Co dziś w serialach?

03 Grudnia 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Co dziś  w serialach?
>

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Czwartek,  3 grudnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Michał próbuje dodzwonić się do Zyty. Nie chce jej narażać i prosi, żeby do niego nie przychodziła. Feliks szykuje się do pracy. Obiecuje Monice rychły powrót, aby mogli ustalić szczegóły ślubu i wesela. W urzędzie Leokadia proponuje mu spotkanie. Michał składa wizytę Beacie w firmie. Opowiada o kontaktach ze znajomymi Waldka i pyta o radę. Surmaczowa odwiedza Mariolę. Leokadia przyznaje się Feliksowi, że go śledziła. Mężczyzna w końcu wyjawia, że ma poważne zamiary w stosunku do Moniki. Leokadia próbuje groźbą odwieść go od ślubu.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Proboszcz i wikary przeglądają zaległą pocztę. Znajdują donos na księdza Zygmunta o tym, że duchowny zdefraudował pieniądze wiernych. Sławek przynosi Swiecie bukiet kwiatów. Przeprasza ją, że się upił. Andrzej oskarża Adę o niewierność. Widział bowiem, że wychodziła wieczorem od Kurka. Ada zaprzecza. Andrzej wpada w furię. Ada nie wytrzymuje i uderza go w twarz. Artur wybiera się do kurii. Wyznaje sekretarzowi prawdę o tym, co się stało z pieniędzmi wiernych i zapewnia, że pokryje straty. Potrzebuje jednak na to kilku tygodni.

TVP 1, godzina 20:25, Londyńczycy

Paweł i Maria wizytują warszawskie laboratorium Antoniego. Dowiadują się od niego, że niemiecka firma SFAB złożyła mu atrakcyjniejszą ofertę. Wobec tego nie wiedzą, co robić. Złożyli bowiem zadatek na wskazane przez Maćka miejsce. Mogą stracić sporo pieniędzy. Asia reprezentuje Elizabeth na spotkaniu w agencji modelek. Uwagę szefa agencji przykuwają zdjęcia nastoletniej Polki, którą Asia spotkała na londyńskiej ulicy. Budziszówna zobowiązuje się odszukać Olę. Znajduje ją w klubie gogo. Dziewczyna jest terroryzowana przez właściciela.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Roman postanawia, że nie będzie już ukrywał romansu z Renatą. Do Polski wraca Maria. Wyznaje Romanowi, że chce się z nim pogodzić. Paweł  mieszka u Norberta i Justyny. Jest załamany rozstaniem z Julią. Przyjaciele martwią się, że może wrócić do nałogu. Justyna odwiedza Julkę. Mówi jej, w jakim stanie jest Paweł. Jola robi test ciążowy. Jest zrozpaczona, gdy wynik okazuje się negatywny. Składa Justynie zaskakującą propozycję.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Wojtek nie kryje radości na widok Emilki i wyznaje jej miłość. Wzruszona dziewczyna odpowiada mu tym samym. Po długim okresie pełnym konfliktów między nimi dochodzi do pojednania. Wojtek wprowadza się do mieszkania Emilki. Oboje wydają się bardzo zadowoleni z powziętej decyzji. Marysia rozpoczyna nowy rok akademicki. Dowiaduje się, że doktor Stasiak będzie prowadził zajęcia na uczelni. Majka obawia się, że sytuacja może okazać się niezręczna. Sabina jest zraniona rozstaniem z Błażejem i mści się na nim.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Nina zostaje przedstawiona zespołowi redakcyjnemu "Samego Życia". Pod swoje skrzydła bierze ją Janina, ale mentorką Niny zostanie Teresa. Aneta jest tego dnia rozkojarzona. Niecierpliwi się, nie wiedząc, co dzieje się z Bartnikiem, który, wbrew zapowiedzi, nie pojawił się u niej w nocy. Do Basi przychodzi jej mama i namawia ją, by pogodziła się z ojcem. Staszek deklaruje, że pójdzie na tę rozmowę razem z Basią.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Między Markiem a Piotrem dochodzi do bójki. Adam żałuje, że zdradził Ulę.

TVN, godzina 20:05, Na Wspólnej

Marta ma umówione nagranie do swojego programu. Ekipa zdjęciowa nie dojeżdża na czas, dlatego zdjęcia nie dochodzą do skutku. Marta oskarża Dominikę  o zaniedbanie, ale okazuje się, że winę za pomyłkę  ponosi ona sama. Leszek nieoczekiwanie odwiedza Ewę, poznając przy okazji Borysa. Wypytuje o Igora, którego jednak nie ma w domu. Kiedy Igor wraca, daje ojcu do zrozumienia, że wie o jego haniebnym sposobie na zarabianie pieniędzy. Podczas rozmowy z Agnieszką Ludwika narzeka, że jej syn dawno powinien wziąć z nią ślub i podjąć decyzję o adopcji.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Telewizja jest dla nieszczęśliwych? Seriale, programy rozrywkowe, itd. Kto to ogląda? Bo przecież kobieta zapracowana, mająca obowiązki rodzinne, nie będzie codziennie zasiadać do "Rozmów w toku".

Telenowele uczą nas samodzielności! Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne.     

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (20)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-03 21:45:52

;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-03 19:56:40

dlaczego tak mało piszecie u brzyduli.... no nie moge ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-03 19:03:50

oboje są fajni:D I jednego i drugiego bym przygarnęła :D Jakby ten drugi si e odpieprzył w garniaczek, to by byly takie same ciacha:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-03 18:33:50

a co takiego lesiu robi?:>

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-03 16:44:09

Uwielbiam brzydulę a marek musi z nia być

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-03 16:24:53

joł joł rispekt xD Adam to ten ksiegowy albo inaczej "przy..du..pas "Aleksa ;P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-03 16:15:48

ja chce tancerzy :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-03 16:10:04

a adam no to ten taki co zawsze gada kurteczka ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-03 16:07:26

zdradzic w innym sensie. przeniósł się na strone alexa który chce ule wykopac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-03 15:48:10

oni kompiuja z wp te opisy do seriali :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz