Co dziś w serialach?

01 Grudnia 2009

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Co dziś w serialach?
> -->

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Wtorek, 1 grudnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Agnieszka zgodziła się na spotkanie z Mironem. Leszek udziela jej kilku rad. Podekscytowany Koziełło opowiada Pawłowi o planowanej akcji ujęcia złodzieja jego monet. Ola spotyka Norberta na uczelni. Pyta, dlaczego się tak długo nie widzieli. Norbert żali się, że był w Krakowie; rodzina jego narzeczonej nie zgadza się na opuszczenie przez nią domu. Darek przywozi Anulkę. Kasia cieszy się na wspólną zabawę z dziewczynką, ale Darek sugeruje, że powinna już wyjść do domu. Miron pyta Agnieszkę, czy Zosia jest jego córką.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Grzybowa przychodzi do proboszcza z bukietem kwiatów. Dziękuje mu za pomoc i cierpliwość. Ada ma pretensje do Andrzeja, że popsuł przyjęcie imieninowe. Mężczyzna obiecuje jej, że wszystko wróci do normy. Przyznaje, że bierze lekarstwa na sen. Ada radzi mu, żeby poszedł do lekarza specjalisty. Andrzej potrzebuje zajęcia, dlatego postanawia wybudować drewutnię. Walter kończy formalności kupna domu handlowego. Brakuje jeszcze wyciągu z banku, o którym Jola zapomniała. Pokazuje więc saldo z bankomatu. Okazuje się, że wydała 5 tysięcy na zakupy.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Róża, Zdzisio i Władek spędzają noc w szpitalu w oczekiwaniu na wieści o stanie zdrowia Maćka. Okazuje się, że chłopak będzie mieć szpecącą  bliznę na twarzy. Uradowany Paweł mówi Norbertowi, że między nim i Julką układa się coraz lepiej. Za zaliczkę na poczet filmu kupuje żonie wisiorek. Razem z Norbertem i Justyną idą wręczyć Julii prezent. Są świadkami czułego pożegnania Julii i Antonia. Paweł oświadcza Julii, że to koniec ich małżeństwa. Roman zamierza przeprowadzić z Agatą rozmowę o seksie.

TVP 2, godzina, 20:40, M jak Miłość

Paweł boi się, że mógł zarazić Mirkę. Piotrek radzi jednak, żeby na razie niczego jej nie mówił, bo dopiero po drugim teście zdobędzie pewność, czy ma wirusa HIV. Zduński ukrywa prawdę o wyniku badań przed Majką i rodziną. Dziewczyna podejrzewa, że ukochany unika jej, bo wybrał Madzię. Do przychodni w Gródku zostaje przyjęta nowa, atrakcyjna lekarka, kardiolog Agata Tomaszewicz. Rogowski od razu odkrywa, że mają wspólne zainteresowania karate. Renia zaprasza Staszka na kolację. Kuba zmusza Marzenę, żeby przyznała się do wszystkich kłamstw.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza Miłość

Paweł przerywa pocałunek z Magdą. Gdy uświadamia sobie, że sytuacja wymknęła się spod kontroli, ona czuje się bardzo zraniona jego postawą, bo uważa, że nie ma sensu dłużej tłumić uczucia, które się między nimi narodziło. Magda zwierza się potem Emilce, że całowała się z Pawłem. Emilka czuje się rozdarta, bo nie wie, jak powinna zareagować, chcąc pozostać lojalną wobec Majki. Pawła dręczą wyrzuty sumienia. Sabina i Błażej zostają parą. Policja informuje Emilkę o zaginięciu Wojtka. Okazuje się, że odnaleziono pusty samochód, a wokół ślady krwi.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

W redakcji pojawiają  się na szkoleniu dwie dziennikarki z lokalnej gazety, zakupionej przez Torstenssona za namową Bartnika. Tymczasem Basia wychodzi z siostrami na wspólne zakupy. Wcale nie zaprzecza, że Staszek naprawdę jest jej mężem. Również Staszek wyznaje Arturowi, że Basia jest dla niego ważna. Olgierd przywozi Wojtka do Warszawy. Aneta podrywa Bartnika. Okazuje się, że jest ona bardzo zazdrosna o nowe dziennikarki z lokalnej gazety. Bartnik odwozi Anetę do domu całują się.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Violetta odbywa z Sebastianem poważną rozmowę. Mówi mu, że mogą jedynie zostać przyjaciółmi. Ula jest wściekła na Marka za to, że obsypał jej gabinet płatkami róż. Jasiek doradza Maćkowi, jak umówić się z Anią.

TVN, godzina 20:00, Na Wspólnej

Ziębowie otrzymują  tajemniczy list, w którym znajduje się zdjęcie niemowlaka podpisane tylko imieniem. Maria i Włodek domyślają się, że to ich wnuk dziecko Grześka z jego nowego związku. Postanawiają ukryć fotografię przed Żanetą. Igor spędza kolejną noc poza domem. Jego naczelny nie ma wątpliwości, czy sprawy prywatne przeszkadzają mu w pracy. Ewa też jest zaniepokojona, w jaki sposób Igor, chcąc zapomnieć o Mai, traktuje inne dziewczyny. Michał jest coraz bardziej bezradny w relacjach z Kingą.

TVN, godzina 21:30, 39 i pół

Darek ma straszny sen: dzwoni do Patryka i okazuje się, że jego syn leży w łóżku z Kasią, która cieszy się, bo zdobyła młodego Jankowskiego. Darek budzi się i postanawia pojechać do syna. Musi sprawdzić, co się z nim dzieje. Dzwoni do Patryka i upewnia się, gdzie go zastanie. Okazuje się, że Patryk mieszka teraz u Kasi razem ze Stanisławem. Amanda pokazuje Darkowi umowę, którą podpisała z "Warsaw Music". Na szczęście nie zawiera ona poważnych zobowiązań. Darek przekonuje, że najważniejsze, iż występ Amandy widziała Maggie.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Wygrała Anna Mucha! Czy zasłużyła na pierwsze miejsce?

Natasza znowu była druga…

Jak zrobić demakijaż?

Oczyszczanie skóry to podstawa!  

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (27)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 17:38:28

Tez tak sądzę.... A Paweł też nie lepszy :/ Gdyby kochal Majkę to by Magde traktował jak przyjaciółkę a nie jak kochankę :/ A tego calego Gabriela to bym normalnie...!!!!!!!!!!!!!!! Psuje cały serial!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 19:33:33

Ludzie to tylko serial. Radzę wyjść cieszyć się życiem a nie siedzieć przed telewizorem połowę dnia i dyskutować na temat każdego serialu. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 17:36:30

gdy* ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 17:35:32

Ja też nie wiem po co Magda wrociła.. ;| Szczerze mówiąc to ja za nią nie przepadam ale bez urazy... Po prostu uważam, że za każdym razem gdzy przyjeżdża to po prostu rozbija Pawłowi życie ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 16:39:13

na szczęście okaże się że Pawcio jest zdrowy :) a tak poza tym nie wiem po co ta "Madzia" wróciła :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 16:20:52

Marek ;*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 17:32:34

Marek <3333

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 15:45:52

ej smieszni jestescie/.......

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 15:23:24

MAREK :*:*;*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 14:00:01

Nie nooo,coraz nudniejsze się te seriale robią...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 10:44:30

TVP 2, godzina, 20:40, M jak Miłość Paweł boi się, że mógł zarazić Mirkę NIE MIRKĘ TYLKO MAJKĘ!;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 15:48:12

no dokładnie... przecież jakby nie patrzeć, to on mógł zarzić obydwie...:| a swoją drogą, jak on się zaraził???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 17:32:54

Puszczal sie na prawo i lewo to ZLAPAL :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 10:31:54

Ta Ulka jest nienormalna, jakby Piotruś dał róże, to ojej super jaki on kochany, a jak Marek to się wkurza. -_- Niby jst taka mądra, a głupia jak but.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 15:10:25

dokładnie! szkoda mi tego Marka, on się tak stara : ( teraz w ogole jest taka nieprzyjemna, wcześniej była o wiele fajniejsza

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 17:37:48

w zasadzie nie wiadomo o co jej chodzi ,wkońcu marek odwołał ślub z tamtą. a jej jeszcze mało? jak ona chce to on też chce ale na drodze stoi paulina ,jak on wkońcu już nie z pauliną to znowu ula nie chce. wkurza mnie to chodź i tak napewno na końcu będą razem ,no ale jednak.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-01 17:40:10

Dokładnie, jak była brzydka , to nikt jej nie lubiał, więć podbijała do każdego. A jak wyładniała to uważa się za niewiadomo kogo. Zwykla beznadziejna cizia! Sorki dla fanów Uli

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz