Co dziś w serialach?

24 Listopada 2009

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Co dziś w serialach?

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Wtorek, 24 listopada

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Agnieszka martwi się, że Miron jeszcze długo może ją niepokoić. Z powodu choroby ojca dostał zgodę na przerwę w odbywaniu kary. Mariola decyduje, że kolejne lekcje śpiewu będą odbywać się w jej biurze. Jerzy odbiera telefon z budowy, gdzie pracuje Michał. Okazuje się, że przez złe oznakowanie terenu koparka przecięła kabel wysokiego napięcia. Jerzy cieszy się, że Michałowi nic poważnego się nie stało. Rysiek zachęcony przez Kasię korzysta z domowego komputera. Czesia i Darek goszczą Anulkę.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Jola relacjonuje Krystynie spotkanie z Kamilem w "Meduzie". Jest pod wrażeniem przystojnego i zdolnego artysty fotografika. W domu Sławka młodzi małżonkowie sprzeczają się o najdrobniejsze szczegóły. Krystyna przestrzega Jolę przed łatwowiernością wobec mężczyzn. Ryszard odwiedza Sławka i Swietę w celu przeprowadzenia kolejnego wywiadu. Wyciąga test sprawdzający. Sławek jest wściekły. Uważa, że Ryszard się mści za to, że on zostawił jego syna na drugi rok w tej samej klasie. Test nie wypada pomyślnie.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Marta spotyka się z Piotrem. Dochodzi między nimi do kłótni. Piotr grozi kobiecie odebraniem dziecka. Alina z samego rana wchodzi bez pukania do sypialni Kasi i Ksawerego. Okazuje się, że ma klucze do domu syna i lubi robić niezapowiedziane wizyty. Kaśka głośno demonstruje niezadowolenie i urażona Alina wychodzi. Ksawery ma pretensje do Kasi, że zachowała się nietaktownie wobec jego matki. Klara radzi Hubertowi, by pojechał do matki do Londynu i postarał się namówić ją na powrót do domu. Daje mu na ten cel pieniądze, które dostała od ojca.

TVP 2, godzina, 20:40, M jak Miłość

Małgosia pomyślnie przeszła operację. Jej stan jest stabilny. W szpitalu towarzyszy jej rodzina. Tymczasem Marta ulega w końcu urokowi Budzyńskiego. Ma też  okazję poznać jego matkę. Budzyńska jednak okazuje Marcie lekceważenie. Jest pewna, że ten związek nie utrzyma się długo. Marzena namawia Kubę, by pomógł jej w kolejnym śledztwie. Oszukuje go, mówiąc, że Ala jest chora i dlatego nie może zająć się sprawą. Do Grabiny przyjeżdża bandyta, który szukał Jaroszego. Policji udaje się go aresztować, ale Jaroszy trafia do szpitala.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza Miłość

Grupa młodych wczasowiczów postanawia zagrać w butelkę. Podczas zabawy między Adamem i Olą dochodzi do ognistego pocałunku. Marcin czuje się zazdrosny i nie kryje uczuć. Wściekły rezygnuje z dalszej gry. Po powrocie z Wenecji Stefani odwiedza Marysię i Pawła, prosząc ich o pomoc. Dziewczyna nie może otworzyć drzwi do mieszkania. Okazuje się jednak, że Jan postanowił z nią zerwać. Zrozpaczony mężczyzna nie chce z nią dłużej mieszkać i każe Stefani opuścić mieszkanie. Dziewczyna jest załamana i nie potrafi zrozumieć pobudek partnera.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Wciąż wściekły na Kikę za kradzież pomysłu Artur chce odejść z pracy. Iza namawia go, by nie składał broni i walczył. Następnego dnia Artur jest więc bardzo złośliwy wobec Kiki. Torstensson radzi się Agnieszki w sprawie relacji z córką, która buntuje się przeciw niemu. Truda i Irena spierają się, czy Kinga i Kostek powinni się koniecznie pobrać. Truda nie chce się wtrącać, a Irena uważa, że bez ślubu nie wypada. Kostek zabiera Kingę na tajemniczą wycieczkę i prosi ją o rękę.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Artur umawia się z Violettą. Marek i Ula pracują razem całą noc. Następnego dnia postanawiają rozmówić się na temat łączącej ich relacji.

TVN, godzina 20:00, Na Wspólnej

Oksana dzwoni do Borysa, prosząc, by przyjechał do syna, który chce się z nim spotkać. Okazuje się, że Aleks chciałby odwiedzić ojca i zostać  u niego na noc. Borys i Ewa zgadzają się. Ola zapewnia rodziców, że nie chce jechać na lotnisko, by pożegnać się z Danielem przed jego wylotem do USA. Oboje postanowili nie przejmować się rozłąką. Jerzy tak bardzo skupia się na poprawie kondycji, że zaczyna zaniedbywać Izę i Klementynkę. Iza dzieli się z Maksem swoimi obawami wydaje jej się, że kondycja to dla Jerzego pretekst, by przebywać poza domem.

TVN, godzina 21:30, 39 i pół

Darek odwiedza syna w szpitalu Patryk ma złamany obojczyk. Nie chce powiedzieć Darkowi, co usłyszał  od żony. Marta nie odbiera telefonów, a w jej domu nikt Darkowi nie otwiera drzwi. Mężczyzna rozmawia z rodzicami pojmuje, jak wiele podobnych błędów sam popełnił w życiu. Darek odbiera syna ze szpitala i w milczeniu wracają do Warszawy Patryk nadal nie chce zdradzić, co Marta mu powiedziała. Kasia proponuje Patrykowi, by zamieszkał u niej nie powinien nocować w firmie, czyli w apartamencie Stanisława.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Co nasze babcie oglądają w telewizji?

Telewizja to jedna z głównych rozrywek wielu osób po 65. roku życia. Co ma im do zaoferowania? Czy „Moda na sukces” i „Plebania” to telewizyjne hity wśród emerytów?

Najlepsze występy sobotniego Mam Talent! VIDEO!

Dla tych z was, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego odcinka, prezentujemy najciekawsze występy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (14)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-24 22:57:24

henio to jest taki sam łep jak maciuś z klanu hahahahah

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-24 19:58:24

a co henio zrobil

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-24 19:10:32

masz racje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-24 18:33:45

dokładnie, Markowi słoma z butów wystaję i się do romansu garnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-24 15:59:00

za mało o mam talent poprzednim"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-24 09:29:32

eJ, ALE W m JAK MIŁOŚĆ TEN MAREK TO CHAM! JUZ MNIE DENERWUJE TO , ŻE TAK CIAGLE TO SIE KRĘCI. NIECH TA ZDRADA WYJDZIE NA JAW BO NUDNE TO SIE ROBI

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-24 07:36:58

z Pierwszej Milosci jak widze te idiotke Stefani to dostaje szalu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-24 00:37:17

39 i pół jedna wielka chała!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-24 13:54:36

może dla ciebie włącz sobie klan to się zrelaksujesz ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-24 15:36:05

popieram cie w 100 % ;// Włacz sobie klan i bedzie cacy ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-24 17:15:22

Ja proponuję Modę na Sukces ;) odprężenie na maxa ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-24 00:22:55

A może mi ktoś powiedzieć (nawiązując do "M jak miłość") jakim cudem Marta z powrotem wróciła do Budzyńskiego?... Przecież przyłapała go na zdradzie... (Przegapiłam jeden odc.) Z góry dziękuję ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-24 02:35:12

Miała do niego sprawe to wybaczyła. A ta sprawa dotyczy Henia... A o tym co henio zrobił to chyba wiesz. Marta chciala żeby on jako jego adwokat pojechał z nim na przesłuchanie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-24 08:05:44

Henia aresztowała policja za to, że rozdawał biednym ludziom jedzenie w sklepie, w którym pracował :D i Marta zadzwoniła do Budzyńskiego żeby mu pomógł i tak się stało, że później spedzili razem noc :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz