Co dziś w serialach?

26 Listopada 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Co dziś w serialach?

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Czwartek, 26 listopada

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Elżbieta próbuje się dodzwonić do Michała. Surmaczowa odwiedza Krystynę  na uniwersytecie i opowiada o złej kondycji psychicznej Tadeusza. Postanawia też iść do Marioli. Leokadia nachodzi Feliksa w urzędzie i upomina się o chwilę uwagi. Detektyw wynajęty przez Ławecką, a udający pośrednika handlu nieruchomościami, wtajemnicza kolegę w plan, jak skompromitować Czesię. Z okazji imienin Kasia zaprosiła koleżankę ze szkoły, Basię. Obie dziewczynki postanawiają zrobić tort, a Rysiek zgadza się im pomóc.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Swietka czeka przed komendą policji na Sławka, który pobił Kusia i został  zatrzymany. W końcu Sławek zostaje wypuszczony na wolność. Kamil zabiera Jolę na przejażdżkę i pokazuje jej stary młyn położony w lesie. Mówi, że nieruchomość może niedługo stać się jego własnością. Brakuje mu trochę pieniędzy. Tadeusz, właściciel młyna, informuje Kamila, że ze względów rodzinnych musi szybko sprzedać posesję. Kamil jest zawiedziony. Tadeusz dał mu dwa lata na zebranie pieniędzy. Kamil był pewien, że do tego czasu uda mu się je zgromadzić.

TVP 1, godzina 20:25, Londyńczycy

Dr Alicja Nowak została oficjalnie przywrócona do pracy. Zaprasza na grilla Ewę i Helen. Ewa chce zabrać Tima, który jednak nie ma na to ochoty. W końcu Ewa idzie ze Stasiem. Ku zaskoczeniu Ewy Tim i John dołączają do nich. John przekonał ojca, że nie warto już nosić w sobie urazy, zwłaszcza że dr Nowak nie była przecież winna śmierci ich matki. Tim i Alicja wyjaśniają sobie wszystkie nieporozumienia. Wojtek idzie do sądu zeznawać przeciwko gangowi Hamida. Przed gmachem sądu zostaje porwany przez Leszka, który wiezie go do opuszczonego domu.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Roman znajduje w kieszeni kurtki Agaty dwie prezerwatywy. Urządza córce awanturę. Teresa zaczyna podejrzewać, że Hubert nie jedzie na działkę, tylko do Londynu, do Marii. Elżbieta wypomina Robertowi, że przez jego intrygi Marta ma teraz problem ze znalezieniem pracy. Kierowany wyrzutami sumienia Robert zaczyna dzwonić po znajomych redakcjach w poszukiwaniu pracy dla niej. Natalia nadal flirtuje z Łukaszem. Małgorzata martwi się tak częstymi wizytami córki w komisie.

TVP 2, godzina 21:40, Tancerze

Zbliża się koniec roku szkolnego. W szkole wyczuwa się gorącą atmosferę  egzaminów. Już wiadomo, że nie wszyscy przejdą na drugi rok. Inga spędza kolejną noc u Jerzego. Dorota obawia się,  że przyjaciółka nie zdąży przygotować się do sesji. Rodzice Piotra polubili Sylwię. Matka chłopaka zaprasza ją na wakacje, ale Sylwia musi wracać do Wrocławia. Na zakończenie roku szkolnego odbywa się uroczysty bal.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Marysi udaje się przekonać Jana, by porozmawiał ze Stefani. Podczas spotkania dziewczyna błaga go o przebaczenie. Sabina i Błażej kochają się nad jeziorem. Chłopak wyznaje Sabinie, że to jego "pierwszy raz". Dziewczyna zapewnia go, że z nią jest tak samo. Gabriel włamuje się do mieszkania Emilki i obserwuje śpiącą dziewczynę. Rano Emilka powiadamia o wydarzeniu policję. Późnym wieczorem Gabriel nachodzi Kingę w opustoszałym już klubie fitness. Przerażona jego zachowaniem dziewczyna próbuje go przekonać, by razem udali się na komisariat.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Agnieszka jest bardzo zdenerwowana relacją z Torstenssonem i tym, co wydarzyło się  poprzedniego wieczoru. Dziewczyna unika Kurta i od rozmowy wymawia się  nadmiarem pracy. Jej ostatni artykuł nie nadaje się do publikacji, więc Bartnik nakazuje go poprawić. Torstensson bierze winę na siebie i zapowiada, że usunie się z jej życia. Martyna po raz kolejny próbuje wykorzystać wspólną pracę do flirtu z Vadimem. Kacper postanawia zainwestować w klinikę, której szefami będą Vadim i Martyna. Wieczorem w domu Agnieszki pojawia się Pino.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Randkę Józefa i Ali zakłóca pani Dąbrowska. Józef postanawia, że tym razem nie odpuści. Violetta boi się, że straci pracę. Mimo prośby Marka Ula wyjeżdża z Piotrem na żagle.

TVN, godzina 20:05, Na Wspólnej

Stan Aleksa po pobiciu jest ciężki. Na wieści od lekarza czekają Krajewscy i Borys z Ewą. W końcu Aleks odzyskuje przytomność, ale lekarz decyduje, że mogą się z nim zobaczyć tylko jego rodzice. Sławek zostaje pilnie wezwany na komendę, którą właśnie objął nowy szef. Okazuje się, że został nim Milewski, przyjaciel Sławka sprzed lat. Andrzej daje Michałowi wsparcie i proponuje mu mieszkanie u siebie pod nieobecność Basi z dziećmi. Michał deklaruje Kindze wsparcie w codziennych trudnościach, ale Kinga woli poprosić o pomoc Andrzeja niż męża.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Telewizja jest dla nieszczęśliwych?

Seriale, programy rozrywkowe, itd. Kto to ogląda? Bo przecież kobieta zapracowana, mająca obowiązki rodzinne, nie będzie codziennie zasiadać do "Rozmów w toku".

Telenowele uczą nas samodzielności!

Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne. 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (25)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-26 21:22:47

Violetta jest rekordowa Tylko dla jej osoby oglądam ten serial. A Urszula była 100 razy fajniejsza w wrsji brzydkiej Teraz zachowuje sie jak dama I do tego jeszcze to samanie przed soba sama ze nic do Marka nie czuje i te jej zaprzeczania w rozmowie z tym Piotrem ktory jest nudny jak flaki z olejem i nie moge na niego patrzec Przeciez Brzydula jest teraz niczym moda na sukces Ciagnie sie i ciagnie Praktycznie w tym tygodniu nic sie specjalnego nie wydarzyło Niech juz bedzie koniec Nie lubie takiego przdłuzania na siłe ps Indios Bravos sa najlepsi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-26 19:43:24

"Joanna D'arc! To taka piosenkarka." haha xD Niezłe są te jej teksty ;))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-26 19:43:14

"Joanna D'arc! To taka piosenkarka." haha xD Niezłe są te jej teksty ;))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-26 16:24:32

TAK GLUPIE MODERTAORKI USUWAJA NIE TYLKO WULGARNE KOMENTARZE ALE TAKZE I TE KTORE IM SIE NIE PODOBAJA!! A TO NIE POWINNO TAK BY!! POWINNY LICZY SIE ZTYM ZE KAZDY MA INNE ZDANIE I NIE USUWAC ODMIENNYCH OPIBI CO DO ICH!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-26 16:08:37

Wg mnie Ulka (Brzydula) już przegina... sama nie wie czego chce, zgadzam się z innymi, że Violetta jest lepsza od Ulki. Mnie np. wkurza jak Ulka się wypowiada, albo jak idzie to wygląda jakby się woziła po firmie... Marek się stara jak głupi a ona co... jedzie sobie z Piotrem na żagle...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-26 20:07:05

ludzie to tylko serial! =o wyłączcie telewizory i zacznijcie żyć ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-26 20:11:01

Pierdoła z niej i tyle...:) Udaje ze nie zwraca na Marka uwagi...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-26 20:16:38

Ale przynajmnije ma racje!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-26 15:50:25

jestem za tym żeby Ulka była z Markiem on jest po prostu nieziemsko boski.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-26 15:49:34

no i fajnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-26 15:27:05

Yyyy chyba cos nie tak :/ Połowa pierwszej miłości juz wczoraj leciała :// no właśnie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-26 15:06:12

Yyyy chyba cos nie tak :/ Połowa pierwszej miłości juz wczoraj leciała ://

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-26 14:25:38

YYY, nie rozumiem zachowania Ulki. Marek jej tak pomaga, flaki sobie wypruwa dla niej, a ona "nie chce być twoją kolejną zdobyczą" mogłaby już odpuść, widać, że cos do niego czuje... a nawet głupi by zauważył, że Marek się zmienił i teraz naprawdę ją kocha. kiedyś uwielbiałam ten serial, teraz już mnie tak irytuje, że oglądam tylko ze względu Violetty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz