Co dziś w serialach?

10 Grudnia 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Co dziś  w serialach?

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Czwartek,  10 grudnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Zdesperowany Feliks czeka przed urzędem na Leokadię. Odgraża się, że nie rozstanie się z Moniką i nie pozwoli sobą dłużej manipulować. Zapłakana Leokadia postanawia wszystko wyjaśnić. Tłumaczy wiceburmistrzowi, że napisała to tylko dlatego, żeby zrobić na złość koledze. Feliks składa wymówienie z pracy. Agnieszka decyduje się przystać na prośbę Mirona. Waldek odwiedza Michała na Sadybie. Niestety, w drugim laboratorium potwierdzono wyniki badań. Michał stara się pocieszyć kolegę. Mariola pisze słowa do muzyki Kajetana.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Na posterunku Joanna i Józek przesłuchują Romka. Chłopak jest podejrzany o gwałt i pobicie Majki. Kłopot w tym, że matka Romka jest wicestarostą w powiecie hrubielowskim. Ksiądz Zygmunt czuje się coraz lepiej. Zawał nie był rozległy. Józek wprowadza mecenasa Śliwińskiego do celi Romka. Karol instruuje chłopaka, jak ma zeznawać. Biskup wzywa księdza Artura do siebie. Chce usłyszeć jego opinię na temat niektórych kandydatur na stanowisko proboszcza w Hrubielowie. Karol udaje się do domu Majki, pilnuje, by zeznania dziewczyny nie obciążyły Romka.

TVP 1, godzina 20:25, Londyńczycy

Paweł i Maria zbierają informację o firmie SFAB. Okazuje się, że skupuje ona patenty, aby wstrzymać prace nad nimi i zapewnić sobie monopol na rynku. Paweł i Maria próbują skontaktować się z Antonim, aby odwieść go od podpisania umowy. Andrzej prowadzi kampanię wyborczą chodzi po domach, przekonując do głosowania na siebie. Magda wyznaje mu miłość. Asia i Ola jadą do Polski. Ta pierwsza przekonuje matkę drugiej, żeby pozwoliła córce spróbować swoich sił w Londynie, odwiedza też ojca i siostrę. Mariola wraca do Londynu.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Renata ma za złe Romanowi, że składa obietnice bez pokrycia. Nie chce mieć z nim nic wspólnego, dopóki mężczyzna nie unormuje relacji z Marią. Iwona nie zgadza się na to, by ojciec u niej zamieszkał. Nie potrafi mu wybaczyć,  że nie chce ratować swojego małżeństwa. Marta nie może znaleźć opiekunki dla Ewy. Z pomocą przychodzi jej Robert. Gdy Romanowski opiekuje się dzieckiem, Marta spotyka się z prawnikiem. Hubert telefonicznie pociesza Adę. Klara robi mu scenę zazdrości. Hubert zarzuca dziewczynie, że nie interesuje się jego problemami.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Rafał odkrywa, że nie ma czucia w stopach. Zostaje zabrany na blok operacyjny, gdyż  zbliża się planowana operacja. Stan jego zdrowia będzie zależeć  od jej przebiegu. Grzegorz zostaje poinformowany przez dyrekcję szkoły o bójce syna. Jest zawiedziony jego zachowaniem. Ola ma ciągłe nudności. Wreszcie przyznaje się, że jest w ciąży. Paweł dowiaduje się, że Ludwik wyznał Izie miłość. Niestety, dziewczyna zagroziła mu procesem o molestowanie seksualne. Gabriel, który przebywa w szpitalu psychiatrycznym, nalega na spotkanie z Emilką.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Marcin przeprasza brata za to, że rozdał obcym jego rzeczy. Wieczorem jest wyraźnie spokojniejszy. Okazuje się, że przejrzał spisek, ale postanowił zgodzić się na badanie lekarskie. W redakcji rozgorzał spór o metodę działania Niny. Ewa słusznie zauważa, że dziennikarstwo oparte wyłącznie na emocjach nie przynosi rezultatów. Marek odrzuca artykuł Niny. Kika zostaje publicznie zganiona przez Bartnika za odwołanie wywiadu ze znaną gwiazdą. Łukasz znów wpada w depresję. Odrzuca propozycję prowadzenia dodatku o niepełnosprawnych.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Violetta wymyśla intrygę, w którą wciąga Sebastiana i Artura. Marek próbuje wydobyć od Pauliny, co Aleks zamierza zrobić. Ula opacznie interpretuje zachowanie Marka.

TVN, godzina 20:05, Na Wspólnej

Żona Juliana sugeruje Ziębom, że jej mąż jest pedofilem. Maria jest przerażona. Próbuje dodzwonić się do Żanety, ale ta nie odbiera telefonów. Włodek stara się uspokoić żonę i dzwoni do Sławka z prośbą o sprawdzenie Juliana w kartotece policyjnej. Igor nie potrafi sobie poradzić ze świadomością, że jego ojciec handluje środkami dopingującymi. Ewa nie wie, co się dzieje. Coraz bardziej zdecydowanie wypytuje Leszka o powód pogorszenia się jego relacji z synem. Michał ciągle ma nadzieję na uratowanie małżeństwa.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Telewizja jest dla nieszczęśliwych? Seriale, programy rozrywkowe, itd. Kto to ogląda? Bo przecież kobieta zapracowana, mająca obowiązki rodzinne, nie będzie codziennie zasiadać do "Rozmów w toku".

Telenowele uczą nas samodzielności! Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne.     

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (68)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-11 21:11:40

A gdzie Moda Na Sukces ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-11 15:41:31

'Poszukuje pilnie pracownika do obsługi email, aby sprostać dynamicznemu wzrostowi. Zarobisz miesięcznie 5.000 zł i więcej. Wyślij maila: slimaczek2@tlen.pl 'Pracownik do obsługi email. Oczekujemy poważnych zapytań od osób, które chcą zarobić poważne pieniądze.'

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-10 23:48:52

Kurde , mogli by już zeswatać Tego Marka z Ulą, bez przesady, krążą jak te dwie muchy nad gównem i nigdy nie mogą na siebie wpaść. Fajny serial ale już za długo ciągną ten wątek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-10 21:53:32

jak dla mni e to tasiemcem jest klan albo m jak miłość a nie Brzydula, więc nie przeginajcie :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-10 21:11:11

Wiola rządzi xd a ula jakas wiesniara jest.. wkurza mnie totalnie. i marka mi szkoda ;P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-10 20:25:02

Ta Ola podobno w ciązy albo z tym co jej miłosć wyznawał albo z tym kudłaczem, a to wszystko te pielgrzymki :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-10 18:03:02

Tutaj wpisz treść komentarza...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-10 17:43:09

fujj piotr z brzyduli jest o9brzydliwy !:(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-10 17:39:46

ola w ciąży ?:O ciekawe z kim!? muszę dzisiaj oglądać :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-10 19:59:32

chyba z Adamem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-10 17:31:17

a z kim niby Ola miałaby mieć dziecko?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz