają zakup luksusowej willi…

Co dziś  w serialach?

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Czwartek,  17 grudnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Zyta przeprasza Michała, że tak nerwowo zareagowała na informację o podejrzeniu zakażenia wirusem HIV. Ola mówi Agnieszce o uczuciu do Norberta. Czesia przyjmuje detektywa, który podaje się za agenta nieruchomości. Przyszedł, żeby wycenić ich mieszkanie. Czesia niecierpliwie czeka na Darka. Renatka chce wyjść z pracy i iść do fryzjera. Antek chętnie wyprawia żonę z biura. Surmaczowa układa tekst do pieśni miłosnej dla Marioli. Jej szybkość i łatwość tworzenia zadziwia i onieśmiela Krystynę. Michał i Waldek jadą pod dom Zyty.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Józefina jest załamana. Ksiądz Antoni przenosi się do Hrubielowa. Proboszcz tłumaczy, że próbował się nie zgodzić, ale biskup podjął nieodwołalną decyzję. Ksiądz Artur, niezadowolony z decyzji przełożonego, oświadcza Michalinie, że będzie patrzył nowemu proboszczowi na ręce. Antoni informuje Wikarego, że obejmuje probostwo w Hrubielowie tylko na rok. Ada, załamana decyzją męża o powrocie do Afganistanu, daje do zrozumienia, że jeśli mąż wyjedzie, to nie będzie miał do czego wracać. Proboszcz Antoni przybywa do nowej plebanii.

TVP 1, godzina 20:25, Londyńczycy

Asia i Mariola przymierzają  suknie ślubne i wpadają na pomysł, aby razem wziąć ślub w polskim kościele na Ealingu. Przekonują miejscowego księdza do tego pomysłu. Odrzucona przez Andrzeja Magda postanawia wrócić do Polski. Zostawia list pożegnalny i wypowiedzenie z pracy w biurze firmy. List znajduje George, który jedzie za Magdą na dworzec i przekonuje ją, by została w Londynie. Wojtek wychodzi ze szpitala. Składa ostatnie zeznania obciążające gang Hamida. Jest wolny. On i Kasia chcą wyjechać do Hiszpanii.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Paweł przyznaje, że jest wszystkiemu winny, Julia jednak nie widzi przyszłości dla ich małżeństwa. Małgorzata martwi się, że za decyzją  Natalii o rezygnacji ze studiów stoi chłopak. Bogdan jedzie do komisu, rozmawia z Bartkiem, pomocnikiem Łukasza. Zaczyna podejrzewać, że to on jest tajemniczym chłopakiem Natalii. Magda mówi rodzicom, że według niej chłopakiem Natalii jest Łukasz. Malwina wybiera się na rozmowę w sprawie pracy w restauracji. Halina szykuje się do wyjazdu z Kacprem nad morze.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Patryk zwierza się  Bartkowi, że spotyka się z Renatą. Wyznaje też, że jego kochanka ma męża. Bartek jest rozczarowany zachowaniem przyjaciela. Kinga informuje rodziców o zaręczynach z Rafałem. Marysia otrzymuje wezwanie do sądu. Okazuje się, że chodzi o sprawę rozwodową Stasiaka. Paweł nie kryje zazdrości. Nie rozumie, dlaczego jego żona została powołana na świadka. Dyrektorka szkoły chce wiedzieć, czy Ola jest w ciąży. Dziewczyna czuje się niezręcznie i wszystkiemu zaprzecza.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Vadim wraca z Petersburga, ale natychmiast musi jechać do pracy. Cały dzień jest bardzo zdenerwowany, ponownie kontaktuje się telefonicznie z tajemniczą  Iriną. Torstensson rozmawia z Agnieszką o Ninie. Dziewczyna jest zdecydowana na wyjazd, a każda rozmowa z ojcem kończy się awanturą. Rodzice Basi przychodzą z wizytą do mieszkania Staszka i Baśki. Wieczorem Pino zaprasza Agnieszkę na kolację. W ostatniej chwili Torstensson odnajduje Ninę na lotnisku. Po raz pierwszy przeprasza córkę. Mówi, że ją kocha i że chce, żeby była blisko niego.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Ula dowiaduje się  o wypadku Marka. Piotr widzi, jak wielkie wrażenie wywarła na niej ta informacja. W szpitalu Paulina nie dopuszcza Uli do Marka.

TVN, godzina 20:05, Na Wspólnej

Roman woli nie wracać  myślami do wieczoru, podczas którego oświadczył się Honoracie. W końcu wyznaje Kamilowi, że kobieta mu odmówiła. Wieczorem Honorata przychodzi do Romana i zdradza mu tajemnicę. Zimińscy próbują  sobie wmówić, że kupno luksusowej willi jest słuszną decyzją. Dębkowa przekonuje ich, że najwyższy czas, by zmienili coś w swoim ubogim życiu. Tylko Ola jest zdecydowanie przeciwna przeprowadzce. Aleks prosi Borysa o kolejną przerwę w pracy. Znowu chce spotkać się z kolegami. Borys jest ciekawy, co robi jego syn.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Telewizja jest dla nieszczęśliwych? Seriale, programy rozrywkowe, itd. Kto to ogląda? Bo przecież kobieta zapracowana, mająca obowiązki rodzinne, nie będzie codziennie zasiadać do "Rozmów w toku".

Telenowele uczą nas samodzielności! Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne.  <!--[if !supportLineBreakNewLine]--> <!--[endif]-->

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (39)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-17 19:39:40

Ale się ekscytujecie "Brzydulą"... żal.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-17 18:39:10

do dupy a ty skad to wiesz wróżka jestes co

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-17 18:20:02

na końcu ma być slub ;/ jak niektórzy potrafią przeżywać serial xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-17 17:19:06

Boże ludzie - Marek nie umrze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-17 17:14:58

Tata Uli będzie z Alą Maciek z Anią Violetta z Sebastianem .... a Marek z Ulą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-17 17:12:01

Piotr dostanie jeszcze jedną ofertę pracy i poprosi Ulkę żeby z nim wyjechała, ale ona się nie zgodzi Piotr powie potem Markowi, że Ula go na prawdę kocha z nim to była tylko taka przygrywka. Będzie wielki pokaz i w role modeli `wejdą` pracownicy firmy. Ula będzie w sukni ślubnej i Marek jej bodajże powie że ją kocha. Tak gdzieś czytałam, w jakieś gazecie . Ale na pewno będą razem tak kończy się każda Brzydula.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-17 16:58:22

Tutaj wpisz treść komentarza...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-17 16:54:06

Nie wierzę,że nie widzieliście tej reklamy.BrzydUla już się kończy.Koniec serialu.Marek umrze a Ulka wyjedzie z Piotrem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-17 17:16:18

to prawda.Od stycznia ma pojawi się nowy serial ,,Majka' a brzydula się kończy.No a jak ma się inaczej zakończyc...Marek umrze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-17 15:58:14

Brzydula skończy się, ze będzie ten pokaz tej kolekcji i na końcu Ula bedzie jedną z modelek i zaprezentuje suknie ślubną z tej kolekcji wtedy na scene wyjdzie Marek i jej sie oświadczy;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-17 16:24:43

Dzieki .. ;] zepsułaś niespodzianke :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-17 14:48:11

nie jest na pewno w ciąży bo jak ojciec dał jej te tabletki które mają pomóc w ciąży to mimo tego że o tym wiedziała zapytała sie czy jej to nie zaszkodzi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-17 15:19:33

no, ale była u ginekologa i się potwierdziło.? ; // chyba, że kłamała, bo nie chce, żeby jej ojciec wyjechał... ;] jakaś logika jest xD sprytnee ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz